Reklama:

Přijďte změřit Vaše síly
na soutěž SurvivorFit!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Rádi bychom Vás pozvali na silově vytrvalostní soutěž SurvivorFit, která se uskuteční v neděli 29. 5. na koupališti Písečný ostrov v Litoměřicích.

Program dne:

10:00 - 10:30 registrace a losování účastníků
10:30 - 11:00 prezentace
11:00 začátek soutěže
cca 15:00 vyhlášení vítěze

Místo: Litoměřice, koupaliště Písečný ostrov

Datum: neděle 29. 5. 2011

Kontakt: GrizzlyGym@seznam.cz, 724 36 74 74

SurvivorFit...

...je trénink, který nabízí široké spektrum fyzických aktivit, které budují a upevňují Vaši kondičku a silovou vytrvalost. Trénink je obvykle velice náročný, rychlý a často se v rámci jedné dávky jede bez přestávek nebo jen s nejnutnějšími přerušeními. Celý trénink je měřený, aby se dal sledovat Váš tréninkový progres. Každá tréninková jednotka se dá přizpůsobit Vašim schopnostem, dovednostem a danému vybavení, které je momentálně k dispozici.

Co Vás na tréninku SurvivorFit čeká?

Cílem je rozvoj celkové tělesné síly, ale i dovednosti a rychlosti. Jednotlivý trénink je sada malého počtu cviků, která se většinou několikrát po sobě opakuje bez přestávky. Dělá se co nejvíce rozmanitých cvičení a vše se kombinuje. Cílem je provádět cviky dynamicky a koordinovaně. Pro ztížení pohybů se používají relativně malé zátěže, což má spolu se zaměřením na dynamiku dobrý vliv na zvýšení vytrvalosti. V podstatě se jen stupňuje zátěž a intenzita, ale program cvičení zůstává stejný. Proto nemusíte mít strach z toho, že by bylo cvičení nad Vaše síly.

V tréninkové jednotce se volí cviky, u kterých se zapojují větší části těla, a ještě jsou v jednom tréninku v kombinaci s jinými cviky (kliky, dřepy, sedy-lehy, výpady, shyby a přeskoky) nebo v kombinaci s vytrvalostními tréninky jako běh, plavání, kolo a veslování. Celý trénink je měřený, aby se dal sledovat Váš tréninkový progres. Samotné vědomí, že cvičíte proti času, Vás žene dopředu. Měření času je jednoduché a snadno vidíte Vaše zlepšení.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 48 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
70mMyW!53 (22:58) • treba to je Rando, jen zmenil taktiku,zacal psat cesky aby nebyl odhalen
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
reveira (21:39) • Jsem stejný ročník jako pan Pavel a cvičím od patnácti a za tu dobu se mi potvrdilo, že...
magazínMiloš Pavlů a Alena Dobročani - záda...
reveira (21:31) • Pan Miloš je super rafan.*79* Vypadáte skvěle PANE Mistře.
magazínEuropean Pro 2020: výsledky a fotogra...
70mMyW!53 (19:39) • pro me jeden z nejvetsich failu IFBB za posledni dobu https://www.youtube.com/watch?v=...
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
hateitorloveit (14:01) • Nevím kde byl Vacek na tom, že je estét. Formu má vždycky topovou ale že by měl líbivé...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra