Reklama:

Compress Colostrum, unikátní vysokoprocentní protein

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Compress Colostrum je unikátní 90 % proteinový suplement s minimálním obsahem tuku (0,3 g) i sacharidů (0,6 g), ideální do období tvrdých rýsovacích tréninků.

Compress Colostrum je proteinový suplement obohacený o bioaktivní kolostrum (nejhodnotnější prvotní mateřské mléko savců), které obsahuje růstové faktory a stimuluje produkci vlastních růstových faktorů v organismu příjemce. Tyto faktory (polypeptidové hormony) mají podobně silné účinky jako inzulín - působí na buněčné dělení a velmi příznivě ovlivňují metabolické děje svalové tkáně. Bioaktivní kolostrum navíc zvyšuje účinnost aminokyselin a sacharidů.

V případě podání Compress Colostrum po tréninku (cca 90 minut po skončení) dostáváte nejlepší a zároveň nejrychleji vstřebatelnou směs garantující rychlé zahájení regeneračních procesů a okamžitý přechod organismu do anabolické (růst svalů podporující) fáze.

Compress Colostrum je vhodný pro sportovce, kteří usilují o získání čisté svalové hmoty bez nadbytečných tuků a pro všechny sportovce v redukčních dietách.

Compress Colostrum je špičkový proteinový produkt s obsahem 100 % syrovátkového izolátu (WPI) a přídavkem bioaktivního kolostra.

Prvotřídní bioaktivní kolostrum, nejhodnotnější mateřské mléko savců vytvářené jen několik hodin po porodu. Obsahuje faktory, které stimulují produkci tělu vlastních růstových faktorů, a tím pádem maximálně podporuje anabolické pochody ve svalové tkáni.

Velmi zajímavou vlastností kolostra je schopnost zvyšovat účinnost aminokyselin a sacharidů vstřebávaných ze střeva. Pro svalovou buňku je tak k dispozici podstatně více živin.

Bioaktivní kolostrum současně také podporuje imunitní systém, který bývá zvláště v rýsovacím období oslabený a náchylný na nejrůznější infekce.

Využijte týdenní akční slevy: Compress Colostrum pouze za 699 Kč!

Bioaktivní kolostrum je doslova našlapáno látkami podporujícími silový trénink:

 • napomáhá výstavbě svalové hmoty
 • stimuluje aktivitu růstového hormonu (STH)
 • podporuje regeneraci po zátěži
 • zvyšuje vstřebatelnost aminokyselin a sacharidů ze střev
 • posiluje obranyschopnost

WPI (syrovátkový proteinový izolát) v Compress Colostrum patří mezi proteinové zdroje nejvyšší kvality, se zvláště vysokým, až čtvrtinovým obsahem větvených aminokyselin (BCAA). BCAA mají mezi ostatními esenciálními aminokyselinami zcela dominantní postavení, vždyť 33 % svalové bílkoviny je tvořeno právě jimi. Při svalové práci se BCAA zapojují do energetického metabolismu, a pokud nejsou doplněny v dostatečné míře, dochází k tomu nejhoršímu, co může intenzivně trénujícího sportovce v rýsovací fázi postihnout, tj. nedostatečná obnova svalové hmoty, či dokonce její katabolismus. Tedy přesný opak toho, čeho chcete silovým tréninkem dosáhnout.

Syrovátková bílkovina v „rýsovacím“ proteinu Compress Colostrum patří mezi tzv. „rychlé“ proteiny, tzn. že jsou bezproblémově a snadno tráveny a jsou velmi rychle vstřebány do krevního řečiště. Právě rychlost tohoto procesu zabrání fyziologicky nastupujícímu potréninkovému katabolismu a nastolí pozitivní dusíkovou bilanci.

WPI (syrovátkový proteinový izolát) v Compress Colostrum je vyroben speciální nechemickou technologií výroby CFM (cross flow microfiltration - mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která umožňuje zachovat přirozenou vysokou biologickou hodnotu syrovátkového proteinu. Díky kvalitnímu zpracování obsahuje výsledný produkt pouze minimální množství mléčného tuku a laktózy (mléčného cukru).

Technologie CFM umožňuje zachovat přirozenou vysokou biologickou hodnotu a nejefektivnější rovnováhu mezi obsaženými bílkovinami a sacharidy. Během výroby dochází k odfiltrování většiny tuku a laktózy, zůstane tak jenom čistý a rychle a snadno vstřebatelný a stravitelný 90 % protein. To ocení zejména ti, kteří požadují kvalitní bílkovinu s co nejnižším obsahem tuků a cukrů (vrcholoví sportovci, jedinci v redukčních dietách).

Klíčové výhody výrobní technologie CFM (cross flow microfiltration)

 • minimum denaturovaných bílkovin
 • zachování biologicky účinných frakcí bílkovin
 • oddělení bílkovin bez použití chemikálií
 • syrovátkový protein obsahuje více vápníku a méně sodíku
 • zachovány zůstávají látky podporující imunitu organismu
  (alfa-laktalbuminy,imunoglobuliny a glykomakropeptidy)
 • maximálně možná podpora stimulace produkce silně anabolického růstového faktoru IGF-1

Trénink (o to více ještě tvrdá rýsovací fáze) a jakákoli jiná intenzivní fyzická zátěž znamená pro organismus stres a ten je doslova „zabijákem“ Vaší svalové hmoty a síly. Stresové hormony, které jsou během zátěže produkovány, působí katabolicky a navíc oslabují funkčnost imunitního systému.

V boji proti katabolickým pochodům a oslabení imunity má Compress Colostrum dvě silné frakce WPI a bioaktivní kolostrum, které bylo doposud neprávem uživateli sportovní výživy opomíjeno.

Compress Colostrum doporučujeme konzumovat optimálně 2x až 3x denně. V tvrdé rýsovací fázi jej doporučujeme kombinovat s COMPRESS FEVER - unikátním spalovačem.

Podrobné informace k produktu Compress Colostrum, nutriční hodnoty, složení a doporučené dávkování naleznete v článku Compress Colostrum.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie