Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Hodnocení: 0
BBP Šak počkaj, kamarát, ty pudeš...:_)
slava vitezi!!! cest porazenym! To nic Andre vsak ono to vyjde priste,ale to uz bodou treba nejake proteiny a to si urcite nechas vid?;-) :-)
Ronnie, spytaj sa Ax-sa ci o tom nahodou nieco nevie! :-D :-D :-D
:-D Přátelé nezoufejte, příště podplácejte víc a uvidíte, ono se na vás štěstí usměje B-]
na vrchole sklamania a znechutenia X[] tak nic Velmene :-D
Vzdyt jsem dal Ronniemu 1000Kc aby me vylosoval :´o( :oD :-D :oD :-D
:´o( :´o( :´o(
kua drat:-O Cartman

Hodnocení: 0
VILCK Vloženo: 13:57:45, 26.04.2003
drakulujem vitazovi :-)
