Reklama:

Nejlepší kruhový trénink v Praze

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Kruhové tréninky jsou v posledních několika letech velmi oblíbenou formou skupinového cvičení. Díky spojení silového tréninku s vytrvalostí je tento kombinovaný trénink skvělý nejen jako doplněk ke klasické posilovně, ale zejména pak nachází oblibu u těch, kteří rádi cvičí v partě skvělých lidí se stejným zájmem. Kromě skvělých tréninků, které jsou vedené, se tak seznámíte s mnoha lidmi a stanete se součástí party, kde Vás to prostě bude bavit.

FreshKruháč gymy
FreshBořislavka - větší gym - dvě tělocvičny na Praze 6
FreshHarfa - menší gym na Praze 9

Největším takovým zástupcem je FreshKruháč, který původně vznikl jako školní projekt tří studentů VŠE, kteří byli nadšenci do sportu. A právě díky jejich nadšení se jejich tréninky staly velmi oblíbené, již teď navštíví FreshKruháč 1 500 lidí týdně a komunita těchto sportovců - fresháků se neustále rozrůstá.

Stejně tak jako roste počet fresháků, rozšiřují kluci také své pole působnosti. Kromě nových druhů tréninků různého zaměření dělají i spoustu další aktivit, které komunitu ještě více sbližují.

V současné době již tedy není FreshKruháč pouze o kruhových trénincích. Kromě různých typů tělocvičen a tréninků - kruhových, silových, napravovacích nebo stabilizačních - nabízí sportovní aktivity i mimo tělocvičnu. Dokonce mají tréninky pro začátečníky či rodiče.

Jednou takovou aktivitou je například nabídka FreshKempů. Jedná se o sportovní víkendy, kterých je dvanáct za rok. Devět jich je v ČR a tři v zahraničí. Je to vždy našlapaný víkend plný tréninků, soutěží a dalších společných aktivit, které jen tak někde nezažijete. Každý kemp má svoji tématiku, například army kemp, valentýnský kemp, středověký kemp, hiphoperský kemp, pirátský kemp, prostě je každý kemp úplně jiný a zaručeně se nikdy nebudete nudit! Navíc se při společných aktivitách seznámíte se spoustou dalších fresháků.

Protože je ale FreshKruháč neustále akční (možná proto sbližuje lidi, kteří milují aktivní způsob života), pořádá kromě tréninků a kempů také spoustu dalších akcí. Například se pořádají amatérské beach volejbalové turnaje, které patří mezi ty největší v republice. Minimálně zapáleností všech účastníků.

Protože ke cvičení a k aktivnímu životnímu stylu patří i zdravá strava, pravidelně se pořádají také semináře, které jsou zaměřené na správné stravování a sportovní výživu a také na správné provedení cviků. Mimo to se také můžete třeba setkat s vlastním FreshKruháč oblečením, jejich vlastními suplementy či také s arašídovými másly.

FreshKruháč se mi tedy zdá jako super koncept, který spojuje aktivní lidi a dokáže nabídnout mnohem víc než jen tréninky. A údajně díky tomu dělá své fresháky neustále fresh! :-)

A právě proto jsem se rozhodla účastnit se jednoho z nadcházejících kempů, zažít celou atmosféru na vlastní kůži a sepsat report, kde Vám popíšu, jak to celé probíhalo! Protože se kemp koná již tento víkend, můžete se na něj těšit již příští týden. No, já jsem na kemp, konkrétně army kemp, již plně vybavená maskáčovým oblečením, čutorou a ešusem, tak doufám, že to bude stát za to!

Kdybyste se i Vy chtěli připojit do party super lidí, přijďte ke klukům na trénink nebo se přihlaste na jeden z mnoha naplánovaných kempů. Více informací najdete na jejich stránkách nebo na Facebooku.Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 59 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic South America 2018 - v...
rizek51 (08:56) • Smutnej příběh takhle federace...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
Ronnie (08:33) • Jaké budou nebo nebudou kategorie na jarních soutěžích se řeší okolo ledna daného roku...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
mutagenn (08:11) • Právě to že se kategorie nerozděluje je na škodu.Mluvil jsem o tom s klukama,kteří by š...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
Ronnie (07:54) • Pravidla vyjmenovávají možné kategorie, nikoli povinně zařazované - to, jaké na soutěži...
magazínMistrovství ČR mužů, žen, párů a mast...
Ronnie (07:38) • Petře v propozicích k soutěži byla uvedena kategorie masters kulturistiky 40 - 49 let...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra