Reklama:

Actions Whey Protein 85
- budování svalů bude hračkou!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Většina z Vás jde cíleně a usilovně za naplněním svého snu: vybudování a růst nové svalové hmoty nebo efektivní udržování té stávající. V mnohých internetových diskusích potvrzujete, že se Vám daří tento cíl úspěšně naplňovat - pomocí Actions Whey Protein 85. Actions Whey Protein 85 je charakteristický výbornou vstřebatelností, vynikající chutí a nezvyklou rychlostí, s jakou se potřebné živiny dostanou přímo ke svalům. Tak Actions Whey Protein 85 nejčastěji charakterizujete Vy, jeho uživatelé. Díky uvedeným účinkům je určen pro silové a silově vytrvalostní sporty za účelem růstu svalové hmoty a podpory regenerace při rýsovacích nebo redukčních dietách.

Hlavní výhodou Actions Whey Protein 85 je široké spektrum velmi kvalitních zdrojů bílkovin. Největší procento obsaženého proteinu představuje nejkvalitnější a nejsnadněji vstřebatelný bílkovinný koncentrát - CFM protein. Jedná se o prvotřídní zdroj syrovátkového proteinu, kvalitní izolát vyrobený unikátním výrobním procesem iontové výměny, tzv. metodou CFM (Cross Flow Microfiltration). To je ta největší přednost Actions Whey Protein 85 oproti ostatním proteinovým přípravkům obsahujícím pouze „obyčejný“ syrovátkový koncentrát. To potvrzuje Vaše zkušenosti, že je Actions Whey Protein 85 mnohem lépe a rychleji vstřebatelný, což oceňujete zejména ihned po tréninku, kdy je Vaše tělo lačné po zdroji aminokyselin.

Další důležitou surovinou použitou v Actions Whey Protein 85 je kaseinát vápenatý, který znásobuje novotvorbu svalových buněk. Kaseinát vápenatý je známý delší dobou vstřebatelnosti, čímž zajistí dodávku aminokyselin po celé hodiny. Díky tomu organizmus nemusí sáhnout na vlastní tělesné bílkoviny a Vy se tak stále nacházíte v anabolické fázi.

Významnou surovinou je také hydrolyzát kolagenu - často zatracovaný, ale přesto velmi důležitý zdroj širokého spektra aminokyselin. Kolagen nejenže podporuje kvalitu kloubních spojení a výživu chrupavky, ale mnozí při našich diskuzích správně uvádíte, že doplňuje aminokyselinové spektrum o ty aminokyseliny, které jsou důležité pro svalový růst.

Zbývá jen dodat, že Actions Whey Protein 85 je navíc přirozeně bez vysokého obsahu laktózy, která je v posledních letech považována za možnou příčinu stále se zvyšujícího výskytu civilizačních chorob a onemocnění.

Účinky Actions Whey Protein 85 (syrovátkového proteinu):

  • Podporuje nárůst svalové hmoty a svalové síly.
  • Ochraňuje svalovou hmotu před jejím rozpadem.
  • Obsahuje vysoké procento L-glutaminu a větvených aminokyselin BCAA, čímž přispívá k rychlé energizaci a regeneraci.Pokud již nechcete plýtvat svojí energií zkoumáním toho, co je pro růst Vašich svalů, budování kvalitní svalové hmoty a tvarování postavy nejlepší, používejte to, co opravdu pomáhá. A máte to bez rizik, experimentů a zklamání z neúspěchu.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie