Reklama:

Excellent Flitch Nutrition
- revoluce mezi suplementy

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Článek byl publikován 31. 12. 2009 (tedy na Silvestra), berte jej prosím tedy s rezervou. :-)

[Text: Jaroslav Cimrman] Možná jste začátkem prosince tohoto roku zaregistrovali v médiích zprávu o uměle vyrobeném mase, které vědecký tým „vypěstoval“ v laboratořích. Ačkoliv se mluvilo o prvním experimentu, který má ještě do stádia využitelnosti v praxi velmi daleko, není tomu tak úplně pravdou. Podobná technologie ve skutečnosti již delší dobu existuje, i když je využívána v omezeném rozsahu a poněkud specificky. Jak se tato informace týká kulturistiky a sportu obecně? Na to Vám v rozhovoru odpoví ředitel společnosti Excellent Flitch Nutrition - Ing. Thomas Leberwurst.


Když jsme spolu mluvili poprvé, řekl jste, že se chystáte na poli doplňků sportovní výživy způsobit doslova revoluci a zažité postupy převrátíte od základů. Není to příliš odvážné a kontroverzní tvrzení?

To si skutečně nemyslím. Koneckonců, pokud opravdu přijdete s něčím, co zcela popírá zažitou praxi, nastoluje nový standard a přináší postupy, které dosud nikdy nebyly použity, pak snad ani nelze celou věc uvést jinak. Excellent Flitch Nutrition je na poli doplňků výživy zatím zcela neznámým pojmem, ale v oblasti farmakologie, experimentální medicíny a genetického inženýrství jsme špička ve svém oboru.

Jak souvisí Vaše dosavadní pole působnosti s oblastí doplňků sportovní výživy?

Velmi úzce, naše vědecká práce se dlouhodobě zabývala především separací a reprodukcí segmentů, které jsou klíčové pro bezchybný průběh trávení a celkového metabolismu živin. Ať už se jedná o faktory, jako je potenciace enzymatických procesů, zpracování makroživin, nebo transportní systém těchto látek v organismu, neobejde se vývoj technologií bez kvalitního zázemí vědeckého výzkumu. A právě to je oblast, kde jsme napřed před kýmkoliv, kdo až dosud doplňky výživy navrhoval, nebo vyráběl.

Co tedy nabídnete zájemcům o sportovním výživu? Nabídka doplňků na trhu je dnes již tak široká, že je jen stěží možné přijít s něčím zcela novým.

Spolupracovali jsme se špičkovými profesionálními sportovci a tak zcela přesně víme, kam vývoj směřovat. V naší nabídce ale nenaleznete žádné klasické proteinové koktejly, žádné běžné formy kreatinu, nebo tabletové formy BCAA. Celá naše řada výrobků se zaměřuje v současné době pouze dvěma směry - náhrady běžných jídel s upraveným a vylepšeným profilem živin a také aditiva a premixy k vylepšení vlastností běžných jídel a nápojů.

Jak tomu máme rozumět? Nejedná se o klasické doplňky výživy tak, jak je známe? Jaké mají tedy Vaše produkty využití a pro jakou cílovou skupinu jsou určeny?

Naše výrobky jsou vhodné pro každého, lidmi s nulovou fyzickou aktivitou počínaje a vrcholovými sportovci konče a jejich možnost využití je zcela neomezená.

Představte si, že si objednáte v libovolném fast-foodu běžné jídlo - nutričně chudé, ale přetékající jednoduchými cukry a nekvalitními tuky. S našimi doplňky ale můžete toto jídlo doslova během okamžiku změnit na zcela zdravé a výživné. Do nápoje přidáte malý sáček prášku, který obsahuje vhodné enzymy, vitamíny a minerály, a do jídla přimícháte druhý sáček, který zcela změní jeho aminokyselinový profil, naštěpí nekvalitní tuky a změní strukturu sacharidů z rychlých na středně rychlé a pomalé. A tohle můžete udělat kdykoliv, s libovolným jídlem! Vylepšíte využitelnost živin, ne zcela plnohodnotné bílkoviny změníte na plnohodnotné a nekvalitních látek, které pokrm obsahuje, se prakticky beze stopy zbavíte!

Tyto doplňky jsme zatím neuvedli na trh, jsou v tuto chvíli ve stádiu schvalování pro evropský trh, ale již nyní můžeme zákazníkům nabídnout první novinky ze druhé řady doplňků, na kterou se specializujeme - náhrady běžných jídel.

Náhrady jídel - tedy něco na způsob proteinových a sacharido-proteinových tyčinek?

Proteinové tyčinky jsou dlouho překonaným přežitkem. Jejich chuť je obvykle nevalná a složení neoptimální. My nabízíme náhrady běžných jídel, jak je znáte z restaurací nebo fast-foodů, ale se zcela odlišným složením, které splní i standardy přísné kulturistické diety! Prvními dvěma produkty, které mohou zákazníci vyzkoušet, jsou sacharido-proteinový pivní koktejl a také kvalitní náhradu jídla - vysokoproteinový hamburger, obsahující kvalitní, geneticky modifikované Bio hovězí maso.

Oba tyto produkty - Extreme Protein Burger Blast a Beer Muscle Gain máme
jako jediní v ČR exkluzivně v našem e-shopu za jedinečnou zaváděcí cenu!

Ronnie.cz také nyní přináší anabolický výrobek své vlastní produkce, který zde dosud ještě nebyl!

Proč si myslíte, že právě náhrady běžných jídel jsou tou pravou cestou, kam směřovat?

Nikoho nebaví denně popíjet proteinové a sacharidové koktejly, polykat plné hrsti aminokyselin, vitamínů a minerálů, nebo žvýkat proteinové tyčinky. Základem je kvalitní strava, na té musí stavět i profesionální sportovci. My jim poskytneme možnost stravovat se kvalitně, ať už budou jíst kdekoliv. Pouze dlouhodobá systematičnost ve stravování Vám přinese maximální výsledky a nyní, s podporou doplňků firmy Excellent Flitch Nutrition, to bude snažší než kdy předtím i pro Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.01.10:48Marios - :D co chcete ? to je dobre ne ? :D na co budes ted kupovat..
02.01.14:49Freimen - já si také říkal, když jsem ZdenkaRazice četl, že už chápu..
02.01.14:36!KODL! - Je to vůbec možné?
01.01.13:44libormahdal - Ale ten škopek není vůbec špatný nápad!!!!!!!*79* *79* +1
01.01.07:27Peter Ustinov - jednicka s hvezdickou*24* *24*
31.12.17:25ShawnRay - Fakt genialni :D, dost sem se nasmal*79* *79* *79* *79* *7..
31.12.16:28Holy - Kluci paráda, fakt se tu řehnim jak sviňa :-D
31.12.14:08ambrosan - *24* *24* *24*
31.12.14:01david.lee.hat - *24*
31.12.13:53ZdenekRazic - jestli burger, ktery ma v sobe 22g tuku atd., je vhodny do..-2
31.12.13:52mine - Jenom škoda že je hned na záčátu článku uvedenej autor Jár..+1
31.12.13:00Lunreal - Táák objednal jsem si 3 burger blasty, at se mam po novym ..
31.12.12:59Loudy - Dort Ronnie.cz je vhodný pro: kulturisty v objemové fázi..
31.12.12:35gollenka - jooo a je to tady! *2* sacharido-proteinový pivní koktejl ..
31.12.10:54Majka - Extreme Protein Burger Blast je vytvořen tak, aby sám o so..+1
31.12.10:49Luster - hlavne ten dort me teda pobavil)))+1
31.12.10:49BigOne - ja myslel, že apríla je v dubnu :DDDD jinak good jo(b)ke ..+1
31.12.10:45Jimmy Rean - Je to skvělý nápad *79* akorát by mě zajímalo,jestli při c..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Yody (21:47) • jasný :D Já se dobře bavím :D Hodně štěstí na závodech Pepo. (y)
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ironfighter (21:41) • A on si tady nekdo z vas mysli, ze se da delat zavodni kulturistika ciste ? :-D.
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:38) • Uz jsem to tu zminoval, ale oni asi nectou komentare..
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:37) • Mily pane, tohle s vami, co nemate samozrejme ani fotku, takze nevim skym mlivim rozhod...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (20:41) • A nevadí ti třeba zprávy o zahraničních profesionálech? Proč se tu tolikrát vzpomínal D...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra