Reklama:

COMPRESS EXPAND
- Gangsta gym is coming!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

COMPRESS EXPAND je novou exkluzivní řadou doplňků sportovní výživy určenou pro ty nejnáročnější hardcore kulturisty. Každý z produktů této řady má zcela unikátní složení a vždy obsahuje prvky a jejich kombinace, které Vám nedokáže nabídnout žádná jiná značka.

Charakteristickým rysem řady COMPRESS EXPAND je použití těch nejkvalitnějších značkových surovin jasného původu a zastoupení jednotlivých složek v těch nejúčinnějších možných dávkách, které jsou na samé hranici dovolených možností pro prodej v EU.

Cíl těchto "specialit" je jediný - maximální možný účinek pro maximální spokojenost uživatelů. To je COMPRESS EXPAND, značka vyvíjená v nejmodernějších laboratořích za podpory nejlepších českých i slovenských závodníků v kulturistice. Jejich výsledky mluví jednoznačně: maximální výkon, explozivní síla, čistá svalová hmota, masivní objem svalů.

Značka určená pro všechny, kteří chtějí být nejlepší.

Produkty řady COMPRESS EXPAND jsou speciálně "vyladěné" jak pro objemovou, tak pro rýsovací fázi. V každém období tréninku potřebujete rozdílnou suplementaci, dopřejte si tedy vždy luxus kvalitní výživy v nejlepší možné kombinaci. Přestaňte dělat kompromisy a začněte budovat maximální objem svalové hmoty, extrémní sílu a výdrž.

Při vývoji řady COMPRESS EXPAND byla vytvořena unikátní směs proteinů nesoucí název NitroPeptide Protein Blend. Směs proteinů je založená na trisynergické kombinaci vybraných bílkovinných zdrojů (PeptoPro®, WPI, WPC).


Směs NitroPeptide Protein Blend je vyrobena z prokazatelně evropských zdrojů, z těch nejkvalitnějších na současném trhu. Obsahuje optimální poměr a kombinace frakcí špičkových bílkovin zpracovaných nejkvalitnějšími technologiemi (př. nechemickou technologií výroby, metodou CFM).

NitroPeptide Protein Blend zabezpečuje maximální a dlouhodobé zásobení svalů aminokyselinami. Směs je navržena tak, aby její jednotlivé složky byly v zažívacím traktu i krevním řečišti zpracovávány a využívány postupně a aby tak byl maximálně podpořen dlouhodobě anabolický (svaly budující) proces. Díky zvoleným technologiím výroby a kvalitním surovinám v kombinaci s trávicími enzymy, probiotiky a prebiotiky dochází k efektivnímu využívání a bezproblémovému trávení. Nedochází k nežádoucím stavům, jako jsou pocity přeplněného žaludku, nafouklého břicha či dokonce plynatosti.

Konečně je na trhu směs vybraných proteinových zdrojů, která Vám dodá to, co Vaše tělo potřebuje v takovém množství a v kvalitě, jež nemá na současném trhu obdoby.

Mezi další látky, se kterými se u nové exkluzivní řady COMPRESS EXPAND setkáte, patří:

  • PeptoPro®. Špičkové di- a tripeptidové hydrolyzované frakce kaseinu, které bezproblémově a rychle vstupují přes zažívací trakt do krevního oběhu. Díky unikátnímu způsobu zpracování (řízená hydrolýza) má PeptoPro® neutrální chuť.

  • Palatinose™ (isomaltulóza). Jedinečný nízkoglykemický sacharid nové generace s prodlouženou energizací ve formě glukózy. Po konzumaci nezpůsobuje hyperglykémií.

  • DigeZyme®. Multienzymatický komplex, jehož základem je směs trávicích enzymů: proteáza (enzym trávící bílkoviny), amyláza (enzym trávící škroby), lipáza (enzym trávící tuky). Pro efektivnější trávení celulózy a laktózy obsahují DigeZyme® navíc celulázu a laktázu.

  • LactoWise™. Špičková směs probiotik (př. Bacillus coagulans) a prebiotik (př. Galactomannans) pozitivně působící na zažívací trakt, posilující střevní (intestinální) mikroflóru, stimulující hybnost (motilitu) trávicího traktu a podporující odolnost imunitního systému. LactoWise™ zabezpečí bezproblémové a efektivní trávení.

  • Gugulipid®. Vysoce funkční guggulsterony, standardizovaný extrakt z rostliny Commiphora mukul. Způsobuje akceleraci metabolismu, stimuluje činnost štítné žlázy, snižuje hladinu LDL cholesterolu.

  • BioPerine®. Přírodní termonutrient a biologický zesilovač. Zlepšuje vstřebatelnost spolu podávaných látek až o 30 %. Je standardizovaným extraktem z plodů Piper Nigrum.

  • GarCitrin®. Maximálně účinná kombinace kyseliny hydroxycitronové (HCA) a garcinolu. Působí na potlačení syntézy mastných kyselin, cholesterolu a tuků.

  • Carnipure™. Značkový L-karnitin, látka nezbytně důležitá pro efektivní využívání a spalování tuků. S intenzivním tréninkem spotřeba L-karnitinu roste, a proto je potřeba jej dodávat externě.

A tyto látky nejsou vše, v produktech řady COMPRESS EXPAND je naleznete v takových dávkách a kombinacích, o kterých jste zatím jen četli. Nyní je můžete konečně vyzkoušet na vlastní kůži.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:27) • `Je mi ho líto, ale nemá tam chodit.` ... Keď toto niekde napíšeš o 5 rokov, nie je vyl...
magazínIFBB Elite Pro Czechia 2021 - fotogal...
PrivateBlueVenusTV (12:23) • K tomu získal tretie miesto a zároveň bol posledný, nakoľko súťažili v kategórii len tr...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
Bucci (06:50) • fotek i videí je zatím málo, vesměs je dobře, že tam jsou fotky letošní :-) JF Caron m...
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
decarabas (21:07) • To bude fotka zo základnej skupiny, tam mali drepy/deadlift.
magazínWorld´s Strongest Man 2021 - výsledky
moab (20:26) • A proč ten borec na fotce dělá dřepy???
NOVÉ INZERÁTYseznamka Hledám odvážnou bojovnici, Sparring
Hledám šikovnou holku, ženu, paní na společné fitko. Mám své malé středně vybavené „fitness“ v ob...
bazar Posilovací set
Posilovací set: Multifunkční posilovací stojan -Robustní, stabilní a tuhá konstrukce -Velmi kv...
bazar Prodam vybaveni fitness studia
Prodam vybaveni studia. Vse nove. Trampoliny, bosu, kettlebelly. Idealne vse jednomu zajemci.
práce Osobní trenér pro VIP klientelu
Do týmu BodyBody Home & Office hledáme osobního trenéra se zkušenostmi, vynikajícím přístupem ke klientům a ochotou učit se nové věci. Hledáme trenéra, který bude jezdit za klienty domů nebo do kanceláře.
práce Trenér do domu
Hledáme nové kolegy na spolupráci v projektu „Trenér do domu“. Přidejte se do našeho týmu a začn...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie