Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.
Veškeré níže uvedené výsledky pocházejí ze stránek federace IFBB a nejsou v nich zohledněny výsledky antidopingových testů, takže nakonec se mohou mírně změnit!
Z "prejudgingu" postupovalo do finále vždy pouze pět závodníků.
65kg: zleva: Vasily Kamishnikov (Rusko - 2.místo), Majek Kamil (Polsko - 1.místo), Andrey Aksamil (Bělorusko - 3.místo)
Bantamweight - 65kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Majek Kamil |
Poland |
5 |
5 |
10 |
1 |
Vasily Kamishnikov |
Russia |
10 |
9 |
19 |
2 |
Andrey Aksamil |
Belarus |
16 |
16 |
32 |
3 |
Peter Kovacik |
Slovakia |
18 |
19 |
37 |
4 |
Darius Petrokas |
Lithuania |
25 |
25 |
50 |
5 |
Yalchin Mammedov |
Azerbaijan |
31 |
- |
31 |
6 |
Maurizio Montalto |
Italy |
34 |
- |
34 |
7 |
70kg: zleva: Hristomir Hristov (Bulharsko - 2.místo), Oleg Melgunov (Rusko - 1.místo), Marcel Jasen (Slovensko - 3.místo)
Lightweight - 70kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Oleg Melgunov |
Russia |
5 |
9 |
14 |
1 |
Hristomir Hristov |
Bulgaria |
12 |
7 |
19 |
2 |
Marcel Jasen |
Slovakia |
19 |
18 |
37 |
3 |
Sergey Biller |
Russia |
23 |
19 |
42* |
4 |
Ricardas Siska |
Lithuania |
18 |
24 |
42* |
5 |
Pavel Rohal |
Czech Republic |
30 |
- |
30 |
6 |
Michael Gulch |
Germany |
34 |
- |
34 |
7 |
Sinisa Privulovic |
Serbia & Montenegro |
42 |
- |
42 |
8 |
Thomas Nuhn |
Germany |
45 |
- |
45 |
9 |
Robert Archman |
Czech Republic |
49 |
- |
49 |
10 |
Orhan Yilmas |
Turkey |
53 |
- |
53 |
11 |
75kg: zleva: Miguel Martinez (Španělsko - 2.místo), Rystam Dgabrailov (Rusko - 1.místo), Peter Kokoska (Slovensko - 3.místo)
Welterweight - 75kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Rystam Dgabrailov |
Russia |
5 |
5 |
10 |
1 |
Miguel Martinez |
Spain |
14 |
13 |
27 |
2 |
Peter Kokoska |
Slovakia |
17 |
15 |
32 |
3 |
Dimitry Tribila |
Belarus |
19 |
20 |
39 |
4 |
Jan Kvbik |
Czech Republic |
21 |
21 |
42 |
5 |
Vadim Vlasov |
Belarus |
30 |
- |
30 |
6 |
Vugar Verdiyev |
Azerbaijan |
34 |
- |
34 |
7 |
Galin Kolarov |
Bulgaria |
43 |
- |
43 |
8 |
Robert Horvat |
Croatia |
46 |
- |
46 |
9 |
Patrick Mounier |
France |
47 |
- |
47 |
10 |
Antonio Lypo |
Italy |
54 |
- |
54 |
11 |
80kg: zleva: Alexander Vishniak (Bělorusko - 2.místo), Sergey Shevaldin (Rusko - 1.místo), Ilya Goroshko (Rusko - 3.místo)
Middleweight - 80kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Sergey Shevaldin |
Russia |
6 |
5 |
11 |
1 |
Alexander Vishniak |
Belarus |
13 |
11 |
24 |
2 |
Ilya Goroshko |
Russia |
16 |
18 |
34 |
3 |
Grezegorz Ozga |
Poland |
25 |
18 |
43* |
4 |
Moha Muritala Idowo |
Belgium |
20 |
23 |
43* |
5 |
Sergey Maleshko |
Belarus |
32 |
- |
32 |
6 |
Gerhard Nenning |
Austria |
34 |
- |
34 |
7 |
Miroslav Pastyrik |
Czech Republic |
42 |
- |
42 |
8 |
Evgeniy Zhuravlev |
Ukraine |
47** |
- |
47 |
9 |
Thomas Kreienbuhl |
Switzerland |
47** |
- |
47 |
10 |
Elmar Abdullayev |
Azerbaijan |
54 |
- |
54 |
11 |
Erdal Utar |
Turkey |
60 |
- |
60 |
12 |
87.5kg: zleva: Artem Ivanov (Rusko - 2.místo), Bogdan Szczotka (Polsko - 1.místo), Alexander Hlebnikov (Ukrajina - 3.místo)
Lightheavyweight - 87.5kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Bogdan Szczotka |
Poland |
5 |
6 |
11 |
1 |
Artem Ivanov |
Russia |
13 |
14 |
27 |
2 |
Alexander Hlebnikov |
Ukraine |
15 |
13 |
28 |
3 |
Francisco Mula |
Spain |
17 |
19 |
36 |
4 |
Viktor Lauter |
Hungary |
27 |
25 |
52 |
5 |
Ronald Ullram |
Austria |
28 |
- |
28 |
6 |
Aim Parfait Konstedt |
Switzerland |
36 |
- |
36 |
7 |
Adam Adamski |
Poland |
47 |
- |
47 |
8 |
Igor Milanovic |
Serbia & Montenegro |
50* |
- |
50 |
9 |
Mario Feuser |
Germany |
50* |
- |
50 |
10 |
Vladimir Gnoevoy |
Ukraine |
54 |
- |
54 |
11 |
Marian Cambal |
Slovakia |
55 |
- |
55 |
12 |
Frederic Lathuille |
France |
58 |
- |
58 |
13 |
Alen Kanavalov |
Belarus |
64 |
- |
64 |
14 |
Ott Kiivikas |
Estonia |
72 |
- |
72 |
15 |
95kg: zleva: Pavel Ershov (Rusko - 2.místo), Viacheslav Burenkov (Rusko - 1.místo), Peter Soukup (Česká republika - 3.místo)
Heavyweight - 95kg
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Viacheslav Burenkov |
Russia |
6 |
7 |
13 |
1 |
Pavel Ershov |
Russia |
12 |
9 |
21 |
2 |
Petr Soukup |
Czech Republic |
16 |
16 |
32 |
3 |
Tomas Bures |
Czech Republic |
21 |
16 |
37 |
4 |
Giedrius Gailounas |
Lithuania |
31 |
24 |
55 |
5 |
Maxim Koldasnikov |
Russia |
32* |
- |
32 |
6 |
Matviy Bidniy |
Ukraine |
32* |
- |
32 |
7 |
Andrej Maszewski |
Poland |
39 |
- |
39 |
8 |
Maxim Ermakov |
Russia |
42 |
- |
42 |
9 |
Ian Dowe |
England |
47 |
- |
47 |
10 |
Francis Juliana |
Netherlands |
57 |
- |
57 |
11 |
Erminio Marconi |
Italy |
58 |
- |
58 |
12 |
+95kg: zleva: Oleg Emelianov (Rusko - 2.místo), Alexander Federov (Rusko - 1.místo), Aleksey Shabunia (Bělorusko - 3.místo)
Superheavyweight +95kg¨
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Alexander Federov |
Russia |
5 |
5 |
10 |
1 |
Oleg Emelianov |
Russia |
13 |
13 |
26 |
2 |
Aleksey Shabunia |
Belarus |
14 |
14 |
28 |
3 |
Rodoslav Slodkiewicz |
Poland |
20 |
19 |
39 |
4 |
Darius Karpinski |
Poland |
27 |
24 |
51 |
5 |
Mario Ondris |
Slovakia |
30 |
- |
30 |
6 |
Dmitry Salik |
Ukraine |
31 |
- |
31 |
7 |
Bogdan Kravchenko |
Ukraine |
40 |
- |
40 |
8 |
Dmitry Golubochkin |
Russia |
44 |
- |
44 |
9 |
Gregor Alex Sturm |
Austria |
53* |
- |
53 |
10 |
Roger Eric Mallet |
France |
53* |
- |
53 |
11 |
Radek Cejka |
Czech Republic |
57 |
- |
57 |
12 |
Andreas Stefanides |
Cyprus |
61 |
- |
61 |
13 |
Alanasov Dimitrov |
Bulgaria |
70 |
- |
70 |
14 |
Kukeli Rando |
Albania |
75 |
- |
75 |
15 |
Páry: zleva: Tomáš Bureš & Marika Kaucká (Česká republika - 2.místo), Rodoslav Slodkiewicz & Daira Piznal (Polsko - 1.místo), Maxim Kolbasnikov & Natalia Kirillova (Rusko - 3.místo)
International Mixed-Pairs Cup
NAME |
COUNTRY |
PREJUDGING SUBSCORE |
FINALS SUBSCORE |
FINAL SCORE |
FINAL PLACE |
Daria Piznal Rodoslav Slodkiewicz |
Poland |
6 |
8 |
14 |
1 |
Marika Kaucka Tomas Bures |
Czech Republic |
12 |
11 |
23 |
2 |
Natalia Kirillova Maxim Kolbasnikov |
Russia |
15 |
13 |
28 |
3 |
Marketa Hladikova Rades Cejka |
Czech Republic |
22 |
21 |
43 |
4 |
Katarzy Kozakiewicz Adam Adamski |
Poland |
23 |
21 |
44 |
5 |
Galina Zagrudniya Alexander Zagrudniy |
Russia |
30 |
- |
30 |
6 |
Rima Senuliene Saulius Neprackas |
Lithuania |
35 |
- |
35 |
7 |
Marina Olivieri Erminio Marconi |
Italy |
41* |
- |
41 |
8 |
Stephanie LaMaitre Patrick Mounier |
France |
41* |
- |
41 |
9 |
Alexander Federov Absolutní vítěz
Zástupci nejlepších týmů Zleva: Pawel Filleborn (Polsko - 2.místo), Sergey Nikeshin (Parliamentary Deputy), Vladimir Dubinin (Russia - 1.místo), Rafael Santonja (Španělsko - EBFF prezident), Eva Sukupová (Česká republika - 3.místo)
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|