Reklama:

Nohy jako cesta peklem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Trénink

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
Emperor
Vloženo: 22:58:07, 27.01.2007 | profil autora
prečíta si tento článok po tréningu nôh je čosi neskutočné :D

Hodnocení: 0
Dismember
Vloženo: 21:31:37, 08.02.2006 | profil autora
tak ja jako vzpěrač valim dřepy každy trenink že...:-9

Hodnocení: +1
Meyer
Vloženo: 15:04:11, 20.11.2005 | profil autora
A prdeli taky;-) :-)

Hodnocení: -1
Gvidon
Vloženo: 11:43:10, 20.11.2005 | profil autora
jasne nohy treba porisdne davat!

ja ale teraz nameisto superserii skusam zhadzovacie serie, a to aj na DREPOCH!!! nikoho som to sice nevidel robit, nikde neodporucaju ist kazdu seriu az do zlyhania,

ale stoji to za to, kvadricpsy rastu a rastu :-D !!! zajtra ma to caka a kto nevyskusa neuveri ake to doakze byt skvele!!!

PS: zistil som ake je dolezite pri drepe spravne dychat (dole nadych, hore vydych) to by ste mali uvoest aj v clanku o drepoch!!!

Drepom zdar a kvadricepsom zvlasť:-5 !!!

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:21:26, 14.04.2003 | profil autora
ja bych bez tech smajliku neusnul :oD :oD :oD :-P :-P :-P %-) %-) %-) :-! :-! :-! :_) :_) :_) B-] B-] B-] :-D :-D :-D

Hodnocení: 0
BBP
Vloženo: 13:21:42, 14.04.2003 | profil autora
...to je ranař, skoro jako BBP.:oD :oD :oD

Hodnocení: 0
pfodo
Vloženo: 13:14:06, 14.04.2003 | profil autora
SLABOTA

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 21:52:10, 12.04.2003
:-|

Hodnocení: 0
Psycho
Vloženo: 12:11:54, 12.04.2003 | profil autora
je to tam dobry...........za 50kacek.....a levny doplnky atd.Take tam obcas chodim.Vetsinou ale ted do ARENY na Vinohradsky(maj novy solarko tak hazu bronz);-) B-] :-) :-)

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 15:01:36, 11.04.2003 | profil autora
To je super,já je už zkoušela,ale tys mě zase převez.:´o( :´o( :´o(

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 14:49:43, 11.04.2003 | profil autora
nesnasim a miluju, ted zkusim smajliky:-D :oD :-)) :-) :oP %-) :-| :-/ :( X[] :´-( :´o( :-O B-] :_) :_) :_) :-!

Hodnocení: 0
NAilor
Vloženo: 12:59:11, 11.04.2003
Proc ne, ted tam sice mam par cvicencu :-) , ale ten bench mi stejne nezajistej (ani vsichni dohromady), a proto ho nejedu a spadnul ze 165 na 140, takze by se mi nekdo hodil, ale jen doufam, ze bych byl schopnej zajistit ty tvoje naloze :-/

Hodnocení: 0
NAilor
Vloženo: 12:52:17, 11.04.2003
zkus dat do komentaru moznost odradkovani (kontrola na ascii 13 a nahrazeni nejakym zastupnym znakem pro
).

Hodnocení: 0
NAilor;
Vloženo: 12:50:20, 11.04.2003
Ja tam chodim vetsinou driv, treba od 15:00 tam jsou vetsinou tak 2 lidi. Navic jestli jsi tam videl tu virivou vanu vzadu a pokud se ti tam podari dostat tvou starou a domluvit se s provozovatelema (cool lidi) po zaviracce...

... dal uz si to domyslis ;-)

Jo a ten legpress je tam fakt nejlepsi, co jsem videl.

Mno, jestli tam nekdy uvidim nejakyho velikyho nabouchance tak aspon budu vedet o koho jde :-D

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 11:19:08, 11.04.2003 | profil autora
Nohy jsou uzasny vzdycky a ted jsem je zaradil na pondeli jako prvni trening a take jsem jel po ruce a pul zase drepy misto legpresu a poustel to pekne az dolu a muzu vam rict ,ze jsem mel pak hodne co delat abcy dojel cely trening vcetne lytek ,hamstringu a predkopavani + bricho a hyperextenze. Bolely me svaly ,o kterych jsem ani nevedel ,ze je mam.Trisla ,celej zadek proste nadhera ,pak ve stredu jsem je dorazyl mrtvolama a ted sotva lezu.:-P :-P :-P

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 10:44:16, 11.04.2003 | profil autora
Přesně tak, včera večer tam bylo od osmi jen pět lidí :-) . Pohoda... V jaký čas tam chodíš? (nehledáš sparing? ;-)

Hodnocení: 0
NAilor
Vloženo: 08:53:29, 11.04.2003
ze tam timhle prispevkem nepritahnu moc lidi a bude tam porad tak prazdno jako do ted.

Hodnocení: 0
NAilor
Vloženo: 08:51:56, 11.04.2003
Mega Fitness v Korunní, Praha 3 ???

Cool fitko, travim tam cely svuj zivot !!!

Doporucuji.;-)

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 08:40:51, 11.04.2003 | profil autora
Very,very good.

Hodnocení: 0
w4ceva
Vloženo: 07:22:15, 11.04.2003
Jasně - nohy !!

:-))

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 23:43:11, 10.04.2003
:-O :( X[] :´-(

Hodnocení: 0
daveM
Vloženo: 23:11:59, 10.04.2003 | profil autora
ten dole 5tej odleva je Cartman z southparku (kua este sem v praci)

Hodnocení: 0
daveM
Vloženo: 23:11:40, 10.04.2003 | profil autora
ten dole 5tej odleva je Cartman z southparku (kua este sem v praci)

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 23:00:41, 10.04.2003 | profil autora
:-P Jen zkouším smejlíky :o))







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie