Reklama:

Tricky Jackson se zúčastnil soutěže
America´s Got Talent (video)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Američan Tricky Jackson není pro fanoušky kulturistiky neznámou tváří. Třiačtyřicetiletý bratranec slavnějšího a úspěšnějšího Dextera má na kontě více než dvě desítky profesionálních startů, během nichž dokázal v kategorii do 202 liber vybojovat dvě vítězství.

Tricky je bez debat výborným kulturistou, mnozí jej však mají minimálně za stejně dobrého baviče. Jackson si z nezanedbatelného počtu soutěží, na nichž v profesionální divizi IFBB startoval, díky svému talentu bavit publikum odnesl cenu pro nejlepšího pózéra a svou volnou sestavou oslovil i tvůrce aktuálního ročníku reality show America's Got Talent.

Jeden z lidí zodpovědných za obsazení show Trickyho před několika měsíci kontaktoval a řekl mu, že by se do pořadu perfektně hodil. Jackson nabídnutou příležitost přijal bez váhání, a tak 28. června předvedl svůj bavičský a sportovní talent miliónům diváků u televizních obrazovek.

Ačkoliv televizní stanice NBC, která America's Got Talent vysílá, nakonec Trickyho vystoupení značně sestříhala, samotný kulturista je spokojený. "Ano, bylo by pěkné, kdyby ukázali celou sestavu, ale myslím, že to je prostě Hollywood," říká Jackson a zároveň dodává: "Omlouvám se, že jsem nebyl v lepší formě, ale víte, jak je to s objemovou fází přípravy. Když stanovili datum mého konkurzu, měl jsem jen dva týdny na přípravu. Teď jsem v mnohem lepší formě. Do Jacksonville Pro mi zbývá pět týdnů. Vtipné na tom je, že lidé mimo tento sport si vůbec nemysleli, že bych byl z formy. Takže jim to neříkejte - pssst!"


Tricky Jackson v America's Got Talent 2011


Zdroje:
www.rxmuscle.com
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.07.15:33Reiben - skvělá show, .. skouknul jsem jeho volnou sestavu ze soutě..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra