Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
:oD :-O :-))
No Marcela ma pravdu to dopisem ,ale s tou fotkou to jsi Ronnieho pekne vypekla pro tebe tak typickym humorem.
Dělám si legraci,víš...
No to zapomeň! Jinak to s tou ztrátou mi je opravdu moc moc líto, byla to nejspíš moje chyba, každopádně teď budu zálohovat vše podstatně častěji :o).
Už jsem si toho všimla.No neboj,mi to všechno dopíšem.Ale za to musíš dát na design,svou fotku!
