Reklama:

Slavoj - poslední týden

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.

Všechny vás moc zdravím už při váze 90kg a týden před mými prvními a snad ne posledními závody! Ani nemůžu věřit, že je to tady a za týden se postavím na prkna, na která se tak dlouho připravuji. Posílám vám fotky z neděle 6. dubna, kdy jsem začal superkompenzaci, což je poslední týden před závody a doladí formu do naprostého maxima. Nevím, nakolik jste s tímto týdnem seznámeni, ale myslím, že by se hodilo vám alespoň trosku přiblížit, čím vlastně závodník poslední týden prochází. Je to v podstatě nejhorší týden, ale hned musím říct, že si tak nepřipadám. Příprava mi vyšla líp než jsem čekal. V sobotu jsem měl v noci exhibici na diskotéce v Trutnově a snažil jsem se dobře nacukrovat a částečně stáhnout i vodu a forma byla super...z toho plyne, že by to mělo být dobrý i za týden v Hořicích, a tak jsem do superkompenzace šel v klidu a s chutí...je to přece ten závěrečný týden, ne?

PRINCIP SUPERKOMPENZACE

Poslední týden spočívá jednoduše v tom, že musíte nejdříve svaly naprosto vyždímat od glykogenu, takže od neděle do středy držíte cukry na minimu až na nule a pořadně svaly v posilovně ždímáte. Ve čtvrtek už netrénujete a začnete pomalu dávat cukry, ale jenom komplexní... svaly se začnou pomalu plnit novým glykogenem a jelikož byly naprosto bez glykogenu, jsou schopny natáhnout spoustu cukru. V patek už se přidávají i jednoduché cukry jako piškoty, marmeláda, sušené ovoce. Proč sušené? Od čtvrtka se omezí také pití, aby se stáhla voda. Pije se jen po douškách diuretický čaj nebo káva. Od středy se také nesolí, protože sůl zadržuje vodu! A jak tedy vypadá můj poslední týden konkrétně? Už od začátku sůl omezuji, ve středu už nesmím přijmout žadný sodík!!!

NEDĚLE
200g sacharidů
200g bílkovin
Trénink kvadricepsů... Tohle je poslední trénink nohou a umíte si představit, jaký je to pocit, říkat si: tak tohle jsou poslední nohy! :-)

PONDĚLÍ
100g sacharidů
250g bílkovin
Ráno záda, večer prsa, břicho.

ÚTERÝ
50g sacharidů
300g bílkovin
Ráno hamstringy a lýtka, večer biceps a triceps

STŘEDA
0g sacharidů (jediná nula za celou přípravu)
350g bílkovin
Ráno ramena, břicho a večer kruhový trénink (poslední)

ČTVRTEK
600g sacharidů (mám na celý den 600g rýže a 4 banány)
100g bílkovin (na celý den 300g masa)
Vypiji za celý den jen 0,7l močopudného čaje nebo kávy. V průběhu dne pózování, svaly se tak pěkně plní a tvarují. Navíc je to dobrý trénink na pódium. :-)

PÁTEK
800g sacharidů (jím po hodině a půl a střídám piškoty s marmeládou a rýžové chlebíky se sušenými meruňkami). Musíte si vše rozdělit na celý den... ne tam vše navalit najednou!! V průběhu celého dne pózuji a vypiji jen 0,4l tekutin!! Na noc si dám pár deci šampaňského, protože alkohol vás ještě více vysuší a lépe se usíná...:-)

SOBOTA
Už je v podstatě jedno, co sníte,jen to nesmí obsahovat sodík a tekutiny. Pít musíte co nejméně. A po závodech se pořádně najím, a to je opravdu nádherný pocit. Důležité je pozávodní doplnění minerálů, soli a tekutin!!!

A pokud se postoupí, v neděli začíná celý týden nanovo....:-)

Tak držte palce....:-)








Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

27.05.02:55Jumbo - Do paroma ! Všechno je to dobrý,ale jak dávkuješ stéráče k..
25.04.12:16Q - gg
15.04.07:24Scodo - Ahoj Slavoji! Blahopřeju ke skvělému úspěchu!! Včera jsem..
14.04.20:16Velmen - Tak to ses uplne maximalni blazinek Slavoji viz do stredy ..
14.04.14:37Conan - tak cekame na novej clanek s fotkama...B-] B-] B-]
14.04.08:35Marcela - Už jsem tady,abych si to ještě přečetla.;-) :oD
13.04.23:38Slavoj - Ahoj! Tak jsem sem sice zavital, ale asi dost pozde. To al..
13.04.18:50anonymní - B-]
13.04.15:15Velmen - Ver mi,ze jsem vsechny sva slova dobre vybiral a vsechny s..
13.04.14:54Marcela - Nevím jestli,tu ještě dnes zavítáš,když ne tak to napíšu z..
13.04.14:51Slavoj - Jeste bych chtel rict Velmenovi, ze jsem strasne rad, ze j..
13.04.14:40Slavoj - Ahojte vsichni super fanousci a kulturisti!!! Ja fakt nevi..
13.04.13:04Conan - Taky se pripojuju. Skoda ze jsem to nemoh videt:´o(
12.04.21:15Velmen - Tak jsem toho mel jeste tolik na srdci a nez jsem si zacvi..
12.04.19:06Velmen - Tak uz jsem doma .Odjeli jsem hned po vyhlaseni absolutnih..
12.04.18:38Marcela - skončil druhý!!!!!!!!!!! A veliká gratulace ode mě a taky..
12.04.14:48Marcela - "Je to už na půl doma."Z toho vzrušení,mi tam "to" vypadl..
12.04.14:45Marcela - do toho vlítnul a je už na půl doma.Tak držte palečky!:oD ..
11.04.21:24Velmen - Teda Slavoji stejne je to neuveritelny co clovek se svym t..
11.04.18:13Slavoj - Forma graduje neskutecne...jsem vysusenej na kost, svaliky..
11.04.16:57Marcela - Nezapomeń na pořádnou svačinu a to šampáńo.Pozdrav ode mě ..
11.04.14:52Conan - Chapu te myslim porad jen taky na TO jedno:oD :-D
11.04.12:23Marcela - :oD :-O ;-) ;-) :oP
11.04.09:45Slavoj - Jste super!!! A jak to vypada??? Ty fotky budou asi slabej..
11.04.08:00Marcela - Tak už zítra!!!!!!!!! Bude tě plný podium!!! Budeš mít s..
10.04.23:55strong - Slavoj ty nohy!!!! Proste narez. To jsi me prekvapil. Je m..
10.04.23:47strong - :-) ;-)
10.04.22:10Velmen - No ja jsem ve ztracenem prizpevku dekoval za tu adresu !!!..
10.04.22:07Dan - Ahoj Slavoji.Drzim ti moc palce chlape.Vipadas uzasne,fakt..
10.04.19:37Slavoj - Ahoj decka!!!! Mrzi me, ze vase prispevky zmizeli, ale bud..
10.04.11:54Marcela - Nějak se ztratila spousta příspěvků,to je tou testovací ve..
08.04.22:24Marcela - To víš,že ti ty závody vyjdou,já už se na tebe těším a úpl..
08.04.22:06Velmen - moc ti dekuju kamo ,doufam,ze pojedu s nekym autem ,ale kd..
08.04.21:52Slavoj - Jeste jsem ti Velmene nasel, kde to v Horicich je a i pro ..
08.04.21:48Slavoj - Ahoj Velmene, tys mi fakt chybel, kamo!! Mam za sebou uter..
08.04.21:35Velmen - Ps: No a s tim sampusem to neprehanej a setri si ho ,bude ..
08.04.21:33Velmen - Tak ted uz jen doufam,ze se do Horic v poradku dostanu.Dne..
08.04.19:46Conan - To je skoda, ze to mam trochu z ruky, budu aspon fandit na..
08.04.16:52Slavoj - Ahoj Milane, diky za vzkaz, ale nic si z toho nedelej. Mr..
08.04.16:49Slavoj - Ahoj vam vsem z pekelnyho dne... Diky nejdriv Ronniemu, ze..
08.04.16:24jongi - Slavojku! Zdar mamute! Asi tě v tom nechám ale do Hořic n..
08.04.15:00Conan - Uz je mi jasny ze ja bych na zavody nemoh, jak tohle nekdo..
08.04.14:27Martin - Velmen? Jasně, že!
08.04.14:13Marcela - panebože,aspoń,že můžeš ten šampus.Musíš v Hořicích uspět,..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie