Reklama:

Winner 14
-  vítězný "sachariďák"!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Hledáte vhodný gainer, který podpoří efektivní nárůst svalové hmoty? Chcete budovat kvalitní svalovou hmotu, ale pořád ne a ne přibrat? Chodíte pravidelně cvičit, ale máte pocit, že svaly nerostou? Nevíte, který "sachariďák" z velké nabídky různých produktů vybrat? Je tady vítěz! Zvolte chutný a navíc efektivní Winner 14!

Tento chuťově vyvážený gainer je založen na kombinaci vybraných druhů sacharidů spolu s přídavkem potřebného množství bílkovin. Nejen, že Vám dodá požadované množství energie, která je po tréninku nezbytná pro nastartování anabolického (svaly budujícího) procesu ve svalové tkáni, ale zároveň Vám bude chutnat.

Winner 14 má plnou svěží chuť. Nabízíme Vám široký výběr příchutí. Každý si vybere. Můžete sáhnout buď po tradičních, osvědčených a oblíbených příchutích, jako jsou vanilka nebo čokoláda. Pokud máte ale raději ovocné příchutě, doporučujeme vyzkoušet meruňku, jahodu nebo banán. "Sachariďák" Vám nabízíme ve třech velikostech: 1000 g, 2250 g, 6000 g.

Pro intenzivní silový trénink je rozhodující zásoba sacharidů v organismu. Avšak organismus má jen omezenou možnost sacharidy uchovávat - jediná zásobní forma je v podobě glykogenu. K nejmasivnější obnově glykogenu dochází bezprostředně po tréninku. Pokud i Vy chcete maximálně podpořit jeho obnovu, zařaďte po tréninku v tzv. anabolickém okně vhodné sacharidy. Po tréninku se svaly chovají jako "vyždímaná houba“, která se potřebuje nasát glykogenem - čím více glykogenu, tím více energie pro další trénink.

Hodinový trénink dokáže zásoby glykogenu totálně vyčerpat. Během tréninku se totiž svaly nachází ve stavu katabolismu, štěpí se na složitější látky (svalový glykogen) a na látky jednodušší (glukózu), které slouží jako zdroj energie pro tvorbu ATP. Dochází, ale i k mnohem méně příznivým procesům, a to ke katabolismu bílkovin, který s ubývajícím glykogenem a postupujícím tréninkem narůstá, a svalová bílkovina je využívána jako energetický zdroj, což je pro každého silově cvičícího sportovce noční můra. Tento negativní proces doznívá ještě po tréninku a my mu musíme co nejdříve zabránit. Proto se nebojte po tréninku zařadit právě gainer - zamezíte katabolismu a podpoříte tak svalový růst.

Vhodně zvolená forma sacharido-proteinového nápoje, tzv. "sachariďáku" neboli gaineru, Vám po tréninku pomůže nastartovat růst svalové hmoty. Tělo rychleji přejde ze stavu tzv. katabolického (rozklad) do stavu anabolického (růst). Pro nastartování anabolické fáze je rozhodující doba, kdy gainer zkonzumujete. První dávku byste měli vypít v době tzv. anabolického okna - tedy během dvou hodin po tréninku. Optimální však je porci zkonzumovat během prvních 10 - 30 minut po ukončení tréninkové jednotky, kdy je obnova glykogenu nejsilnější. V případě, že trénink byl hodně intenzivní a vyčerpávající, můžete za dalších 60 minut zařadit druhou dávku.

Základem gaineru Winner 14 jsou kvalitní zdroje sacharidů. Winner 14 je kombinací více druhů sacharidů - fruktózy, glukózy a maltodextrinu. Díky tomu, že Winner 14 obsahuje snížené množství bílkovin (14 %), je zabezpečena rychlá vstřebatelnost bez zbytečného přetěžování zažívacího traktu. Gainer obsahuje pouze bílkoviny pocházející ze syrovátkového proteinového koncentrátu WPC a enzymaticky štěpených syrovátkových bílkovin s biologickou aktivitou stimulujících syntézu svalových bílkovin. Syrovátková bílkovina patří mezi nejkvalitnější bílkoviny vůbec. Je specifická díky svému vyváženému spektru esenciálních aminokyselin, kde vyniká především vysoký obsah BCAA. Je perfektně stravitelná a dobře a rychle využitelná, což je výhodou především v období regenerace organismu, tedy krátce po ukončení fyzického výkonu.

Ale to není všechno. Díky vzájemné kombinaci sacharidů s proteiny dochází v organismu sportovce ke zlepšení doplnění energie do zatěžovaných svalů, ale také k omezení produkce kortizolu - hormonu, který rozkládá svalovinu (katabolismus). Navíc sacharido-proteinový nápoj Winner 14 obsahuje extra přídavek větvených esenciálních aminokyselin BCAA, L-glutaminu a kreatinu, a tak tělu dodáte ty nejdůležitější látky pro nastartování kvalitní regenerace a podporu svalového růstu.

Proč kombinace více druhů sacharidů? Díky kombinaci více druhů sacharidů je zajištěna lepší a efektivnější vstřebatelnost. Sacharidy, které jsou zastoupeny v tomto "sachariďáku", jsou především enzymaticky štěpené škroby (maltodextriny) a dále také jednoduché cukry (glukóza a fruktóza) v požadovaném množství. Celá směs je koncipována tak, aby docházelo k rychlé a efektivní obnově energetických rezerv. Právě díky obsahu maltodextrinu, který se na jednoduché cukry štěpí až v trávicím traktu, dochází k postupnějšímu doplňování energie a získaná glukóza bude v těle efektivně využita pro obnovu svalového glykogenu. Kdyby v gaineru převažovaly pouze jednoduché cukry (glukóza, fruktóza), byla by větší pravděpodobnost, že přebytek energie bude uskladněn do tuků.

Vyzkoušejte i Vy Winner 14 - nutričně vyvážený gainer s výbornou chutí!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 31 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie