Reklama:

GP PEPA Opava 2010
- informace o vstupenkách

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Ve dnech 22. - 23. října 2010 se v Opavě uskuteční 32. ročník nejstarší mezinárodní soutěže v ČR a v Evropě v kulturistice mužů a fitness žen GP PEPA Opava 2010.

Uvidíte soutěže pěti sportů a exhibici profesionálního kulturisty Roellyho Winklaara!

V pátek a v sobotu budete moci sledovat napínavé soutěžní boje v pěti sportech v tomto pořadí: thaibox, armwrestling, bench-press, kulturistika a fitness (také fitness dětí a bikiny žen) a strongman. Přesnější časový rozpis a podrobnější informace o jednotlivých disciplínách naleznete zde.

Kromě samotných soutěží se pak můžete těšit na pestrý doprovodný program, jehož pomyslnou třešničkou na dortu bude exhibiční kulturistické vystoupení Roellyho Winklaara. Do rozhovoru o akci s pořadatelem Stanislavem Pešátem se můžete začíst zde.

Víceúčelová hala nabízí nízkou cenu vstupného!

Již jsme Vás informovali o tom, že se soutěž letos nebude konat ve Slezském divadle, jak bylo dosud zvykem, ale ve víceúčelové hale, kterou najdete zde. Tato změna se příznivě promítne do ceny vstupného, které je výrazně přívětivé a nízké! Cena vstupenky na páteční odpoledne je stanovena na 80 Kč, celé sobotní Grand Prix od rána včetně finále Vás vyjde na 200 Kč. Vstupenek bude dostatek i v prodeji v samotný den konání na místě.

Vstupenek je díky velikosti haly stále dostatek, neváhejte a přijďte se také podívat!

V hale je připraveno hlediště pro 1250 osob a sezení na ploše pro partnery a VIP. Hlediště nebude v letošním roce číslované. Vstupenky si můžete objednat dopředu na dobírku na adrese PEPA Sport Opava, s. r. o., Zámecký okruh 8, 746 01 Opava, nebo na mailu sekretariat@pepasport.cz a po zaslání peněz Vám budou odeslány na Vaši adresu.


Máte se tedy opravdu na co těšit! Bližší informace o celém klání budeme v průběhu následujících dnů přinášet na našich stránkách.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.10.22:15Lubos 007 - Prosím vás vzhledem k tomu,že mi nikdo není schopen podat ..
12.10.13:57Majka - Ano, lístky budou k zakoupení určitě i na místě, hala pojm..
12.10.13:02rici3 - daji se koupit vstupenky i na miste ten den?+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 119 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra