Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.
Vážení přátelé,
máte před sebou první, byť zatím jen pokusnou a testovací, verzi stránek Ronnie's World.
Pravděpodobně si nyní říkáte "Vždyť to vypadá stále stejně" a částečně máte i pravdu. Design se příliš nezměnil a to proto, že se mi ten starý stále docela zamlouvá a že i vaše reakce na něj jsou veskrze pozitivní. A proč měnit něco, co se líbí? Takže nakonec pouze Olega Zhura vystřídal vlevo Jay Cutler, horní lišta pro menu trochu promodrala a levé menu se protáhlo kousek nížeji... Proč, pochopíte za pár dnů či týdnů...
Podstatně větší změny se ale udály na úrovni funkční a já bych se vám pokusil nyní ty nejvýraznější z nich přiblížit.
- Za největší pokrok pokládám zavedení redakčního systému, který jednak umožňuje přispívat různým autorům na stránky naprosto nezávisle na mě a jednak velmi, ale opravdu velmi usnadní přidávání nových článků, protože zatímco mi dříve obyčejné předělání hotového textu do konečné podoby přímo pro vás trvalo klidně i hodinu a více, nyní je vše hotovo během několika desítek vteřin, což mi dává mnohem více času pro přípravu článků samotných.
- Další velkou výhodou je naprostá jednotnost stylů, neboť nyní se již nesetkáte s tím, že by písmo v jednom článku bylo jiné než v článku předešlém, že by každá tabulka vypadala jinak, že by zde byl "každý pes,jiná ves". S tím je úzce spjato i přizpůsobení si vzhledu stránek přesně vašim požadavků, což bude během pár měsíců také možné. Nebudou se vám líbit "modré" stránky, budete chtít "černé" či "červené"? V budoucnu bude stačit jednoduchá registrace, stránka vás po vašem novém příchodu pozná a nastaví vzhled přesně tak, jak jste si přáli.
- A když jsme u té registrace, pak tato bude jednotná jak pro samotný vzhled stránek, tak pro chat, diskusní fórum, inzeráty, seznamku a vše další, co zde bylo, je a nebo co se zde chystá...
- "Každý den nový článek." Tak toto je heslo, kterého se budeme snažit od dnešního dne držet. Dříve to pro mě znamenalo být nutně každý den on-line na internetu. Dnes uděláme články dopředu a oni se zobrazí sami vždy s počátkem nového dne.
- Asi jste si všimli směsi jednotného a mnnžného čísla v minulém bodu... Ano, budu se velmi snažit sehnat nové autory, aby články byly i z jiné perspektivy, než z té mojí, které máte už jistě dost:-). Takže, chcete se do tvorby článků zapojit? Není nic lehčího než mě kontaktovat!
- Soutěže o ceny. Díky bližší spolupráci se společností Aminostar a Ouředníček vám s velkou radostí sděluji, že zde budete pravidelně nacházet soutěže, kde budete moci vyhrát opravdu hodnotné a praktické ceny! Tu první z nich očekávejte už v příštím týdnu!
- Nové rubriky. Strečink, Anatomie člověka, Testy suplementů, Co kde v Praze... Podrobněji snad jen o oněch testech, kdy se vždy v článku setkáte s jedním konkrétním suplementem, který někdo z mého okolí "na sobě" vyzkouší a následně se s vámi podělí o výsledky a svoje pocity. A co se týče sekce Co kde v Praze, pak zde najdete seznam pražských posiloven a obchodů se suplementy a to vše i s fotografiemi!
A takto bych mohl pokračovat i dále, nechci vás ale příliš nudit. Pokud budete mít jakékoliv připomínky, náměty, nápady, pokud narazíte na jakékoliv nedostatky, dejte mi prosím co nejdříve vědět a pokud to bude alespoň trochu technicky možné, vyjdu vám vstříc a záležitost vyřešíme ke spokojenosti všech.
Na závěr snad jen kontakty na mě, jelikož v tomto novém systému zatím chybí formulář pro posílání vzkazů... zatím :-).
Tak tedy můj e-mail je xronnie@seznam.cz a pokud se jedná o věc neodkladnou a důležitou a nebo třeba jen více osobnější, pak zkuste i telefon 605 571 745, na kterém sice nejsem stále, ale pokud budu, rád vás uslyším.
Přeji vám příjemný, i když možná trošku zasněžený, den.
Ronnie