Reklama:

MS juniorů a masters 2009
- výsledky & fotogalerie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Níže najdete finálové výsledky z Mistrovství světa v kulturistice juniorů a masters 2009, které se konalo 15. 11. v Polsku. O výsledcích našich reprezentantů jsme Vás již krátce informovali zde.


Junioři kulturistika do 75 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 70 Abdel Rahman El Sayed Egypt 5 14 9 23
2. 71 Laron Gibson Barbados 17 28 11 39
3. 69 Tyren Davin Fortuin JAR 19 38 14 52
4. 62 Piotr Wojciukiewicz Polsko (B) 22 38 18 56
5. 61 Mariusz Kosior Polsko 21 34 23 57
6. 65 Jozef Balabas Slovensko 23 54 28 82
7. 66 Michal Tosecký Česká republika (B) 37 - - -
8. 68 Ramon Kamar Broomes Barbados 37 - - -
9. 67 Yusuke Somekawa Japonsko 46 - - -
10. 64 Filip Vastl Česká republika 46 - - -
11. 63 Rafal Ilnicki Polsko (C) 55 - - -


Junioři kulturistika nad 75 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 86 Roman Fritz Německo 6 10 5 15
2. 87 Mohamed Ahmed Egypt 18 32 15 47
3. 81 Szymon Lada Polsko 9 32 16 48
4. 78 Martin Mamrilla Slovensko 21 36 21 57
5. 84 Karim Mohamed Ali Egypt (B) 30 38 19 57
6. 80 Witold Pomecko Polsko (B) 29 60 30 90
7. 88 Amir Abdollah Ranjbar Katar 39 - - -
8. 77 Lorenzo Filippi Itálie 41 - - -
9. 74 Patrik Jablonski Česká republika 47 - - -
10. 79 Michail Motanov Litva 50 - - -
11. 83 Jaroslaw Ostrowski Polsko (C) 56 - - -
12. 85 Mohamed M. Ali Egypt (B) 62 - - -
13. 89 Denis Maleev Rusko 63 - - -
14. 82 Boban Naumoski Makedonie 64 - - -
15. 73 Tomáš Hlava Česká republika (B) 66 - - -
el. 75 Giorgous Haggag Kypr - - - -
el. 76 Christian Andei Ghenta Rakousko - - - -


Junioři klasická kulturistika

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 93 Lukáš Topinka Česká republika 8 16 7 23
2. 92 Milan Šádek Česká republika (B) 13 16 9 25
3. 90 Mikk Raudsepp Estonsko 8 26 15 41
4. 91 Wojciech Rutkowski Polsko 29 46 22 68
5. 95 Wojciech Kampa Polsko (C) 20 42 28 70
6. 96 Ondrej Milacek Slovensko 28 60 25 85
7. 94 Ufuk Demirpence Turecko 31 - - -


Junioři fitness

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 37 Maksym Orobets Ukrajina 5 5 5 15
2. 34 Martynas Malakauakas Litva 11 17 15 43
3. 32 Lukáš Trefil Česká republika 28 10 10 48
4. 33 Algirdas Kubilius Litva (B) 20 18 20 58
5. 35 Bartlomiej Byjos Polsko 14 25 25 64
6. 36 Dmitrijs Sobolevskis Lotyšsko 27 30 30 87


Junioři kulturistika absolutní

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 86 Roman Fritz Německo 5
2. 93 Lukáš Topinka Česká republika 12
3. 70 Abdel Rahman El Sayed Egypt 13


Juniorky kulturistika

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 60 Liana Pall Rumunsko 5 10 5 15
2. 56 Rashida Shakira Belgrave Barbados 10 22 12 34
3. 57 Brigita Vecerskaite Litva 16 30 17 47
4. 58 Timea Harangozo Maďarsko 19 42 19 61
5. 59 Alina Mihaela Duta Rumunsko (B) 24 48 21 69


Juniorky bodyfitness do 163 cm

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 43 Elina Gook Rusko 6 7 6 19
2. 40 Jana Kolbaská Slovensko 10 11 11 32
3. 45 Tereza Navrkalová Německo 16 14 18 48
4. 39 Iveta Munduchová Česká republika 27 22 20 69
5. 44 Andrea Chorubczyk Polsko 23 25 23 71
6. 47 Anna Zubrilina Rusko 25 28 28 81
7. 41 Nikita Robinson Barbados 35 32 - -


Juniorky bodyfitness nad 163 cm

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 48 Radmilla Alieva Rusko 7 9 8 24
2. 54 Bakkan Ekran Rikke Norsko 11 11 9 31
3. 50 Eva Sváčková Česká republika 18 14 19 51
4. 52 Natalia Gacka Polsko 17 19 17 53
5. 53 Martina Mrlianová Slovensko 23 23 23 69
6. 49 Ruta Juknelyte Litva 30 29 30 89
7. 51 Lilla Mogyorosi Maďarsko 35 35 - -


Juniorky bodyfitness absolutní

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 43 Elina Gook Rusko 5
2. 48 Radmilla Alieva Rusko 10


Juniorky fitness do 163 cm

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 9 Svetlana Yurkova Rusko 18 8 7 33
2. 3 Victoria Udod Rusko (B) 11 8 8 35
3. 6 Laura Cupsa Rumunsko 18 18 15 51
4. 10 Irina Palaguta Litva 17 18 22 57
5. 5 Szamira Elnour Rakousko 16 40 28 84
6. 7 Ketlja Zallte Litva 32 29 25 86
7. 1 Weronika Krajewska Polsko 36 27 - -
8. 4 Natalyia Tseluyko Ukrajina 33 37 - -
9. 8 Marianna Holbová Slovensko 41 38 - -
10. 2 Kateřina Krásová Česká republika 50 50 - -


Juniorky fitness nad 163 cm

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 23 Oksana Orobets Ukrajina 15 5 5 25
2. 22 Maria Studenkina Rusko 23 10 10 43
3. 25 Nikoletta Resch Rakousko (B) 16 17 17 50
4. 27 Zaneta Balsewicz Polsko 11 22 22 55
5. 28 Luca Darvas Rakousko 18 24 22 64
6. 26 Beata Przyborska Polsko (B) 23 33 28 84
7. 24 Justyna Jedlikowska Polsko (B) 34 30 - -


Juniorky fitness absolutní

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 9 Svetlana Yurkova Rusko 7
2. 23 Oksana Orobets Ukrajina 8


Masters muži kulturistika 40 - 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 144 Miquel Angel Lopez Blanco Španělsko 8 12 6 18
2. 141 Carlo Cappuci Itálie 14 26 22 48
3. 142 Henryk Hryszkiewicz Polsko 18 38 13 51
4. 140 Tomasz Blaziak Polsko 23 30 23 53
5. 149 Milfi Alghamdi Saudská Arábie 11 40 19 59
6. 145 Roberto Calleo Německo 32 52 21 73
7. 148 Gamal Ahmed El Komy Egypt (B) 33 - - -
8. 139 Patrick Fontleroy Barbados 42 - - -
9. 143 Takeshi Okumura Japonsko 43 - - -
10. 146 Huseyin Topkar Turecko 51 - - -
11. 151 Peter Joseph Gnalian Indie 54 - - -
12. 147 Sanjeev Singh Chadha Indie 62 - - -
13. 150 Alexey Prodius Rusko 63 - - -


Masters muži kulturistika 40 - 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 165 Leonardo Marquez Carballo Španělsko 27 14 8 22
2. 153 Jasin Ibrahim El Tokhy Egypt 8 22 19 41
3. 155 Valerii Koptenko Ukrajina 10 30 13 43
4. 164 Jorg Hischer Německo 16 38 18 56
5. 159 Mohamed El Sayed Khalifa Egypt (B) 27 48 18 66
6. 154 Mohamed Farag Egypt 25 58 29 87
7. 156 Gilbertoalves Feitosa Brazílie 39 - - -
8. 157 Francesco D´Angelo Itálie 45 - - -
9. 161 Jari Laine Finsko 48 - - -
10. 160 Maurizio Minnocari Itálie 48 - - -
11. 163 Ali Hassan Ata Egypt (B) 49 - - -
12. 162 Carlos Cervantes Peru 57 - - -
13. 158 Iacovos Andreas Iacovou Kypr 63 - - -
14. 166 Ancoiter Jose Parra Venezuela 69 - - -
15. 167 Navroz Dapotawala Indie 75 - - -


Masters muži kulturistika 40 - 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 172 Christos Taranatzis Německo 13 24 18 42
2. 183 Adel El Sayed El Bassiouny Egypt 16 30 17 47
3. 184 Ernst Zimmerman Německo 18 36 14 50
4. 173 Dennis Giusto Itálie (B) 27 38 15 53
5. 182 Pedro J Villa Giminez Španělsko 25 36 20 56
6. 187 Jose Carlos Rebolo Portugalsko 24 52 20 72
7. 180 Jose Manuel Cano Španělsko 40 - - -
8. 179 Konstantin Lyushukov Rusko 47 - - -
9. 175 Stephane Petillot Francie 47 - - -
10. 186 Viktor Hell Česká republika 49 - - -
11. 185 Robert Winogrodzki Polsko 50 - - -
12. 178 Rovshan Guliyev Ázerbajdžán 58 - - -
13. 188 Manuel Enrique Cuevas Španělsko (B) 60 - - -
14. 177 Alberto Gasperni Itálie (B) 68 - - -
15. 174 Marco Asquistuicci Itálie 69 - - -
el. 176 Ugo Merler Itálie - - - -
el. 181 Ali Mohamed Aljaizani Saudská Arábie - - - -
el. 189 Victor Maleev Rusko - - - -


Masters muži kulturistika 40 - 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 200 Vadym Mytryushyn Ukrajina 14 16 10 26
2. 202 Ahmed Hamedy Egypt 13 32 12 44
3. 201 Anatoliy Kudlay Ukrajina 10 28 20 48
4. 203 Andrey Pugachev Rusko 20 36 16 52
5. 207 Wolfgang Klotz Německo 25 48 21 69
6. 205 Alex Georgiev Velká Británie 34 48 28 76
7. 195 Radek Čejka Česká republika 37 - - -
8. 199 Juan Miquel Sanz Španělsko 38 - - -
9. 196 Petr Dunaev Rusko (B) 48 - - -
10. 193 Knut Oines Norsko 49 - - -
11. 204 Sergio Garcia Španělsko 49 - - -
12. 194 Brian Denys McFarlane Nový Zéland 62 - - -
13. 198 Robert Babos Slovensko 65 - - -
14. 206 Amado Xavier Moura Brazílie 69 - - -
15. 197 Yherar Javier Martinez Wolkmar Venezuela 74 - - -


Masters muži kulturistika 50 - 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 211 Dave Allan Goodin USA 6 10 7 17
2. 217 Valter Minetto Itálie 29 28 12 40
3. 216 Karl Heinz Tiegel Německo 16 28 16 44
4. 222 Fumiyoshi Namba Japonsko 11 32 14 46
5. 221 Marcello Bertini Itálie (B) 32 52 25 77
6. 218 Toshio Konuma japonsko 32 58 29 87
7. 212 Nelson Benjamin JAR 36 - - -
8. 213 Peter Denis Hunt Nový Zéland 37 - - -
9. 214 Farag Al Gharib El Menshawy Egypt 39 - - -
10. 219 Paolo Mari Itálie 44 - - -
11. 220 Albert Szczygielski Polsko (B) 53 - - -
12. 210 John Harmando Raposo Kanada 60 - - -
13. 224 Deepak Sorap Indie 63 - - -
14. 223 Milan Bodlák Česká republika 68 - - -
15. 215 Aly El Sayed Sanad Egypt (B) 75 - - -


Masters muži kulturistika 50 - 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 233 Wieslaw Kruk Polsko 8 18 11 29
2. 229 Antonio Vergiani Itálie 14 24 12 36
3. 228 Wolfgang Schober Rakousko 19 28 11 39
4. 232 Waldemar Nol Polsko 25 46 21 67
5. 234 Jari Salmenaho Finsko 25 48 24 72
6. 226 Dario Ruben Sosa Argentina 15 48 25 73
7. 231 Pierrick Delepine Francie 36 - - -
8. 228 Dave Lamptey Velká Británie 39 - - -
9. 230 Rashad Ahmed Al Hamshi Egypt 43 - - -
10. 235 Peter Liska Srbsko 48 - - -
11. 225 Sandel Mindruta Rumunsko 55 - - -
12. 236 Sebastian Plakkoottathe Joseph Indie 60 - - -


Masters muži kulturistika nad 60 let

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 240 Wieslav Czerski Polsko 13 22 14 36
2. 239 Ivan Horáček Česká republika 25 26 11 37
3. 246 Bernard Cooper Velká Británie 9 28 15 43
4. 244 Manuel Valbuena Andes Španělsko 20 36 19 55
5. 245 Rafael Vera Diaz Španělsko 18 44 18 62
6. 242 Esmat Sadek Abdalla Egypt 27 54 30 84
7. 243 Rainer Ollegren Finsko 37 - - -
8. 237 Shigeru Ihara Japonsko 41 - - -
9. 238 Valdimir Uljanov Litva 43 - - -
10. 247 Jan Olejko Polsko (B) 50 - - -
11. 241 Thomas Weldon Heffner Kanada 50 - - -


Masters muži klasická kulturistika 40 - 49 let

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 267 Frank Bernhard Vallee Norsko 5 12 5 17
2. 255 Roman Paul Senti Švýcarsko 22 22 15 37
3. 254 Sedat Bekdemir Turecko 30 34 16 50
4. 265 Arkadiusz Kowalik Polsko 28 40 16 56
5. 263 Rolandas Remeikis Litva 28 42 23 65
6. 258 Sergii Shabelniy Ukrajina 23 60 29 89
7. 266 Goran Ilic Srbsko 32 - - -
8. 260 Bjorn Kenneth Albinsson Švédsko 42 - - -
9. 253 Jose Joaquin Rodriguez Španělsko 42 - - -
10. 256 Voitto Suosaari Finsko 45 - - -
11. 250 Andreas Etlinger Rakousko 47 - - -
12. 264 Pawel Ciechan Polsko (B) 58 - - -
13. 257 Aleksejus Riazancevas Litva (B) 59 - - -
14. 252 Stefano Cigni Itálie 64 - - -
15. 249 Steven John Travers Austrálie 73 - - -
el. 251 Sean Ferguson Velká Británie - - - -
el. 259 Andrei Bahatyrou Bělorusko - - - -
el. 261 Robert Zyszczynski Polsko (B) - - - -
el. 262 Giannakis Liatosou Kypr - - - -


Masters muži klasická kulturistika nad 50 let

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 271 František David Česká republika 5 10 7 17
2. 274 Marek Bormanski Polsko 14 22 10 32
3. 273 Jan Wyduch Polsko (B) 15 40 14 54
4. 272 Carlo La Piana Itálie 17 36 20 56
5. 270 Mario Pace Malta 25 42 25 67


Masters muži kulturistika absolutní

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 200 Vadym Mytryushyn Ukrajina


Masters ženy kulturistika

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 136 Violett Schwartz Německo 6 12 7 19
2. 134 Simone Linay Německo (B) 14 24 14 38
3. 135 Marina Nikotina Rusko (B) 20 40 10 50
4. 128 Elena Stasiukyniene Litva 15 30 21 51
5. 121 Tetiana Skurenok Ukrajina 35 50 23 73
6. 120 Anne-Grethe Andersen Norsko 34 54 27 81
7. 131 Eszter Berkec Maďarsko 36 - - -
8. 132 Xyleese Richards Velká Británie 38 - - -
9. 133 Ewa Sedkowska Polsko 39 - - -
10. 127 Maria Elena Berstch Španělsko 46 - - -
11. 122 Anna Magareta Karnebo Švédsko 48 - - -
12. 126 Nina Mukhortova Rusko (B) 58 - - -
13. 125 Ekaterina Sinitsyna Rusko 60 - - -
14. 129 Andrea Paasche Německo (B) 67 - - -
15. 130 Monika Šlosrová Česká republika 74 - - -
el. 119 Maria Mikola Kanada - - - -
el. 123 Ayako Kuno Japonsko - - - -
el. 124 Eriko Shimizu Japonsko - - - -


Masters ženy bodyfitness

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 111 Paloma Parras Španělsko 7 7 12 26
2. 117 Renata Jablonska Polsko 22 21 11 54
3. 116 Dagmar Eva Simmen Švýcarsko 22 20 18 60
4. 115 Jorun Steine Norsko 29 30 21 80
5. 100 Shalmieno Paper Velká Británie 32 30 20 82
6. 107 Tetiana Mikheychyk Ukrajina 32 31 20 83
7. 114 Pia Jansson Norsko 36 33 - -
8. 106 Andrea Farkas Maďarsko 40 41 - -
9. 112 Montserra Ventura Španělsko (B) 44 45 - -
10. 113 Ekaterina Lyushukova Rusko 50 49 - -
11. 102 Uta Kohler Německo 53 48 - -
12. 109 Slawomira Zemkova Slovensko 55 57 - -
13. 110 Marie Silmari Finsko 55 58 - -
14. 101 Marlene Koekemoer JAR 57 60 - -
15. 108 Svitlana Shabelna Ukrajina (B) 66 68 - -
el. 99 Lenka Lehenová Česká republika (B) - - - -
el. 103 Liv Strandvik Švédsko (B) - - - -
el. 104 Carina Isaksson Švédsko - - - -
el. 105 Eva Klappová Česká republika - - - -


Muži kulturistika vozíčkáři

p. č. jméno stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 16 Daniel Smith Velká Británie 5 6 5 16
2. 17 Stefano Remetta Itálie 10 10 10 30
3. 13 Abdul Bukhari Indie 18 25 19 62
4. 18 Lech Stoltman Polsko (B) 20 24 20 64
5. 21 Antoni Khadraoui Švédsko 26 19 25 70
6. 15 Mriusz Kupczak Polsko 26 25 26 77
7. 14 Arturas Krutulis Litva 35 33 - -
8. 20 Czeslaw Korczak Polsko (C) 42 40 - -
9. 19 Rudiger Himsl Rakousko 43 44 - -


Pořadí národů

p. stát celkem
1. Polsko 145
2. Německo 93
3. Ukrajina 85
4. Česká republika 78
5. Egypt 78
6. Španělsko 77
7. Rusko 76
8. Itálie 63
9. Litva 46
10. Norsko 45


Foto:
Musculardevelopment.pl


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.11.16:49regi09 - Velké gratulace všem našim, především umístěným reprezenta..
16.11.17:02johny c - roman fritz to je prostě nádhera*79*
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 44 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra