Reklama:

Actions Whey Protein 85 - jak nabýt sílu a svalovou hmotu snadno a rychle

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Před časem jsme Vás informovali o oblíbeném a tisíci z Vás prověřeném Actions Whey Protein 85 od Aminostar. Zaměřili jsme se na složení produktu a přínosy, které produkt nabízí. Článek vyvolal bohatou diskusi Vás, čtenářů, která by se dala nazvat: „Jak jej mám používat, abych maximalizoval/a jeho účinky?“ Pojďme se tedy na Actions Whey Protein 85 podívat také z této strany, pohledem Vás, uživatelů.

Připomeňme, že Actions Whey Protein 85 si nejvíce ceníte pro jeho výjimečnou chuť, rychlou vstřebatelnost a i jako prvotřídní zdroj kvalitních živočišných bílkovin v čele s nejkvalitnějším proteinovým izolátem - CFM proteinem. Je určen zejména pro sportovce s cílem budovat kvalitní svalovou hmotu, dosáhnout nárůstu síly a zkvalitnit stávající muskulaturu. Actions Whey Protein 85 je léty prověřený a stále se drží na nejvyšších příčkách oblíbenosti, a to díky svému zaručenému efektu, který mu dodávají jen ty nejlepší suroviny. Proč myslíte, že novinky a převratné formule po jednom, dvou letech odcházejí a Actions Whey Protein 85 stále zůstává? Protože funguje!

Efekty doplňování Actions Whey Protein 85

Actions Whey Protein 85 Vám pomáhá s nárůstem svalové hmoty a svalové síly, a to díky rychlé vstřebatelnosti a nejkvalitnějším zdrojům bílkovin. Tělo pracující na vysoké obrátky je tak schopno využít proteiny na maximum a vybudovat z nich velké množství svalové hmoty. S tím je spojen i rapidní nárůst síly, který poznáte na zvýšení použitých tréninkových vah (např. výkon v bench-pressu nebo dřepu).

Actions Whey Protein 85 rovněž ochraňuje svalovou hmotu před katabolismem - nechtěným rozpadem svalové hmoty během nadměrné fyzické zátěže a krátce po ní. Actions Whey Protein 85 naopak udržuje v příznivém, anabolickém stavu, a to díky aminokyselinám uvolněným přes trávící systém do organismu. Ke ztrátě svalové hmoty tedy nedochází, ba právě naopak.

Vysoké procento L-glutaminu a větvených aminokyselin BCAA přispívá k rychlé energizaci a regeneraci svalů, které byly předchozím tréninkem porušeny a jejichž energetické systémy byly vychýleny z rovnováhy. Díky nim budete schopni trénovat tvrději, déle a k nové tréninkové jednotce můžete přistoupit dříve.

Jak dávkovat Actions Whey Protein 85?

O účincích Actions Whey Protein 85 již víme a většina z Vás je oceňuje. Jak jej ale dávkovat, abyste jeho efekt co nejlépe využili? Actions Whey Protein 85 je rozhodně vhodné užívat po tréninku, a to v dávce 50 g prášku rozmíchaného ve 250 - 300 ml čisté vody. Tuto dávku přijměte asi 30 minut po tréninku. Ke kvalitnímu a dokonalému rozmíchání je vhodné použít šejkr Aminostar. Pro umocnění efektu užívejte současně s kreatinovým přípravkem, v rámci naplnění synergického efektu je vhodné užít např. s Creatine Monohydrate Micronized od Aminostar.

Dalším časem, kdy je vhodné Actions Whey Protein 85 přijmout, je ráno, zhruba 30 minut před snídaní. Zastavíte tak noční katabolismus a rychle nastartujete Vaše tělo i svaly do nového dne. Dávka aminokyselin se navíc velmi rychle zabuduje do Vašich svalů a Vy tak budete připraveni na odpolední trénink. Actions Whey Protein 85 můžete přijímat i mezi jídly s odstupem 2 hodin od pevného jídla. Zajistíte tak tělu dostatek kvalitních bílkovin pro růst svalové hmoty.

Věříme, že oba články o Actions Whey Protein 85 přispějí ke splnění Vašeho cíle - budovat svalovou hmotu, podpořit nárůst síly a dobře zregenerovat svaly po tréninku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie