Reklama:

Nová dimenze svalové hmoty
s BCAA a L-Argininem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Jistě každý z Vás někdy přemýšlel nad tím, jak dosáhnout ještě většího svalového růstu, ochrany svalové hmoty a lepší regenerace. Dovolím si říct, že tímto tématem se mnoho z nás zabývá dokonce denně. Společnost Aminostar pro Vás připravila speciální balíček, který je určený právě na výše zmíněné komponenty silového tréninku a budování hmoty.

BCAA Extreme Pure

Samotná zkratka toho suplementu znamená „branched chain amino acids“, česky aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Do této skupiny aminokyselin řádíme L-valin, L-leucin, L-isoleucin, které patří mezi esenciální aminokyseliny a musíme je do organismu dodávat z vnějšku - stravou nebo pomocí doplňků výživy. Suplementace BCAA je tedy namístě. Společnost Aminostar Vám představuje své BCAA Extreme Pure, které vynikají vysokou dávkou všech jednotlivých aminokyselin v jedné tabletě a v extrémně čisté formě Pure. Vysoký obsah leucinu navíc nastartuje Váš svalový růst na maximum.

Jednotlivé složky BCAA Extreme Pure (valin, leucin a isoleucin) se jen velmi málo rozpadají v játrech - jsou metabolizovány (jsou málo vychytávány z krevního řečiště) a mohou tak ve velkém množství pokračovat dále krví až k periferiím (svaly a mozek). Zde jsou přednostně využity jako palivo a pohotové stavební jednotky. Jsou tak ideálním zdrojem pro výstavbu nové svalové tkáně. BCAA Extreme Pure zvyšuje svalovou syntézu proteinů, snižuje katabolické procesy ve svalech a tím chrání svalovou hmotu.

L-Arginin Pure

Opět začneme krátkým výletem do fyziologie výživy. Arginin je další z 20 aminokyselin nacházejících se v našem těle. Jedná se o semiesenciální aminokyselinu, je tedy nezbytná jen za určitých podmínek. V současnosti se jí však v silových sportech přisuzuje velký význam. Je základem pro všechny NO produkty a jistě by neměla ve Vašem suplementačním plánu chybět. L-Arginin Pure od společnosti Aminostar nabízí vysokou kvalitu použitých surovin za nízkou cenu. Půlgramové kapsle L-Arginin Pure od Aminostaru jsou navíc rychle využitelné a rychle vstřebatelné.

L-Arginin Pure je esenciální substancí pro tvorbu proteinů a hraje důležitou roli v mnoha biochemických procesech souvisejících s anabolismem. Tato aminokyselina jako jediná zvyšuje hladinu oxidu dusíku podporujícího růst svalů, pomáhá kvalitnímu napumpování a má vliv na uvolňování inzulínu, glukagonu a růstových hormonů. Inzulín je v procesu novotvorby svalové hmoty velmi důležitý. Jedná se o nejanaboličtější hormon v našem těle a je významnou složkou svalového metabolismu. Zpomaluje úbytek svalové tkáně po námaze, prospívá při rehabilitaci zranění a tvorbě kolagenu a u mužů zvyšuje tvorbu spermatu a zlepšuje celkovou kvalitu sexuálního života.

BCAA Extreme Pure a L-Arginin Pure jsou jedny z nejsilnějších produktů svého druhu na trhu. Ve vzájemné kombinaci jsou nepřekonatelným anabolickým balíčkem. Oba produkty působí jako agonisté - vzájemně se dokonale doplňují, a to jak v procesu regenerace, tak při novotvorbě svalové tkáně. Tato kombinace suplementů od Aminostaru je vhodná nejen v období „rýsovací" diety, kdy zažíváte energetickou krizi, ale i v období nabírání svalstva, kdy působí jako regenerační a anabolizující komplex účinných látek. Pokud chcete růst, nemůžete zvolit jinak.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
1boris111 (23:13) • Břicho,strašný!!Kde je ten progres,co sliboval?12-13 místo a bude rád.
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (22:52) • 1. část spokojenost. Zhodnocení, už i lepší zvuk... Jen mě mrzí, že to musím říct - s t...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
jari (21:33) • Proč bohajeho ten most muscular Slavoj nedovře?? On má totiž to břicho vážně dobrý, víc...
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Mikuc (19:19) • Tak jsem to rozbalil, naše závodníky a závodnice postahoval, v klidu na to kouknu. Kdyb...
magazínMr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky...
Mikuc (18:47) • Děkujeme!:)Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie