| 19.01. | 16:51 | Pulp Fiction - Cus chlape ... nejak te nemuzu sehnat ... uz nevim kam nap.. | |
| 08.10. | 17:42 | Ramon - Diky Pajo, urcite rad dorazim, pokavad se zrovna nebudu sl.. | |
| 03.10. | 13:46 | Paja.t - Viděl jsem fotky z vaší soutěže a muselo to být super, jin.. | |
| 26.09. | 16:41 | Pumping Iron - Cenzurováno... tohle mi tu chlape nedělej! | |
| 01.08. | 22:47 | Marcela - soutěž mezi Velkým Vezírem a Hadžim. Jakpak asi dopadne?:o.. | |
| 28.07. | 16:31 | Ramon - Tak a je to tu, co dodat, jen ze mam velkou radost ze to v.. | |
| 21.07. | 22:40 | Marcela - a Slavoji,chtělo by to nějaký ten článek a pár fotek.;-) S.. | |
| 02.07. | 21:40 | Slavoj - Asi zacnu zase poradne makat a udelam tady trosku rozruch... | |
| 02.07. | 09:13 | Ramon - A divis se kamo?:oD tolik uzitecnych informaci a fotek, to.. | |
| 01.07. | 21:14 | Marcela - To bys měl.Už se nám některým po tobě stýská.Ale jinak gra.. | |
| 01.07. | 14:46 | Slavoj - Cus Ramonečku!!! Tak koukam ze tou navstevnosti jsi mi to .. | |
| 27.06. | 09:34 | Ramon - Pokavad zdravi vydrzi a budu vypadat nejak k svetu, tak se.. | |
| 26.06. | 23:50 | Marcela - Ramonek,už je blízko cíle,třeba si dá říct a ostatním podá.. | |
| 26.06. | 10:52 | Ramon - Ouh, Sam Velky Redd, to je pocta, od velkyho mistra to pot.. | |
| 24.06. | 22:05 | anonymní - %-) :-! :-D :oD :-)) :-P :-P :-P :( :_) :_) :-! X[] X[] :´.. | |
| 24.06. | 13:16 | redd - teda vypadá:-D | |
| 24.06. | 13:15 | redd - Ramone, držim palečky, už to vipadá nadějně...:_) | |
| 14.06. | 19:56 | Romeek - :-O | |
| 14.06. | 11:26 | anonymní - :_) | |
| 10.06. | 13:03 | Ramon - pulp, ok v poho. napis mi na mejl tarek@vol.cz a dohodnem .. | |
| 10.06. | 13:02 | Ramon - Tak to musime nejak oslavit ne?:-D :oD nejlepe uz i s kos.. | |
| 10.06. | 11:15 | Pulp Fiction - Tak jo chlape, zajdem na spin ... louzi si utres sam, od t.. | |
| 09.06. | 20:10 | Marcela - článek o tvých cihličkách předčil i Slavoje.:oD :oD | |
| 28.05. | 09:24 | Ramon - pulp, ale spin muzem dat taky, akorat nezavidim tomu kdo p.. | |
| 27.05. | 08:14 | anonymní - ... jo, spin = spinning ... to neni k jidlu, vis??? :-D | |
| 27.05. | 08:12 | Pulp Fiction - To bych chtel videt ... :oD | |
| 26.05. | 16:37 | Ramon - klidne na cinu, zacina ze mne bejt somalec:oD | |
| 26.05. | 09:53 | Pulp Fiction - Cus chlape ... tak koukam ze k cinanum pujdem az tak na po.. | |
| 26.05. | 00:32 | Marcela - Tak,jak to vypadá,po dalším týdnu? | |
| 18.05. | 18:09 | Ramon - :_) | |
| 16.05. | 22:50 | Stan - Ramone..jen se neochuzuj a papej..
Tvuj termin se nezadrz.. | |
| 09.05. | 15:03 | anonymní - :-! :-! :_) :oP | |
| 07.05. | 09:37 | Marcela - :oD :´o( :´o( :-! :-D | |
| 07.05. | 09:17 | Ramon - No radsi Vam nebudu rikat co jsem vcera sporadal:´o( :oD | |
| 06.05. | 22:33 | Marcela - Slavoj má pravdu.:-D :-! :-)) | |
| 06.05. | 22:18 | Slavoj - Na kungpao zapomen!!! :_) | |
| 02.05. | 14:37 | Ramon - | |
| 02.05. | 14:36 | anonymní - no k cinankum bych zasel, ale museli by mne tam udelat kur.. | |
| 02.05. | 12:57 | Pulp Ficiton - Cus chlape ... OK, sem mel starost ze sem o neco prisel. S.. | |
| 30.04. | 19:52 | Martini - Na ty ikonce clanku, to jsi ty, ramone? :-) :-D | |
| 30.04. | 17:41 | Ramon - BTW ten citat tydne je hustej, vidim Arnieho v tom kresle .. | |
| 30.04. | 17:38 | Ramon - vo to nejde:´o( :-O ale nerad vysekavam pod tlakem:-| | |
| 30.04. | 17:28 | Marcela - Náhodou ten článek byl super.Škoda,že jsi tak tvrdohlavý,v.. | |
| 30.04. | 17:15 | Ramon - pulp cau chlape, vazne vo nic neslo, nic byste se tam nedo.. | |
| 30.04. | 16:58 | Pulp_F - Vrat sem jeste ten clanek, pls. | |
| 30.04. | 16:12 | Ramon - Jeee tebe tu rad vidim, ty kluku jedna:-) | |
| 30.04. | 14:15 | armsm_key - budu ti fandit Ramone, vyhraj!!! | |
| 30.04. | 12:23 | Martini - Vrat sem ten clanek, pls.. | |
| 30.04. | 11:48 | Velmen - Tak to je paradni kamo! Motivace jako hrom !!!! A 7 klacku.. | |
| 30.04. | 09:23 | Ramon - Zase jsem se zapomel podepsat:-| | |
| 30.04. | 09:23 | anonymní - S klukama na chatu, ze kazdymu dam litr(bylo jich tam asi .. | |
| 29.04. | 22:12 | Velmen - A o co a s kym si se vsadil Ramone? | |
| 29.04. | 16:02 | Ronnie - Byl tu článek o Ramonovi, co se snaží udělkat z jedné břiš.. | |
| 29.04. | 15:56 | Daniel-James - Tak to jsme asi oba:-/ | |
| 29.04. | 15:52 | Conan - jakej clanek, fotky... pomooooc, ja to nechapu, jsem uplne.. | |
| 29.04. | 15:33 | Andrej - Tak toto som uplne, vrcholne, nekonecne nepochopil! :´o( | |
| 29.04. | 13:23 | Scodo - :_) :-O :´o( | |
| 29.04. | 12:25 | Ramon - Jo to jsem psal ja:-| | |
| 29.04. | 12:25 | anonymní - Uvidime detska:oP pokavad vyhraju sazku, mozna dame nejaky.. | |
| 29.04. | 12:13 | Velmen - Mas na to chlape prece chces bejt vybrousenej do plavek!!!.. | |
| 29.04. | 12:11 | Bajola - Měl jsi to sem vrznout na víkend, to nemá Ramon přístup k .. | |
| 29.04. | 11:37 | Marcela - aspoń jsi to zkusil.Snad to Ramon ještě přehodnotí??!!:-D .. | |
| 29.04. | 11:08 | snoopy - :(( | |
| 29.04. | 09:09 | Ramon - :-D :oD :-)) sem se po rano zas nasmal, ale obavam se ze n.. | |
| 29.04. | 08:30 | Ronnie - Zdravím Bajolu! A i všechny ostatní... Chci všechny ujisti.. | |
| 29.04. | 08:23 | Bajola - Nedal sem totiž Ramonovu aktuální fotku. To bys měl naprav.. | |
| 29.04. | 08:18 | Mája - Ramone chlape ale vzdyt na te fotce vypadas super, nechapu.. | |
| 29.04. | 08:06 | cinan - :oD :oD :oD | |
| 29.04. | 07:49 | PetkaB - Ramonku,klíííídek..nezabíjej Ronnieho,on to s tebou myslí .. | |
| 29.04. | 07:45 | Jacob - Ramone,doufám, že mě za podané info nezabiješ a Ronnieho t.. | |
| 29.04. | 07:42 | peta - Obávám se přátelé, že články od Ramona tu nejspíš nebudou... | |
| 29.04. | 07:30 | Scodo - Čau, já tedy Ramona neznám, ale překvapilo mě, že je k těm.. | |
| 28.04. | 23:46 | Slavoj - Ahoj Marci!!! Právě jsem dopsal poslední článek a přidal i.. | |
| 28.04. | 23:39 | Marcela - Neboj.Ramon vypadá,že by mouše neublížil.:-D :oD ;-)
S.. | |
| 28.04. | 23:18 | Bajola - Tak to se ti povedlo zařadit velice trefně, Ronnie. Scifi,.. | |
| 28.04. | 22:59 | Slavoj - Ja se chystam pomalu na objem a Ramonek jde do drsny diety.. | |