Reklama:

Vyjádření managera Health Parku MUDr. Olega Zhura

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Před několika dny jsme Vám představili nové středisko sportovních a relaxačních služeb, wellness centrum Health Park Opava. V diskusi pod článkem se objevilo několik nejasností a nesrovnalostí, ke kterým se nyní vyjádří přímo manager Health Parku MUDr. Oleg Zhur.


Naše wellness centrum nabízí široký výběr sportovních a relaxačních aktivit. Některé oblasti, jako dovybavení interiérů, nabídka služeb, internetové stránky i spolupráce různých složek klubu, musíme ještě doladit a dotáhnout do zdárného konce. Vím, že zde máme rezervy, a proto intenzivně pracujeme na jejich odstranění. Zkušební provoz potrvá do konce měsíce srpna, mějte proto, prosím, strpení.

Ano, máme dlouholetý plán a směřujeme ke klubovému členství. V dnešní době mají naši potencionální klienti dvě možnosti, jak využívat Health Park.

První možností je zakoupení dobíjecí přednabité karty s určitým počtem kreditů a hned čerpat různé služby z naší nabídky. Uvedu příklad:

Dobíjecí karta za 2000 Kč je nabita 250 kredity. Při návštěvě fitnesscentra se odečte 10 kreditů, za SPA zónu 29 kreditů, za aerobní sál 9 kreditů... V ceně je vždy zahrnuto 0,5 litru neperlivé vody a zapůjčení klubového ručníku. Jeden vstup do fitness zóny tedy přijde na 80 Kč, zdá se Vám to tedy předražené? Navíc studenti a senioři nad 55 let mají další slevu 20 %.

Druhou možností je stát se členem wellness centra, zde máme připraveny 3 druhy klubových karet. Klient zaplatí vstupní poplatek 2000 - 2500 Kč, kdy je v ceně zahrnuta vstupní prohlídka plus trénink s instruktorem. Následně, podle typu karty, platí měsíční paušál 1500 - 1850 Kč. I zde uvedu příklad, za měsíční paušál 1850 Kč má klient neomezený vstup do fitness zón, SPA i aerobního sálu, 0,5 litru vody a ručník je samozřejmostí. Podrobnější informace Vám ochotně poskytne personál Health Parku i já osobně.

Závěrem článku bych chtěl jen podotknout, že se budeme maximálně snažit zachovat solidní úroveň všech našich služeb a uspokojit tak co nejvyšší počet našich zákazníků.

P. S.: A ještě na okraj, moje manželka má pěknou a novou ordinaci v Hradci nad Moravicí a je tam velmi spokojena. S Health Parkem tedy nemá žádnou spojitost.

MUDr. Oleg ZhurLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.05.15:09rockefeler - ...tak šmudlové tady máte tu vaší `předraženou snobárnu` ..+1
14.05.10:14mustang - Moc pěkně a hlavně srozumitelně si to napsal Olegu!*79* a ..+2
14.05.08:19s.t.3.n.l.y - ps: chtel jsem ric jen to, ze to je velmi pekne fitko , su..-2
14.05.08:15s.t.3.n.l.y - byl jsem tam tento tyden okem nahlednout a byl tam 1 člove..-2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 5 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra