Reklama:

Slavoj - mistr Čech!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.

12:03 - SMS zpráva: "Medaile jistá! Bojuju o nejvyšší, ale vůbec nevíme. Dostal jsem pozvánku na Evropu! Nemůžu slovy vyjádřit, jak jsem šťastnej! Finále je od tří! Jdu na smažáka!"

13:03 - právě jsem telefonicky domluvil se Slavojem, který si před minutkou objednal svůj vytoužený smažák a ve tři se vrhne do závěrečného boje. Dobrá zpráva je, že Telecký, který se umístil minulý týden nakonec před Slavojem, vážil ráno 90,2kg a i přes snahu to vyběhat se dostal (nejspíš díky velké zimě venku) jen na 90,1kg, takže startuje v kategorii nad 90kg! Další příjemnou zprávou je pozvánka na Mistrovství Evropy, které proběhne myslím v St.Petersburku v Rusku.

Mimochodem díky tomu se Slavoj dostane teď někdy v týdnu do Prahy, takže už jsme předběžně domluvili společný trénink, čili fotografie a spoustu novinek získáte přímo z první ruky!

17.00 - Před několika minutami získal Slavoj titul mistr Čech v kategorii do 90kg. (na 2. místě Trojan, na 3. místě Komárek)



Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.04.22:20Velmen - Jsi kadr Slavoji!!! Taky uz se asi opakuju ,ale nemuzu si ..
24.04.09:29Slavoj - :´o( :´o( :´o( Nevim, co rict....asi sis Marci precetla, z..
23.04.21:46Velmen - Nemam slov .... napsala jsi to proste naprosto bezchybne a..
23.04.20:53Marcela - JSEM sice z Moravy,ale máš mě na své straně,stejně,jako zu..
23.04.19:09zub - gratuluji k skvělému umístění, vím co to je za makačku dos..
23.04.15:38Slavoj - Ctu tyhle prispevky...promita se mi cela priprava..i to, j..
23.04.12:47dvornik - Máš můj obdiv, ptotože to je fakt vydřený, jelikož svoje t..
23.04.05:17Steny - Coooongratulation, jses vazne borec B-]
22.04.21:36Marcela - Ty jsi,ale šikulka.Kup si novej,bez SMS,NEMŮŽEŠ BÝT.:-D :-D
22.04.21:27Velmen - To ja jsem Slavojovi veril od zacatku a tale to vyslo to j..
22.04.14:27Ma-suck.r - a na té Evropě to taky vydrtíš.Nezbyde jin nic jiného než ..
22.04.10:56Karda - Nejak sem se nezvládnul podepsat, je to dost těžký.%-)
22.04.10:55anonymní - Teda Velmene, ty fakt chodíš do posilky s mobilem? To je s..
22.04.07:14Scodo - Když jsem začal číst první články od Slavoje, nikdy bych n..
22.04.00:10James - GRATULUJU SLAVOJI. ;-) :oD:oD:oD:oD:oD:oD:oD zjistil ..
21.04.21:17Velmen - Nojo Ronnie mi volal a hned po nem mi prisla sms od Slavoj..
21.04.20:27Jerry - slavoj je fakt ve skvely forme.. ted jeste ME .. tak to bu..
21.04.20:15kulturista-začáteční - Seš borec B-]
21.04.19:42strong - Dobry bejku, dobry ses fak dobry!!!;-) ;-) ;-)
19.04.20:10Ronnie - S Velmenem jsem mluvil těsně potom, co jsem zařídil info s..
19.04.18:06Marcela - TAK jsem se už trošku vzpamatovala,tak obrovská gratulace,..
19.04.17:48Marcela - nemám slov,nejsem schopná momentálně nic říct...chladím od..
19.04.17:46drazzic - nevite jak dopad Trykar?
19.04.17:41drazzic - a jak to teda dopadlo,a vis jak dopadli i ostatni?
19.04.17:40anonymní - Nad 90kg: 1.Čejka, 2.Bureš, 3.Kašpar
19.04.17:39jongi - Tak co zpravodajové? hlaste něco já sem 200km od tachova a..
19.04.17:38jongi - Tak co zpravodajové? hlaste něco já sem 200km od tachova a..
19.04.17:27Marcela - To je fakt ????
19.04.17:26Blind - Tak to je Super.Gratuluju.:-)
19.04.17:25jongi - Už je to tam 1.místo:-D
19.04.14:36CZ - Pekne, veril jsem ti!B-]
19.04.14:35Marcela - No vidíš,Slavoj myslel,že nebudeš mít čas podávat info.
19.04.14:31kamil - TO JE VYBORNY.BLAHOPREJU SLAVOJI!:-D :oD :_) :-P ;-) :-) X..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie