Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

Proč je dobré používat
noční proteiny?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Ať už je Vaším cílem nárůst svalové hmoty, zvýšení svalové síly či podpora kvalitní regenerace, vyvážená strava je pro Vás velmi důležitá, a to nejenom v průběhu dne, ale především v průběhu noci. Podpořte Váš cíl a myslete na své svaly i v noci! Věnujte péči tomu, co svalům dodáváte, dbejte na kvalitu, a proto důkladně čtěte etikety.

V současné době se na trhu objevila nová produktová řada COMPRESS EXPAND. Součástí této ucelené řady pro hardcore kulturistiku je i výjimečný noční protein COMPRESS N. T. Jeho základem je v poslední době stále populárnější micelární kasein, jež je získán z mléčného proteinového izolátu (MPI). Vstupní surovina proteinu COMPRESS N.T. obsahuje vysoké množství micelárního kaseinu (92 %) a chelátově navázaný přírodní vápník. Díky vysokému procentuálnímu zastoupení micelárního kaseinu ve vstupní surovině a kvalitnímu zpracování této vstupní suroviny, se Vám do rukou dostává absolutní špička mezi nočními proteiny.

COMPRESS N. T. obsahuje 78 % proteinů ve 100 g.

Technologie zpracování:

Vstupní proteinová surovina (MPI) je vyrobena šetrnou nechemickou (tzn. mechanickou) technologií výroby, při které je zaručena vysoká výstupní biologická hodnota a využitelnost suroviny. Díky mechanické technologii zpracování nedochází ke zničení bílkovin, tzv. denaturaci, což je především u nočních proteinů velmi žádoucí a vyhledávané.

Jak noční protein v těle funguje?

Podstatou fungování nočního proteinu je pomalé, ale kontinuální rozkládání proteinů v zažívacím (gastrointestinálním traktu). V noci nabíhá organismus do regeneračních pochodů, při kterých je velice důležitá kvalitní výživa. Pokud organismus nemá dostatek živin na regenerační pochody z potravy, začne odbourávat vlastní hmotu a bohužel nejčastěji odchází jako první svalová hmota a ne tuková, jak bychom si všichni mohli přát. Abyste efektivně zabránili katabolismu vlastní svalové hmoty, Vaše tělo potřebuje kvalitní zdroj energie. Je důležité si uvědomit, že se jedná o jinou potrava než v průběhu dne! Když si na noc dáte klasický protein, který používáte v průběhu dne, můžete tím způsobit více škody než užitku! Nadměrný příjem tzv. rychlých proteinů na noc způsobí jejich ukládání ve formě tukových zásob.

Jako velice elegantní řešení se jeví právě onen výše zmiňovaný micelární kasein. Jeho velkou výhodou je právě pomalé, ale kontinuální vstřebávání ze zažívacího traktu. Obecně se dá říci, že vstřebávání a následné zásobení organismu optimální dávkou proteinů trvá až 7 hodin.

Díky vysokému obsahu přírodního vápníku, který je chelátově navázán, dostáváte v COMPRESS N. T. speciální koktejl s další přidanou hodnotou. Vápník (Ca), jako minerální látka, je nezastupitelný v organismu. Ca je potřebný pro správný přenos nervových vzruchů, účastní se svalového stahu (vazbou na aktino-myozinový komplex), je nezastupitelný při srážení krve a stavbě kostní hmoty. Další přidanou hodnotou chelátově navázaného vápníku je, že zabezpečuje lepší a efektivnější vstřebatelnost micelárního kaseinu ze zažívacího traktu, což je převážně pro hardcore kulturisty a všechny, kdo touží po velkých objemech, velmi důležité.

Stráví organismus všechny složky použitých proteinů?

U běžných proteinů bohužel ne. Žádný organismus nedokáže vstřebat všechno, co zkonzumuje. Nestrávené zbytky potravin zůstávají v zažívacím traktu i několik dní a mohou způsobit hnilobné pochody. Zbytečně zatěžují dolní část zažívacího traktu, způsobují plynatost a pocit plnosti. COMPRESS N. T. potlačuje tyto nežádoucí důsledky proteinové suplementace na minimum. COMPRESS Night Time je obohacen o značkovou směs probiotik (Bacillus coagulans) a prebiotik (Galactomannans) LactoWise™, jež efektivně zpracovává nestrávené složky potravy. Díky působení probiotik resp. prebiotik v dolní části zažívacího traktu se budete cítit mnohem lépe a navíc můžete být spokojeni, protože více méně všechny složky dodaného proteinu budou tělem využity.

Směs probiotik a prebiotik má ještě další velký přínos pro Váš organismus, pozitivně ovlivňuje imunitní systém. A kdy jindy než v průběhu noci, kdy v celém organismu probíhají masivní regenerační pochody, bychom měli věnovat pozornost i péči o imunitní systém!

LactoWise™ pozitivně působí na zažívací trakt:

  • posilují střevní (intestinální) mikroflóru
  • stimulují hybnost (motilitu) trávicího traktu
  • podporují odolnost imunitního systému

Co je cílem nočních proteinů?

Cílem nočních suplementů není podpořit masivní anabolické pochody ve svalové tkáni, ale podpořit kvalitní a účinnou regeneraci, díky které budete mít další den více energie a sil pro intenzivní trénink.

COMPRESS N. T. je bezkonkurenční noční time realised protein. Nevolte levné náhražky, ale spoléhejte na kvalitní bílkovinný zdroj a dopřejte si jej v maximální možné dávce.

Doporučené dávkování:

COMPRESS N. T. doporučujeme konzumovat těsně před spaním. Použijte 1 dávku a v případě potřeby zařaďte i druhou dávku v průběhu noci.

Informace ke kompletní řadě COMPRESS EXPAND naleznete na www.compress-expand.cz, na stejných stránkách naleznete také další informace ke COMPRESS NIGHT TIME PROTEIN (COMPRESS N. T.).


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBrett Wilkin 5 dnů před Wings of Stre...
Neutralni typ (17:27) • tohle video by se melo povinne poustet ve skolach tak jako se pousteji varovani pred dr...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Zodiak411 (22:17) • Tommy, když odbočím od toho, že to je absolutně mimo téma těchto stránek, tak to co zde...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:38) • boohuzel to tak je, z techto faktu vychazi jedna vec, ze skutecne verici clovek by nemo...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
maxpoint97 (11:27) • Neskutečně důmyslná logika Tommy. Akorát by sis měl před Vánoci dávat větší pozor. Jak...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:14) • Fakta: Coleman je verici clovek ktery veri v Jezise ve sveho Boha podle svych slov, nic...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie