Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
celé dny pročítám všechny články týkající se fitness...a ve velké většině (zahrnující i články zde) je jasně napsáno, že cvičit jednu svalovou partii jednou týdně je málo. A teď tento článek? kde je uplatňován ten `zatracovaný` popletovský split,kde je celé tělo procvičeno jen jednou týdně? Oproti 3x týdně fullbody třeba.. Tak to mi někdo vysvětlete...
Přesně něco takového jsem hledal

.
Chcem poprosiť o tréningový plán. Mám 36rokov. Absolutne bez kondície. Aj keď v práci chodím 12h denne. A dnes som šla na bicykli 8 km. Na sformovanie a spevnenie postavy. Ďakujem a teším sa na odpoveď. :-P
chtěl bych vědět jak nejlépe rozdělit trénink... a co vše kolem něj dělat... je mi 16 a půl. Hraju fotbal, takže mám štíhlou sportovní postavu. 180cm, 70kg. a chtel bych mit predevsim vyrazne prsni svaly a bricho. je mi jasné, že nejde posilovat jen tyhle partie zvlast, takze se musi posilovat i ostatni,ale tyhle bych chtel mit opravdu dobré.

Hodnocení: 0
obr Vloženo: 13:15:36, 11.11.2003
Chtěl bych jenom poopravit v tom splitu 2+1 není vhodné jet biceps, triceps, předloktí a hned druhý den záda, když tak to otočit, ale spíše dávat mezi cvičením bicepsu a zad den pauzu, ale jinak rozhodně pěkný článek
Jak mam rozdelit cviky na jednotlive dny kdyz chci cvicit Po-St-Pa?
