Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
prečíta si tento článok po tréningu nôh je čosi neskutočné :D
tak ja jako vzpěrač valim dřepy každy trenink že...:-9
A prdeli taky;-) :-)
jasne nohy treba porisdne davat!
ja ale teraz nameisto superserii skusam zhadzovacie serie, a to aj na DREPOCH!!! nikoho som to sice nevidel robit, nikde neodporucaju ist kazdu seriu az do zlyhania,
ale stoji to za to, kvadricpsy rastu a rastu :-D !!! zajtra ma to caka a kto nevyskusa neuveri ake to doakze byt skvele!!!
PS: zistil som ake je dolezite pri drepe spravne dychat (dole nadych, hore vydych) to by ste mali uvoest aj v clanku o drepoch!!!
Drepom zdar a kvadricepsom zvlasť:-5 !!!
ja bych bez tech smajliku neusnul :oD :oD :oD :-P :-P :-P %-) %-) %-) :-! :-! :-! :_) :_) :_) B-] B-] B-] :-D :-D :-D

Hodnocení: 0
BBP ...to je ranař, skoro jako BBP.:oD :oD :oD
SLABOTA

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 21:52:10, 12.04.2003
:-|
je to tam dobry...........za 50kacek.....a levny doplnky atd.Take tam obcas chodim.Vetsinou ale ted do ARENY na Vinohradsky(maj novy solarko tak hazu bronz);-) B-] :-) :-)
To je super,já je už zkoušela,ale tys mě zase převez.:´o( :´o( :´o(
nesnasim a miluju, ted zkusim smajliky:-D :oD :-)) :-) :oP %-) :-| :-/ :( X[] :´-( :´o( :-O B-] :_) :_) :_) :-!

Hodnocení: 0
NAilor Vloženo: 12:59:11, 11.04.2003
Proc ne, ted tam sice mam par cvicencu :-) , ale ten bench mi stejne nezajistej (ani vsichni dohromady), a proto ho nejedu a spadnul ze 165 na 140, takze by se mi nekdo hodil, ale jen doufam, ze bych byl schopnej zajistit ty tvoje naloze :-/

Hodnocení: 0
NAilor Vloženo: 12:52:17, 11.04.2003
zkus dat do komentaru moznost odradkovani (kontrola na ascii 13 a nahrazeni nejakym zastupnym znakem pro
).

Hodnocení: 0
NAilor; Vloženo: 12:50:20, 11.04.2003
Ja tam chodim vetsinou driv, treba od 15:00 tam jsou vetsinou tak 2 lidi. Navic jestli jsi tam videl tu virivou vanu vzadu a pokud se ti tam podari dostat tvou starou a domluvit se s provozovatelema (cool lidi) po zaviracce...
... dal uz si to domyslis ;-)
Jo a ten legpress je tam fakt nejlepsi, co jsem videl.
Mno, jestli tam nekdy uvidim nejakyho velikyho nabouchance tak aspon budu vedet o koho jde :-D
Nohy jsou uzasny vzdycky a ted jsem je zaradil na pondeli jako prvni trening a take jsem jel po ruce a pul zase drepy misto legpresu a poustel to pekne az dolu a muzu vam rict ,ze jsem mel pak hodne co delat abcy dojel cely trening vcetne lytek ,hamstringu a predkopavani + bricho a hyperextenze. Bolely me svaly ,o kterych jsem ani nevedel ,ze je mam.Trisla ,celej zadek proste nadhera ,pak ve stredu jsem je dorazyl mrtvolama a ted sotva lezu.:-P :-P :-P
Přesně tak, včera večer tam bylo od osmi jen pět lidí :-) . Pohoda... V jaký čas tam chodíš? (nehledáš sparing? ;-)

Hodnocení: 0
NAilor Vloženo: 08:53:29, 11.04.2003
ze tam timhle prispevkem nepritahnu moc lidi a bude tam porad tak prazdno jako do ted.

Hodnocení: 0
NAilor Vloženo: 08:51:56, 11.04.2003
Mega Fitness v Korunní, Praha 3 ???
Cool fitko, travim tam cely svuj zivot !!!
Doporucuji.;-)
Very,very good.

Hodnocení: 0
w4ceva Vloženo: 07:22:15, 11.04.2003

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 23:43:11, 10.04.2003
:-O :( X[] :´-(
ten dole 5tej odleva je Cartman z southparku (kua este sem v praci)
ten dole 5tej odleva je Cartman z southparku (kua este sem v praci)
:-P Jen zkouším smejlíky :o))
