Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Hodnocení: 0
test II Vloženo: 12:45:16, 10.04.2003
test
Neboj Ronnie je moc sikovnej kluk on to jiste vsechno spravi!
ach ta cenzura.Těším se na články i na to,že fórum nebude dlouho mimo,jinak dostanu absták.
To jsem rad ze uz je to hotove a tesim se na nove rw_clanky.
Taky je "super" ze porad funguje cenzura:-)))
kurva to to ale jede
tady máme.Jsou,jako vždy super.
Fotky budou během pár desítek minut, jsem v práci a je tu dneska docela fofr, ale dělám co mohu...
Tak to je bezva,že si se ozval!Moc ti držím palce!
A v té Ostravě,věřím ti, teda se určitě uvidíme.
Ahojte vsichni, taky zkusim napsat vzkazek. Dneska snad budou nove fotky pro vas uz na strankach. Mam uz 90kg, jsem pripravenej lip nez jsem cekal a vlitl jsem do posledniho tydne sice hotovej, ale s chuti a pln ocekavani, co v sobotu poprve mezi muzi dokazu!!!
Ronnie ted pracuje opravdu tvrde a ja mu za to dekuju a moc mu drzim palce. Snad si najde cas, aby vam tam hodil clanek a novy foto co nejdriv, at jste v obraze. Ostravu mam stanovenou jako svuj cil a cele moje okoli nepochybuje, ze mi to vyjde....tak se doufam uvidime. Ja udelam maximum! Zatim ahojky....
Zkousim...uz se tesim na
novy rw_clanky.:)
prozatím k článku,tak to určitě funguje.Dej do pořádku i rw_diskuse k Slavojovi,hlavně k vůli Velmenovi a já jsem taky zvědavá.Jest-li Slavoj postoupí do Ostravy,určitě na něj půjdu.Entrování už je taky O.K.Tak zatím dík,za skvělou práci.
Doufám, že ano :o) Vyzkoušejte taky...
