Reklama:
FANTAZIE: Gold Whey protein jen za 249 Kč!
Vyzkoušejte nový lahodný protein za zaváděcí cenu! Více zde.

NPC USA 2010
- čtrnáct nových profesionálek

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Jak jsme Vás již informovali, ve dnech 30. a 31. července 2010 se v Las Vegas odehrála významná show, jejíž důležitost spočívala v tom, že se rozdávaly profi karty.

Z kategorie kulturistika muži vzešli čtyři noví profesionálové. V ženských kategoriích, které byly tři, a to kulturistika ženy, figure a bikini, se rozdalo celkem čtrnáct profi karet.

Která z níže uvedených závodnic se Vám nejvíce líbí? Na Vaše reakce se těším v diskuzi pod článkem.


Kulturistika ženy - profesionálky

Sarah Hayes

Absolutní vítězkou a vítězkou v těžké váze se stala Sarah Hayes z Texasu. Porotu upoutala ohromnými rameny, pěkně zakulacenými deltovými svaly a plnými pažemi. To vše ladí s jejím dokonale úzkým pasem. Co se týče její dosavadní soutěžní kariéry, tak získala titul absolutní vítězky v dubnu 2009 na NPC Ronnie Coleman, v červnu na NPC Lone Star Classic a v srpnu na Europa Super Show.


Jennifer Scarpetta

Jennifer Scarpetta pochází z Illinois a je bývalou závodnicí v kategorii figure, nyní zvítězila v kategorii středně těžká váha. Porotu si získala hlavně kvalitně propracovanou svalovinou. V roce 2010 navíc zvítězila na NPC Junior Nationals v těžké váze.


Figure - profesionálky

Z kategorie figure vzešlo celkem šest profesionálek. Absolutní vítězkou ve figure se stala Courtney West, o níž jsme Vás informovali v dřívějších bleskovkách. K dalším novým profesionálkám patří Rachel Gighert, Julia Aragon, Deena Welsh, Mandy Henderson a Stephanie McDonald.


Bikini - profesionálky

Bikini je kategorií, která jistě potěší oko příznivců sportovní ženské sexy postavy. Zde Vám nabízíme galerii šesti nových profesionálek. Absolutní vítězkou této kategorie se stala Alison Rosen. Mezi dalších pět profi bikini závodnic patří Brandy Leaver, Brooke Mora, Cathy Miller, Rachael Labender, Theresa Byrne.


Zdroj:
www.rxmuscle.com
www.musculardevelopment.com
www.bodybuilding.com
www.npcnewsonline.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

05.08.02:28Č174 - U mě jednoznačně Julia Aragon*79* *32*
04.08.00:12michalli - tak to jsou ještě aspoň holky ale jinak další kategorie už..+1
03.08.14:02Peter Ustinov - ..se rika jako triapula v bahne, ale jinak mas pravdu, vse..+3
03.08.11:20maxpoint97 - Ta první v bikini by řvala jak tatra v blátě...+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie