Reklama:

Proměňte se s Atriem
Flora a Fitness Victory!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Chcete mít lehčí život a zatočit s loňskými špeky? Pražské obchodní centrum Atrium Flora ve spolupráci s Fitness Victory odstartovalo v lednu unikátní projekt Proměny, do kterého se můžete aktuálně přihlásit. Stačí do konce ledna 2015 vyplnit přihlašovací formulář na webu www.atrium-flora.cz.

První fází projektu je přihlašování do samotné soutěže o kompletní proměnu, kde tři finalisté po dobu 2 měsíců dostanou profesionální péči od vyhlášených odborníků na zdravý životní styl, fitness a image. Do soutěže se mohou zapojit ženy i muži starší 18 let. V únoru zasedne odborná porota, která na základě informací v dotazníku vybere 10 semifinalistů. Ti budou pozváni na pohovor před tým profesionálů, který z nich vybere 3 finalisty. Těm bude po dobu 2 měsíců poskytnut servis v oblasti zdravého životního stylu, fitness a další péče, která souvisí s kompletní změnou image nebo jejím doladěním.

Zájemci o proměnu, na které se neusměje štěstí, mohou po dobu celého projektu sledovat úspěchy 3 finalistů na facebookových a webových stránkách Atria Flora, a to včetně odborných komentářů a doporučení od zkušených profesionálů z Fitness Victory a dalších odborníků na zdravý životní styl. Jirka Vilímek, spoluzakladatel Fitness Victory, je odborným garantem celého projektu Proměny. Jeho 10letá praxe v oboru fitness Vám určitě přinese zaručené výsledky.

"Cílem projektu je umožnit lidem výrazným způsobem zlepšit kvalitu jejich života. Proto jsme navázali spolupráci s vyhlášeným pražským Fitness Victory, kde se lidem kromě nejnovějších strojů dostane kvalitního individuálního přístupu, kompletního servisu ohledně zdravého životního stylu a proměny vizáže - to vše ve velmi příjemném a přátelském prostředí pod vedením opravdových profesionálů. Proměna s námi Vás bude zaručeně bavit," říká Lukáš Doleček, Marketing Coordinator obchodního centra Atrium Flora.

Více informací o projektu Proměny se dozvíte na www.atrium-flora.cz nebo na facebookových stránkách.


Atrium Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 tisíc čtverečních metrů čtyři patra služeb, módy a zábavy. Nachází se zde 130 značkových obchodů. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Victory Fitness

Victory Fitness najdete na Praze 4 v Křesomyslově ulici, kde je na ploše 450 m2 místo nabízející nejnovější stroje, několik sálů pro skupinové lekce a hlavně partu skvěle sehraných trenérských es. Zajímá Vás, kam se schoval třeba Karel Frýd, kam chodí trápit svoje tělo zpěvačka Martina Pártlová nebo některé z finalistek České miss? Najdete je právě tady. Více na www.fitnessvictory.cz.


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 85 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJay Cutler - prohlídka nového skladu...
Cechoslovak (13:05) • Jay Cutler 100 000 odberatelov, Filip Grznar 70 000 odberatelov... Sledovanost nic ne...
magazínMistrovství Moravy a Slezska mužů a ž...
HaniisLevrone (10:27) • Sranda jak chybi nekteri medailisti na vyhlaseni 😁 to je fakt komedie, ze by se jeden p...
magazínArnold Classic South America 2018 s ú...
Cechoslovak (15:22) • Bud si to uziva divak v IFBB Jima Maniona (ma na co pozerat), alebo top 6 ELITE PRO za...
magazínFamózní Steve Laureus 3 týdny před Pi...
Cechoslovak (15:18) • A co je na Laureusovi lepsie ako na vyssie spomenutych??? Nafuknuty hrudnik ? Neforemne...
magazínArnold Classic South America 2018 s ú...
reveira (13:31) • Lepší vítězit ve druhé lize a vydělat si peníze než se koukat na známé borce,ale odjížd...
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra