Reklama:

Mozolani Classic 2014:
kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MOZOLANI CLASSIC 2014 - 3. 5. 2014, Žilina
Češi před Mozolani Classic:
Jakub ŠubrtLuboš KoumalMartin Louda • Jozef Furin • Jan Machač • Patrik Jablonski • Michal Klečka
Petr Fric Matěj Ryšavý • Jan Huťka • Jaroslav Cink • Michal TrykarIveta Myslivečková • Lucie Juřičková
Veronika JavorskáJana Jeřábková • Lenka Lipšová • Valerie PeršinaJana Waclawková • Lucie Bronerská
Boris Orava (4 t.) • Peter Lissník
Před Mozolani Classic:
expo
Z Mozolani Classic očima závodníků:
očima Borise Oravy
Info z Mozolani Classic:
výsledky a fotografiekompletní výsledky s body

Ve slovenské Žilině o prvním květnovém víkendu proběhl v pořadí čtvrtý ročník sportovní akce Mozolani Classic, v rámci které se odehrálo Mezinárodní mistrovství Slovenska v kulturistice a klasické kulturistice mužů spolu s pohárovou soutěží v bikini fitness žen a závody v kulturistice juniorů a kulturistice mužů masters.

Soutěž nabídla řadu zajímavých momentů, od vystoupení přibližně dvou desítek českých závodníků až po fantastické představení pozdějšího celkového vítěze v kulturistice mužů Oleksandra Bilouse nebo působivé účinkování v závodech v podání talentovaného juniora Romana Vavrečana.

Poté, kdy jsme Vám ze soutěže nabídli finálové výsledky s několika stovkami fotografií, se nyní za Mozolani Classic 2014 ohlížíme prostřednictvím dostupných výsledkových listin s body. Ty v některých případech nemusí obsahovat jména závodníků, kteří neprošli eliminací.


Kulturistika juniorů open

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 132 Roman Vavrečan  ŠK Fit Max Námestovo 3 6 3 9
2. 119 Radoslav Filip  Veterinary BB Košice 8 14 8 22
3. 138 Lukáš Socha  Olympic FC Dubnica nad Váhom 8 16 7 23
4. 133 Richard Pomietlo  KŠK mesta Stará Ľubovňa 12 26 13 39
5. 114 Robert Čapucha  Mida Gym R. Sobota 15 28 14 42
6. 112 Roman Gora  Roland Fitness R. Sobota 19 36 18 54
7. 11 Anton Pavlák VTJ Technika Liptovský Mikuláš 20
8. 9 Jakub Vilímek Strojár Malacky 24
9. 118 Matúš Grznár Power Body Topľčany 28
10. 107 Jakub Sklenčár Mozolani Fitness 29
11. 117 Dávid Beinstein VTJ Technika Liptovský Mikuláš 35
12. 127 Tomáš Kuchta Eurosport team Púchov 35
13. 15 Marcel Paliesek Olympic FC Dubnica nad Váhom 40
14. 129 Samuel Capko Mozolani Fitness 41


Kulturistika mužů masters open

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 165 Roland Brosman Veterinary BB Košice 3 6 3 9
2. 147 Luboš Koumal Česká republika 7 12 6 18
3. 157 Dominic Schieda Malta 8 18 9 27
4. 166 Jozef Píry Powerdy Topľčany 18 24 13 37
5. 144 Robert Šproch VTJ Technika Liptovský Mikuláš 15 32 15 47
6. 141 Martin Louda Česká republika 13 32 16 48
7. 161 Eduard Cigan Iskra Hnúšťa 21
8. 148 Ladislav Rapoš Galaxy 2 Poprad 25
9. 179 Raymond Cassar Malta 26
10. 162 Mario Pace Malta 30


Bikini fitness žen do 157 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 154 Sabina Pleváková Olympic FC Dubnica nad Váhom 3 3 3
2. 150 Iveta Kuglerová Fitness Pohoda Bratislava 7 7 7
3. 120 Stanislava Prítrská Fortuna Trnava 8 8 8
4. 186 Michaela Brutenič ŠK Slávia Agroferrt Bratislava 12 13 13
5. 197 Monika Rosenbergerová KK MŠK Žiar nad Hronom 15 14 14
6. 125 Lucia Baldwin Irsko 23 18 18
7. 168 Dominika Krafčíková Mozolani The Fitness Authority 24
8. 128 Veronika Javorská Česká republika 24
9. 188 Erika Tarkuličová ŠK Slávia Agroferrt Bratislava 24
10. 124 Alla Matianova Rusko 26
11. 192 Dana Repová Ivetfit Nitra 36
12. 151 Andrea Neumanová Mozolani The Fitness Authority 39
13. 111 Henrieta Koklesová Mozolani The Fitness Authority 40
14. 130 Lucia Kodadová X-Fitness Bratislava 40
15. 115 Andrea Mulíková VTJ Technika Liptovský Mikuláš 41
16. 155 Daniela Vojteková Rakousko 48
139 Jana Pčolová KK Star Poprad
143 Alexandra Kulíková Veterinary BB Košice
153 Nikola Nováková VTJ Technika Liptovský Mikuláš


Bikini fitness žen do 167 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 126 Denisa Lipovská ŠK Slávia Bratislava 3 3 3
2. 123 Erika Kandráčová Veterinary BB Košice 6 6 6
3. 136 Denisa Hargašová Everybody Bratislava 9 9 9
4. 140 Ingrid Zichová KST Senica 13 13 13
5. 149 Martina Sedlárová 4elementy Spišská N. Ves 14 14 14
6. 142 Jana Kušnírová VTJ Technika Liptovský Mikuláš 19 18 18
7. 131 Renáta Szabová VTJ Technika Liptovský Mikuláš 23
8. 198 Gabriela Vodilová ŠK Slávia Agroferrt Bratislava 25
9. 199 Stanislava Ďurdíková 26
10. 145 Klaudia Medžová Roland Fitness R. Sobota 29
11. 176 Martina Struhačková VTJ Technika Liptovský Mikuláš 33
12. 180 Zuzana Sirotňáková KK Star Poprad 38
13. 189 Jana Kubišová Roland Fitness R. Sobota 38
14. 71 Lucia Šturáková ŠK - D. A. Fitklub Leles Kapoňa 39
15. 163 Adriana Kunová Power Body Topľčany 45


Bikini fitness žen nad 167 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 185 Olivia Pohánková Bikiny Fitness Bratislava 5 3 3
2. 156 Valéria Marčišovská DM Body Bratislava 4 6 6
3. 190 Veronika Guľášová Veterinary BB Košice 9 9 9
4. 134 Barbora Sečkárová Mozolani The Fitness Authority 13 13 13
5. 146 Denisa Knaperková ŠK Fit Max Námestovo 13 13 13
6. 196 Olívia Čambalová Ivetfit Nitra 15 18 18
7. 174 Valerie Peršina Česká republika 22
8. 121 Elena Rišová KŠK mesta Stará Ľubovňa 23
9. 167 Jana Milová Mozolani The Fitness Authority 26
10. 158 Angelika Ďurinová Ivetfit Nitra 28
11. 178 Jana Látková 4elementy Spišská N. Ves 34
12. 194 Jana Waclawková Česká republika 38
13. 171 Jana Jeřábková Česká republika 38
14. 181 Timea Lazárová Ivetfit Nitra 41
15. 193 Iveta Myslivečková Česká republika 43


Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Andrej Varga Fitness Pohoda Bratislava 5 10 5 15
2. 6 Radoslav Cabúk KŠK mesta Stará Ľubovňa 14 24 13 37
3. 8 Richard Cienky Galaxy 2 Poprad 18 32 17 49
4. 36 Jaroslav Cink Česká republika 14 34 15 49
5. 3 Jakub Angelovič VTJ Technika Liptovský Mikuláš 24 50 28 78
6. 5 Jan Huťka Česká republika 31 60 25 85
7. 7 Peter Sabaka VTJ Technika Liptovský Mikuláš 34
8. 1 Dušan Matušík ml. Olympic FC Dubnica nad Váhom 41
9. 2 Jozef Géhry Hardcore Gym Miloslavov 45
10. 4 Tomáš Šebeščák Patriot Fitness Vranov nad Topľou 48


Klasická kulturistika mužů nad 175 cm

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 Andrej Hlinka KŠK mesta Stará Ľubovňa 13 18 10 28
2. 33 Roman Jandura J. F. P. Fitmax Gym Námestovo 12 20 10 30
3. 18 Daniel Skála FC Dynamic Dolný Kubín 15 34 16 50
4. 27 Jozef Greguš Probody Košice 18 42 22 64
5. 20 Boris Orava Česká republika 18 44 21 65
6. 28 Milan Kohút Fortuna Trnava 31 54 26 80
7. 29 Martin Orolín VTJ Technika Liptovský Mikuláš 36
8. 19 Andrej Markovič Pro Gym Považská Bystrica 41
9. 16 Matej Kamenár FC Vital Považská Bystrica 43
10. 24 Ján Jankovčík VTJ Technika Liptovský Mikuláš 48
11. 13 Michal Ferenz VTJ Technika Liptovský Mikuláš 60
12. 14 Peter Stryček Pro BB team Košice 61
13. 34 Michal Klečka Česká republika 69
14. 31 Marián Žofaj ŠK Fit Max Námestovo 69
15. 37 Michal Blaško Olympic FC Dubnica nad Váhom 72
16. 38 Peter Sečkár Mozolani The Fitness Authority 76


Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 50 Miroslav Škadra Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa 5 10 5 15
2. 48 Michal Kertés Probody Košice 10 20 10 30
3. 55 Jerguš Baláž KO TJ Kremnica 15 30 15 45
4. 56 Vladimír Oršula Power Šport Club ATU Košice 20 42 20 62
5. 49 Ondrej Bajzík Olympic FC Dubnica nad Váhom 25 50 26 76
6. 57 Miroslav Šedo VTJ Technika Liptovský Mikuláš 32 58 29 87
7. 43 Petr Fric Česká republika 39
8. 44 Miroslav Lelko TJ Sokol Vinohrady Bratislava 40
9. 58 Lukáš Skirka ŠK - D. A. Fitklub Leles Kapoňa 43
10. 61 Matěj Ryšavý Česká republika 47
11. 53 Róbert Lendel Power Body Topľčany 58
12. 62 Jozef Borčík Universal Prešov 60
13. 59 Juraj Gombaský Milasport Revúca 65
14. 51 Marek Mitterko Power Gym Detva 68


Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 68 Tomáš Tabačiar Golem klub Žilina 8 16 9 25
2. 94 Peter Kokoška FC Dynamic Dolný Kubín 10 20 10 30
3. 85 Jozef Nagy Veterinary BB Košice 12 26 11 37
4. 99 Jozef Mizik Universal Prešov 22 44 22 66
5. 91 Alex Zuccaro Itálie 23 46 23 69
6. 81 Michal Trykar Česká republika 32 60 30 90
7. 84 Viktor Drozda F. I. A. T. Bratislava 35
8. 54 Slavomír Škvarka KŠK mesta Stará Ľubovňa 42
9. 93 Michal Lacko KO TJ Kremnica 42
10. 88 Adam Kaštál VTJ Technika Liptovský Mikuláš 49


Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 Oleksandr Bilous Ukrajina 10 16 9 25
2. 79 Peter Kováč SP Styling Valča 9 20 9 29
3. 95 František Feja ŠK Fit Max Námestovo 17 36 16 52
4. 96 Martin Krakovský Mozolani The Fitness Authority 18 38 19 57
5. 67 Manuel Narath Rakousko 20 50 24 74
6. 78 Jakub Šubrt Česká republika 37 48 29 77
7. 72 Jan Machač Česká republika 39
8. 74 Béla Balogh Maďarsko 40
9. 70 Marek Fencl Mozoláni Trainings Žilina 41
10. 90 Jozef Furin Česká republika 47
11. 69 Vladimír Holota VTJ Technika Liptovský Mikuláš 51
12. 86 Martin Varga Fitness Sásová B. Bystrica 64
13. 83 Dominik Pogonyi Mozolani The Fitness Authority 68
14. 77 František Huszti Roland Fitness R. Sobota 69
15. 75 Michal Pliešovský VTJ Technika Liptovský Mikuláš 69


Kulturistika mužů nad 95 kg

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 103 Dalibor Susnyák Naytilus BB klub 6 10 7 17
2. 108 Ladislav Kindernay Iskra Hnúšťa 9 24 10 34
3. 109 Matúš Horos Patriot Fitness Vranov nad Topľou 16 32 15 47
4. 105 Tomáš Marcinko VTJ Technika Liptovský Mikuláš 18 34 16 50
5. 101 Ralph Decelis Malta 29 50 25 75
6. 106 Martin Hyben KK Star Poprad 29 58 29 87
7. 104 Patrik Jablonski Česká republika 36
8. 102 Antoine Michllef Malta 37
9. 110 Martin Šmondrk ŠK Slávia Bratislava 44


Bikini fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 126 Denisa Lipovská ŠK Slávia Bratislava
2. 154 Sabina Pleváková Olympic FC Dubnica nad Váhom
3. 185 Olivia Pohánková Bikiny Fitness Bratislava


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 Oleksandr Bilous Ukrajina
2. 79 Peter Kováč SP Styling Valča
3. 95 František Feja ŠK Fit Max Námestovo
4. 68 Tomáš Tabačiar Golem klub Žilina
5. 85 Jozef Nagy Veterinary BB Košice



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra