Reklama:

Češka Zuzana Fučíková je jedničkou německého pole fitness

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Asi málokdo ví, že německou pole fitness šampiónkou je rodačka z Frýdku Zuzana Fučíková, která letos zvítězila na prestižní soutěži Miss Pole Fitness (ta probíhala v rámci veletrhu FIBO v německém Essenu).

Vyšvihnout se na špičku ji stálo nemalé úsilí - Zuzka trénovala 6x týdně a vypracovanou postavu má prý opravdu jen z tyče. Jak také prozradila, má za sebou i poměrně slušnou sportovní minulost - gymnastika, atletika, fitness - ničemu se ale nevěnovala tak intenzivně jako nyní pole dance&fitness.

Svou instruktorskou kariéru zahájila v roce 2009, kdy se vyškolila u Nele Sehrt (držitelka Guinessova rekordu v invert šplhu (hlavou dolů) a majitelka několika pole dance projektů s certifikací v Německu), a o rok později začala sama vyučovat. Jejíma rukama již prošla slušná řada dívek a jak říká, některé za ní dojíždí až z téměř 100 km vzdálených měst.

Na otázku, jak vypadá aktuální situace na německém pole dance&fitness trhu, odpověděla, že Německo zrovna zažívá doslova pole boom. Vznikají nová a nová pole dance studia s různým zaměřením - pole dance, pole fitness, lab dance atd. Není proto divu, že i Zuzana si nedávno otevřela své vlastní pole dance studio Polepoint. S potěšením jsem přijala její pozvánku na slavnostní kolaudaci a rozjela se do Neu Ulmu. Jak se akce vydařila, kdo na ní dorazil a jaké má Zuzka plány do budoucna, si můžete přečíst v interview.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 94 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra