Reklama:

Více než jen spalování tuku

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Spalování tuku a celkové hubnutí je jedním z nejčastějších témat diskuzí žen a mužů v posilovnách, na lekcích aerobiku a fitness cvičeních. Honba za krásnou postavou se v posledních letech stala opravdovým hitem a každý se snaží, aby na své okolí působil co nejlepším dojmem. Ne každý však ví, jak přesně postupovat, pokud chce shazovat tuk, a jaké pomocníky využít v boji proti nadbytečným kilogramům.

Pro ty, kdo si neví rady, nabízíme vysoce efektivní řešení v podobě kombinace prvotřídních suplementů na shazování tuku. Těmi je termogenní spalovač Fat Burner Thermogenic od společnosti Aminostar, který společně s dietním nápojem Ultra Diet Shake připraví ideální podmínky pro efektivní boj s nadbytečnými kilogramy.

Fat Burner Thermogenic

Fat Turner Thermogenic je speciálně sestavená směs z aktivní termogenní látky synefrinu a účinných spalovačů tuku. Těmi jsou HCA, L-karnitin, taurin a trojmocný chrom. Tyto složky tvoří základ unikátního preparátu vyvolávajícího interní termogenezi za účelem rychlého spalování tuku a jeho přeměny ve využitelnou energii. Fat Burner Thermogenic se dále vyznačuje vysokým obsahem synefrinu. Synefrin podporuje metabolismus tuků a cukrů a přispívá ke snížení váhy. Má termogenní účinek, tzn. zvyšuje teplotu tělesného jádra a tím i zrychluje metabolismus. Na tukové buňky působí tak, že je nutí zbavovat se svého obsahu, který je tak k dispozici pracujícím svalům.

Další látkou, která má nezastupitelné místo v tomto extrémním spalovači, je HCA - kyselina hydroxycitronová. Ta je připravena jako extrakt ze slupek ovoce Garcinia Cambogia. HCA zasahuje do syntézy mastných kyselin a svým působením zpomaluje novotvorbu tělesného tuku a cholesterolu. Příznivě ovlivňuje přeměnu sacharidů ze stravy na zásobní glykogen a glukózu, jejichž zvýšená koncentrace vyvolává v mozku pocit nasycení. L-karnitin, další účinná látka v boji s tuky obsažená ve Fat Burneru Thermogenic od společnosti Aminostar, podporuje spalování tuků a jejich přeměnu na energii.

Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si naše tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu. K tomuto procesu potřebuje vitamin B6. Taurin je nezbytný pro výstavbu tělesných bílkovin a napomáhá při trávení tuků a vstřebávání odloučených mastných kyselin. Hraje také důležitou roli při vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích.

Ultra Diet Shake

Ultra Diet Shake, druhý produkt ve speciální synergicky působící kombinaci, je unikátní dietní nápoj založený na vyvážené kombinaci jednotlivých nutričních složek. Obsahuje pouze prvotřídní suroviny plně využitelné k redukčním dietám. Živiny tělu dodávají především bílkovinné složky, které se na rozdíl od sacharidů v případě jejich přebytku neukládají do tukových zásob. To vše obohacené o účinné látky, které ještě více podporují odbourávání tuku.

Hlavním zdrojem bílkovin v Ultra Diet Shake je syrovátková bílkovina, tj. bílkovina kravského mléka (obsah kolem 20 %). Zde se objevuje společně s kaseinem (80 %), dalším mléčným proteinem. Na rozdíl od hrudkovitého kaseinu je ve vodě dobře rozpustná a tím i lépe vstřebatelná, čemuž odpovídá i její nejvyšší možná biologická hodnota 100. Máme tedy co dočinění s nejkvalitnějším proteinem.

Energie, kterou pro svůj výkon nutně potřebujete a poskytuje ji každá správně složená a vyvážená strava, je v Ultra Diet Shake realizovaná pomocí maltodextrinu - polymeru glukózy, který je svým nízkým glykemickým indexem velmi vhodný do redukčních diet.

Fat Burner Thermogenic + Ultra Diet Shake

Váš problém vyřeší ďábelská kombinace Ultra Diet Shake spolu s Fat Burner Thermogenic vytváří synergickou kombinaci, která je nanejvýš vhodná pro redukci tuku zejména v problematických partiích. Tyto dva suplementy zaručují rychlý a trvalý úbytek nadbytečných kilogramů tvořených především tuky a současně zabezpečí zachování stávající svalové hmoty. Sen mnoha žen a mužů je tedy na světě a je realizován pomocí těchto dvou doplňků stravy od společnosti Aminostar.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie