Reklama:

Jak zhubnout?
Bez práce to nepůjde!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Shodit na váze, odbourat přebytečné tukové zásoby, řekněte sami, kdo by to nechtěl? Podíváte-li se na kteroukoliv z fitness poraden, lidí, kteří hledají zázračný doplněk stravy, který by si večer vzali a ráno se probudili o pár kil lehčí, je nespočet. Jenže takové zázraky se v životě nedějí a stejně jako v žádném jiném oboru lidské činnosti nedostanete nic zadarmo a bez práce, ve vztahu k Vašemu tělu a Vaší postavě to platí dvojnásob. Chcete dobře vypadat? Nesmíte čekat, že práci udělá někdo za Vás!

Magická rovnice úspěchu

Abyste uspěli a zbavili se podkožních tuků, musíte bezpodmínečně splnit základní rovnici - kalorický výdej Vašeho těla musí být za všech podmínek vyšší než kalorický příjem. Jinými slovy, Váš jídelníček musí být alespoň trochu rozumně sestavený (to je ten nízký kalorický příjem) a zároveň byste neměli celý den prosedět před počítačem (a zajistit si tak nějakou, nejlépe sportovní činností dostatečný kalorický výdej). Nebude-li tato podmínka splněna, Vaše váha se požadovaným směrem ani nehne. Na druhou stranu, splníte-li ji, máte vyhráno!

K čemu tedy doplňky stravy?

Správná otázka. Nebude-li magická rovnice úspěchu splněna, můžete použít doplněk stravy, jaký chcete, úspěch se ale nedostaví. Naopak ale, budete-li správně jíst, zamakáte-li si občas při sportu, váha dolů půjde. A podpoříte-li Vaše tělo v pálení tuků vhodným doplňkem výživy, budou váhové úbytky o to znatelnější a rychlejší.

Jaký „spalovač tuků“ (resp. doplněk podporující spalování tuků) je nejvhodnější zařadit? Nejosvědčenější účinnou látkou ve spalovačích je v současnosti bezesporu synefrin. Jedná se o výtažek z kůry plodu Citrus aurantium, který má zásadní význam pro zrychlení metabolismu a tím zefektivnění spalování tuků. Synefrin má ale druhou příjemnou vlastnost - je to totiž zároveň silný stimulant. Dáte-li si ho před Vaším tréninkem, rozdíl v jeho intenzitě i ve Vaší chuti „ze sebe dostat všechno“ zaručeně poznáte. Díky tomuto stimulačnímu účinku bude Váš trénink náročnější, energetický výdej o to vyšší a jsme zase u naší základní rovnice, kterou tím opět nakláníte na svou stranu. Užitím synefrinu tak Váš boj proti tukovým zásobám podporujete ze dvou různých stran - a výsledek tomu bude odpovídat!

Výrobci sportovní výživy do svých suplementů, které podporují spalování tuků, přidávají ale i řadu dalších účinných látek. Tak například inulin. Že jste o něm ještě neslyšeli? Velká chyba! Inulin je čistě rostlinná „rozpustná“ forma vlákniny s mimořádně pozitivními účinky na trávící trakt. Působí jako bifidogenní aktivátor, který zlepšuje zažívací mikroflóru, chrání proti zažívacím infekcím a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Inulin se často používá i jako náhrada glukózy (cukru), má nulovou kalorickou hodnotu, jeho zvýšený příjem však upravuje hladinu cukru v krvi. Jeho zařazením do redukčních diet tak nejenže nepřímo zvýšíte obranyschopnost Vašeho organismu (inulin podporuje růst přátelské bakterie Lactobacillus bifidus, která je významná pro získávání odolnosti našeho těla vůči banálním i nebezpečným infekcím), ale pomůžete Vašemu tělu bránit se opětovnému ukládání tukových zásob. A to je v dietách zatraceně potřeba!

Účinné spojení synefrinu s inulinem

Spojme si nyní obě účinné látky do jednoho doplňku stravy, přidejme několik dalších látek (jako je oblíbený L-carnitin, vitamín C či další účinný antioxidant inositol) a to vše dejme do tekuté formy pro co nejrychlejší vstřebávání v lidském organismu. Výsledkem bude Synephrine Inulin Liquid, suplement společnosti Survival, který může Vaše redukční diety nasměrovat tím správným směrem. Ne, nezvládne to za Vás, ale budete-li se držet doporučeného dávkování (dvakrát denně po 10 ml či jedna větší dávka pro svůj silný stimulační efekt třeba přímo před tréninkem), výrazně Vám může pomoci! To vše nyní v akční zaváděcí slevě za cenu jen 299 Kč. Neslibujeme Vám zázraky, ale garantujeme, že zaberete-li i Vy, náš Synephrine Inulin Liquid Vás v tom samotné nenechá, dostane z Vás při tréninku maximum a v cestě za Vaším cílem - postavou bez přebytečných tuků - Vám opravdu pomůže!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 22 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra