Reklama:

Sach. vlny pro holky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Pro dívky

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
mace68
Vloženo: 15:56:08, 24.07.2017 | profil autora
Je nekde moznost najit puvodni clanek? Odkaz je nefunknci. Diky

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 16:48:13, 24.07.2017 | profil autora
To je hodně starý článek, odkaz na něj přidávám níže, ale doba je od té doby dost jinde a tak ho vřele nedoporučuji. :) Naopak bych doporučil obě dvě knížky Michala Kulštejna, které jsou perfektně napsané a popisují všechny souvislosti do takové hloubky, jako nikdo jiný nikde jinde.

Starý článek:

https://kulturistika.ronnie.cz/c-24-sacharidove-vlny.html

Obě knihy:

https://obchod.ronnie.cz/s-5709-sacharidove-vlny-michal-kulstejn.html

https://obchod.ronnie.cz/s-6299-sacharidove-vlny-2-michal-kulstejn.html

Hodnocení: 0
zuzka-dietka
Vloženo: 21:29:08, 10.02.2016 | profil autora
Příspěvek porušující pravidla diskusí byl odstraněn.

Hodnocení: 0
Soněvič
Vloženo: 14:11:59, 01.02.2016 | profil autora
Chtěla bych se zeptat jestli je možné sestavit jídelníček, pro sach.vlny, když nejím maso.

Vždy, když se snažím dodržet množství bílkovin, zdá se mi,že v náhražkách(tofu,šmakoun atd.) je jich málo a vzdám to.

Chtěla bych zhubnout tak 5 kg.díky Soňa

Hodnocení: 0
zuzka-dietka
Vloženo: 23:28:40, 02.02.2015 | profil autora
Příspěvek porušující pravidla diskusí byl odstraněn.

Hodnocení: 0
ajii
Vloženo: 05:18:05, 30.10.2014 | profil autora
zdravim, chtela bych se zeptat na vlneni. princip chapu, jen nerozumim prijmu bilkovin - jelikoz vsude je dane priblizne mnozstvi (jak si to zpocitat z vahy), coz u normalni holky vychazi +-100g/den. tak ale proc je v kazdem ukazkoven jidelnicku toto mnozstvi udane hned nekolikrat za den? asi je to uplne blba otazka, ale ja se bez toho nehnu :D dekuju moc za odpovedi. Ajii

Hodnocení: 0
Peter Ustinov
Vloženo: 10:18:01, 05.01.2013 | profil autora
lepsi nez sem je umistit otazku do fora:

https://forum.ronnie.cz/trenink-f5.html

Hodnocení: 0
Titanie
Vloženo: 09:46:53, 05.01.2013 | profil autora
Ahoj.Cvičím 3xtýdně už několik měsícu, držím proteinovou dietu a hezky jsem zhubla ale potřebuji vytvarovat břicho, na které cvičím maximálně 30 minut a bežím 10 - 15 minut. Slyšela jsem že by jste mi mohli poradit s jídelničkem. Měřím 170cm a váha je 68kg. Moc prosím jak to dokázat. Předem moc děkuji za pomoc.

Hodnocení: 0
Terezka S.
Vloženo: 12:23:35, 29.09.2010 | profil autora
Ahoj, mela bych dotaz ohledne dodrzovani sach.vln pro holky. Jak dlouho se ma clovek takhle stravovat? prijde mi to temer na cely zivot, pac aby pak po nekolik tydnech clovek zabehnul do starych koleji podle me postrada smysl. Dale bych se chtela zeptat,zda moznosti jidelnicku a ty jejich upravy se daji kombinovat jak chceme, pokud tedy dodrzime ty cykly v prijmu sacharidu? diky moc

Hodnocení: 0
Vochechule
Vloženo: 22:24:08, 11.03.2010 | profil autora
Miluju zeleninu a v tomto zpusobu stravovani ji moc není, tak se chci jen poptat jak dlouho je třeba sach. vlny držet, byla bych ochotná je dejme tomu vždy v měsíci zařadit na týden max dva, ale nejsem si jistá, že zvládnu takhle jíst na delší dobu tzn třeba tři měsíce. Jaké odbobí je tedy adekvátní(v průměru)

Hodnocení: 0
cima
Vloženo: 08:19:12, 13.10.2009 | profil autora
Dobrý den, chtěla bych poprosit o zaslání nějakého návodu jak si sestaviit sach. vlny na míru. Je mi 27 let, měřím 166 cm a vážím 58 kg.Chtěla bych shodit asi 5kg a poté začít rýsovat postavu. Prosím o radu

Hodnocení: 0
zdenulinka
Vloženo: 22:13:47, 12.10.2009 | profil autora
Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevite jestli to doopravdy funguje...nebot stim chci začit a potřebovala bych tak asi 10 kg dolu.předem děkuju

Hodnocení: 0
Tessi
Vloženo: 20:14:33, 09.07.2006 | profil autora
Cauky, chci se zeptat, chci zacit se sacharidovymi vlnami, ale nejak jsem se nedocetla, jak dlouho se maji drzet a jak potom spravne najet na "normalni" stravu?

Predem diky za odpoved! Pa Tess

Hodnocení: 0
jo
Vloženo: 20:47:01, 23.12.2003
tuuo

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 12:26:26, 07.05.2003
:-O B-] :_) %-) :oP :-P :-) :-)) :-D :oD :( X[]

Hodnocení: 0
nobody
Vloženo: 21:33:05, 28.04.2003 | profil autora
Jelikož vlny teď sám úspěšně držím a přítelkyni jsem už rozpis udělal taky, překvapila mě trochu otázkou, jak přistupovat k jídelníčku poté, co dosáhne kýžených výsledků. moje odpověď, že má "žrát s rozumem" ji moc neuspokojila, tak se tedy ptám, jak nejlépe po vlnách najet na normální jídelníček. Normálním samozřejmě myslím ten, o kterém platí všechny zásady o zdravé a netučné výživě. Jde spíš o to, aby tělo nedostalo nějaký šok při náhlé změně.

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 15:03:05, 28.04.2003







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie