Reklama:

Nejčistší a nejsilnější:
Compress Whey Amino 10000

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Absolutně nejčistší aminokyseliny na našem trhu! 100 % čistý syrovátkový hydrolyzát s nejkvalitnějšími a pro organismus nejdostupnějšími aminokyselinami. Jedna tableta obsahuje 2500 mg aminokyselin!

Syrovátkový hydrolyzát je považován za nejlepší zdroj aminokyselin pro podporu maximálního svalového růstu. Přestaňte dělat kompromisy a chtějte to nejlepší, chtějte maximální svalový růst! Vyzkoušejte Compress Whey Amino 10000 a nebudete chtít nic jiného.

Základem Compress Whey Amino 10000 je čistý hydrolyzát syrovátkového proteinu s vysokým stupněm enzymatické hydrolýzy. Díky tomuto šetrnému výrobnímu postupu obsahují Compress Whey Amino 10000 nejvyšší možný obsah volných peptidů, které zajišťují nejrychlejší možné vstřebání ze zažívacího traktu a přechod do krevního řečiště a následně ke svalovým buňkám. Každá tableta Compress Whey Amino 10000 obsahuje 2500 mg 100 % syrovátkového hydrolyzátu. Svým složením a maximálním účinkem pro tvrdě trénující organismus ideálně doplňuje produkty řady COMPRESS EXPAND.

Compress Whey Amino 10000 je určen pro sportovce, kteří chtějí účinně bránit katabolickým (svaly odbourávajícím) procesům ve svém těle a docílit pouze anabolického (svaly budujícího) stavu.

Při použití doporučené denní dávky 3x 4 tablety denně dodáte tělu plných 30000 mg nejkvalitnějších hydrolyzovaných aminokyselin!

Compress Whey Amino 10000 nabízí výjimečnou kombinaci aminokyselin v nejčistější možné formě.

Hydrolýzou syrovátkového proteinu vznikají malé a čisté peptidové frakce, které nemusí být dlouho a složitě tráveny proteázami (enzymy zažívacího traktu pro štěpení bílkovin). U surových bílkovin může trávení trvat až několik hodin (3 - 8 hodin) proto jejich užívání může činit problémy a požadovaný výsledek je téměř nedosažitelný. Ale u produktu Compress Whey Amino 10000 tomu tak není. Čistý syrovátkový hydrolyzát prostupuje stěnou zažívacího (gastrointestinálního) traktu velice rychle a téměř okamžitě se s minimální ztrátou dostává do krve. Pro Vaše intenzivně pracující svaly je díky Compress Whey Amino 10000 připravena optimální dávka potřebných aminokyselin v nejčistší možné formě.

Hladina aminokyselin (AK) v krevním řečišti v průběhu dne kolísá v závislosti na denním režimu (pracovní tempo, tréninková jednotka, strava, stres atd.). Při nedostatku AK hrozí nástup katabolických procesů ve svalech. Abyste tomuto nežádoucímu efektu zabránili, doporučujeme Vám konzumovat Compress Whey Amino 10000 pravidelně, a to 3x denně 4 tablety. Jedna porce zajistí přísun maximálně potřebné a efektivně využitelné dávky AK (10000 mg).

Organismus intenzivně trénujícího sportovce potřebuje vysokou dávku proteinů, avšak zažívací (gastroinstestinální) trakt není schopný pojmout tak velké množství bílkovin v surové podobě. Compress Whey Amino 10000 Vám nabízí velice jednoduchou a efektivní formu, tablety, které nezatěžují zažívací trakt, rychle se vstřebávají a dostávají se tam, kde jsou potřeba.

Pro ideální výživu Vašich svalů během dne kombinujte Compress Whey Amino 10000 s Compress D. T. Docílíte efektivního zásobení svalů potřebnými živinami, udržíte stálou a optimální hladinu AK v krevním řečišti, tzn. podpoříte extrémní nárůst svalové hmoty.

Další informace můžete získat na www.compress-expand.cz v článku Compress Whey Amino 10000.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 76 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie