Reklama:

Jak probíhal první ze dvou hardcore tréninků se Slávkem?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

První ze dvou plánovaných zničujících tréninků Leg Day pod vedením Slávka Vinogradova již má našich 12 vybraných čtenářů za sebou. Jak tento nohy ničící trénink probíhal?

Není tomu tak dávno, co jsme ve spolupráci se značkou Survival, která je Slávkovým sponzorem, vyhlásili soutěž o účast na hromadném tréninku se Slávkem, o které jste se mohli dozvědět v tomto článku. Zájemců o tento trénink bylo opravdu hodně, vybráni však byli ti, kteří nás nejvíce zaujali svojí motivovaností a důvody, proč zrovna oni by měli cvičit se Slávkem nohy.

A jak tedy očekávané peklo nakonec probíhalo?

V neděli 21. srpna dopoledne se sešlo v pražském Delta Fitness prvních 12 vybraných sebevražedných dobrovolníků, kteří plni nadšení a očekávání dorazili (povětšinou včas) na místo.

Protože je při tréninku důležitá i výbava, každý účastník dostal malou pozornost. Kromě nezbytného týmového Survival trika také notnou dávku nakopávače v podobě kofeinu a Instant Amino. A mohlo se jít na věc.

Jak tomu tak u Slávkova legendárního tréninku Leg Day bývá, začalo se "zlehka" šesti chodbami výpadů, vždy zakončenými 30 společnými dřepy v kruhu. Holky při výpadech udávaly tempo a kluci měli co dělat, aby jim při této spíše výbušné rozcvičce stačili.

Trénink dále pokračoval u strojů, kde byli účastníci rozděleni do skupin po čtyřech členech. Holky začínaly na předkopech, které měly obohacené supersériemi se dřepy s výskokem. Klučičí skupiny pak začaly makat na legpressu nebo zavařovaly svá nožiska na dřepech.

Skupiny měly za úkol jediné - vyhecovat právě cvičícího člena týmu k maximálním výkonům. Cílem totiž bylo zničit nohy, co to jde.

Po odjetých čtyřech sériích se celá skupina opět přesunula na oblíbenou "výpadovou" chodbu, aby silově zaměřené série vystřídala s výbušnými. V tomto duchu se nesl celý hardcore trénink. Skupiny se prostřídaly na strojích, silové cviky střídaly cviky výbušné a děvčata vždy dostala ještě navíc cviky do supersérií. I přes náročnost tréninku byli všichni velmi dobře naladěni, házeli vtípky a celkově panovala velmi přátelská atmosféra, která trénink povýšila ještě o stupeň výše. Dokonce i ti, kteří se tréninku neúčastnili, mohli trénink sledovat online a účastníkům fandit skrze přímý přenos přes Slávkův facebookový profil. Záznam z tohoto přenosu můžete vidět zde.

Na konci nesmělo chybět společné focení, focení se Slávkem a pár poznámek o tom, jak velmi náročné bude sejít další den schody. Nicméně trénink všichni ve zdraví, alespoň doufáme, přežili.

Na fotografie ze společného hardcore tréninku se můžete podívat v naší fotogalerii a doufáme, že příště se přihlásíte na trénink i Vy! Vždyť o nic nejde, jen to trochu bolí.


Leg Day - fotografie z tréninkuSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra