Reklama:

Long 80 - nejlépe sestavený vícesložkový 80% protein na trhu!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Long 80 - 7 Hours je postupně se uvolňující proteinový matrix (směs proteinů od nejrychlejších až po pomalé v jediném produktu) - novinka značky Extrifit. Long 80 - 7 Hours byl vytvořen speciálně na míru kulturistům Extrifit týmu.

Proč je tak dobrý?

Tento prvotřídně sestavený protein je jedinečný mezi všemi postupně se uvolňujícími proteiny. Jako jediný Vám totiž zajistí plynulou dodávku bílkovin od okamžiku konzumace až po dobu sedmi hodin. Vaše svaly mají díky tomuto nastavení zajištěno stálé a rovnoměrné doplňování aminokyselin (základní stavební látky svalové hmoty), a to již od samého začátku po požití a pak plynule dalších sedm hodin. Unikátnost Long 80 - 7 Hours spočívá v tom, že jeho složení je správně nastavené pro plynulost (a to je to nejpodstatnější - žádné výkyvy nebo nevhodný čas nástupu účinku). Proteinová směs je sestavena z optimálních zdrojů - od nejrychlejších až po nejpomalejší - a jak se dočtete níže, na kvalitě jednotlivých složek se zde nešetřilo! Pokud vypijete jen obyčejný kasein (kaseinát vápenatý) nebo sušený bílek (to jsou obvyklé složky obyčejných postupných nebo také nočních proteinů), dodávka a uvolňování bílkovin má značně nevhodný průběh. Po jejich požití vzniká „díra“ a nástup vyplavování aminokyselin není ideální. A právě v tomto Long 80 předběhl všechny tzv. „dlouhé“ proteiny o světelné roky! Pouze on zajišťuje skutečné postupné a plynulé vstřebávání bílkovin!

Jak Long 80 funguje?

Dlouhý (long) protein používáte nejčastěji v případech, kdy víte, že nebudete mít delší čas možnost se najíst. Druhé nejčastější použití je na noc - pro zajištění dodávky bílkovin během spánku. V těchto případech volte jedině Long 80 - 7 hours od Extrifitu. Nyní Vám vysvětlíme, jak právě tento protein funguje a v čem „drtí“ ostatní tzv. „dlouhé“ proteiny:

  • Protein si namixujete (mimochodem - rozpouští se skvěle a netvoří žádné hrudky) a vypijete - ihned po požití se začne uvolňovat první složka Longu 80 - enzymaticky hydrolyzovaný (předtrávený) syrovátkový protein (Hydro) - čili žádné prodlevy, žádné „díry“, žádné čekání na účinek - Long 80 - 7 Hours účinkuje ihned! Hydro Vám zajistí první „kopanec" bílkovin (viz žlutá křivka na grafu).
  • Během hodiny až dvou je Hydro perfektně stráveno a natrávena je již druhá, středně rychlá proteinová složka - CFM protein (cross clow microfiltrated). Tento vynikající proteinový zdroj je spálen během nějakých 3 - 4 hodin. Jak vidíte, máte již 3 hodinky rozběhnutou plynulou dodávku nejkvalitnějších bílkovin (zelená křivka na grafu).
  • Již od samého začátku (od momentu konzumace) pomalinku startoval a nabíhal vynikající středně pomalý zdroj bílkovin - EGG albumin, což je argentinský vaječný bílek speciálně upravený pro nutriční účely (středně pomalá bílkovina zcela bez tuku a s nulovým obsahem sacharidů). Tato složka Longu 80 je nejvíce aktivní od třetí do páté hodiny po požití. (Na grafu ji znázorňuje modrá křivka.)
  • A nyní to nejlepší - micelární kasein, nejvíce zastoupená složka Long 80, která tvoří 71 % bílkovin tohoto špičkového výrobku. Micelar totiž pomalinku začíná účinkovat již od samého začátku a doba jeho největší působnosti je od čtvrté do sedmé až osmé hodiny po konzumaci. Tento zdroj „proteinovou nálož“ Longu 80 uzavírá (viz červená křivka).Jak vidíte, takto skutečně plynulou a nepřetržitou proteinovou fúzi Vám nemůže zajistit žádný jiný protein - tímto se staví Long 80 - 7 Hours na špici všech nočních a postupně se uvolňujících proteinů!

Tipy na příchutě

Mimořádně povedená je příchuť vanilka - opravdu lahodná a voňavá, připomínající tradiční nanukový dort. Novinkou je příchuť jahoda/banán - velice jemná ovocná chuť, tip pro každého, kdo rád zkouší nové věci - určitě Vás nezklame.

Přejeme Vám, aby tento nový protein Long 80 - 7 Hours byl dobrým pomocníkem na Vaší cestě za úspěchem, ať už v kulturistice při budování svalů, nebo při vylepšování Vaší postavy.

Váš Extrifit.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (23:43) • Kdo jinej?:))) Máte pravdu a díky za vás! Osobně si myslím, že nemáte proč něco na kame...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
1boris111 (23:13) • Břicho,strašný!!Kde je ten progres,co sliboval?12-13 místo a bude rád.
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (22:52) • 1. část spokojenost. Zhodnocení, už i lepší zvuk... Jen mě mrzí, že to musím říct - s t...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
jari (21:33) • Proč bohajeho ten most muscular Slavoj nedovře?? On má totiž to břicho vážně dobrý, víc...
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Mikuc (19:19) • Tak jsem to rozbalil, naše závodníky a závodnice postahoval, v klidu na to kouknu. Kdyb...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie