Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Mistrovství světa juniorů
a masters 2008 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Níže najdete kompletní výsledky a fotografie vítězných trojic z Mistrovství světa juniorů a masters 2008, které se konalo o uplynulém víkendu v Plzni.


Juniorky fitness do 163 cm

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 7 Anna Mekhnina Rusko 10 5 5 20
2. 9 Klavdiya Uvarova Rusko 11 12 14 37
3. 10 Svetlana Yurkova Rusko (B) 15 14 13 42
4. 8 Liisa Otsus Estonsko 26 19 19 64
5. 5 Marianna Holbová Slovenská republika 31 32 24 87
6. 1 Renata Meri Maďarsko 32 28 30 90
7. 3 Dominika Multanová Slovenská republika 32 32 - -
8. 6 Laura Cupsa Rumunsko 30 36 - -
9. 4 Melinda Csernak Rumunsko (B) 42 42 - -
10. 2 Kateřina Krásová Česká republika 50 50 - -


Juniorky fitness nad 163 cm

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Olga Anfalova Rusko 17 5 5 27
2. 23 Natalia Swienc Polsko 21 14 10 45
3. 15 Oksana Orobets Ukrajina 29 20 19 68
4. 20 Zsuzsanna Vaghi Maďarsko 12 31 28 71
5. 22 Karolina Jarosz Polsko 35 22 20 77
6. 17 Andrea Masárová Slovenská republika 44 20 20 84
7. 21 Barbara Miko Maďarsko (B) 24 43 - -
8. 19 Julia Beata Przyborska Polsko (B) 19 52 - -
9. 16 Mihaela Nistor Rumunsko 33 39 - -
10. 14 Dominika Janovčíková Slovenská republika 41 39 - -
11. 18 Justyna Jedlikowska Polsko (B) 47 48 - -


Juniorky fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 7 Anna Mekhnina Rusko - - - -


Junioři fitness open

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 27 Maksym Orobets Ukrajina 8 5 5 18
2. 29 Ionut Man Rumunsko 20 13 16 49
3. 28 Cristian Contescu Rumunsko 30 20 10 60
4. 26 Lukáš Trefil Česká republika 32 14 19 65
5. 30 Mateusz Rzeznikiewicz Polsko 8 32 30 70
6. 31 Jakub Lazorik Slovenská republika 15 33 25 73
7. 32 Radek Kosek Česká republika 27 24 - -
8. 33 Sandor Szabo Maďarsko 39 40 - -


Juniorky bodyfitness do 163 cm

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 41 Agata Radziwoniuk Polsko 7 8 8 23
2. 42 Elina Gook Rusko 9 8 8 25
3. 43 Olga Puzina Rusko (B) 15 15 15 45
4. 37 Angela Derzapf Německo 19 20 20 59
5. 36 Jana Kolbaská Slovenská republika 25 26 25 76
6. 38 Jana Černovská Česká republika 32 31 30 93
7. 40 Tatiana Piačková Slovenská republika 36 37 - -
8. 39 Andrea Chorubczyk Polsko (B) 39 37 - -
9. 34 Rashida Belgrave Barbados 40 40 - -
10. 35 Rahel Godeny Maďarsko 45 48 - -


Juniorky bodyfitness nad 163 cm

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 53 Eva Sváčková Česká republika 13 10 7 30
2. 45 Yuliya Ushakova Rusko 12 9 11 32
3. 50 Ekaterina Altukhova Rusko (B) 14 17 21 52
4. 46 Aminat Tuleubaeva Rusko (B) 22 20 20 62
5. 56 Natalia Gacka Polsko 23 21 18 62
6. 54 Barbora Sýkorová Česká republika 28 29 28 85
7. 51 Darja Káňová Česká republika 33 37 - -
8. 57 Andrea Dobošová Slovenská republika 36 37 - -
9. 55 Barbara Gibodová Slovenská republika 46 43 - -
10. 49 Brigita Vecerskaite Litva 51 53 - -
11. 48 Agne Stasiukynaite Litva 57 56 - -
12. 58 Katarína Kačerová Slovenská republika 60 60 - -
13. 52 Crystal Bennett Barbados 63 62 - -
14. 47 Lilla Mogioresi Maďarsko 66 69 - -


Juniorky bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 41 Agata Radziwoniuk Polsko - - - -


Junioři klasická kulturistika open

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 68 Lukáš Topinka Česká republika 7 14 6 20
2. 73 Mohamed N. Y. Ahmed Egypt 11 28 18 46
3. 64 Akop Szoztak Polsko 20 36 15 51
4. 62 Marek Dorosz Polsko (B) 22 34 25 59
5. 66 Milan Šádek Česká republika 29 48 18 66
6. 74 Carmelo Cianchino Itálie 25 54 27 81
7. 71 Norbert Lorincz Maďarsko 36 - - -
8. 67 Patrik Štiglic Slovenská republika 40 - - -
9. 60 Laron Gibson Barbados 48 - - -
10. 72 Yavor Dimitrov Bulharsko 49 - - -
11. 63 Dušan Jadlovský Slovenská republika 51 - - -
12. 70 Milan Lacko Slovenská republika 54 - - -
13. 61 Denis Maleev Rusko 64 - - -
14. 65 Kamil Kedra Polsko (B) 69 - - -
15. 69 Krzysztof Pawlikowski polsko (B) 69 - - -
59 Bogliolo Mattia Itálie el. - - -


Juniorky kulturistika open

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 76 Syuzzanna Balakina Rusko 12 18 6 24
2. 75 Ekaterina Bakhrakh Rusko 6 16 10 26
3. 78 Dagnija Berzina Lotyšsko 12 26 12 38
4. 77 Liliana Pall Rumunsko 20 40 22 62
5. 79 Viola Vargha Maďarsko 25 50 22 72


Junioři kulturistika do 75 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 85 Magdy M. El S. A. Rahman Egypt 6 10 10 20
2. 84 Moustafa K. A. E. Kamal Egypt 9 24 13 37
3. 93 Peter Borisov Bulharsko 18 26 12 38
4. 83 Atanas Nikolaev Bulharsko 25 42 22 64
5. 88 Filip Godzsak Slovenská republika 17 50 18 68
6. 86 Elwahed M. E. A. Abd Egypt (B) 27 52 29 81
7. 92 Michail Motanov Litva 39 - - -
8. 89 Jaroslav Kraus Česká republika 44 - - -
9. 82 Ramon Broomes Barbados 45 - - -
10. 81 Damian Harewood Barbados 48 - - -
11. 91 Ondřej Konečný Česká republika 52 - - -
12. 90 Radoslav Kojta Polsko 58 - - -
13. 87 Costin Dumitrescu Rumunsko 65 - - -


Junioři kulturistika nad 75 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 100 Youssef M. A. O. Ayoub Egypt 5 10 7 17
2. 99 Elnaby B. A. M. Abd Egypt 10 24 12 36
3. 96 Pavlo Karpusha Ukrajina 18 30 18 48
4. 97 Alexey Lesukov Rusko 18 42 12 54
5. 101 Amir Ranjabar Írán 23 44 23 67
6. 102 Szymon Lada Polsko 31 60 30 90
7. 94 Yuhei Kunii Japonsko 35 - - -
8. 98 Bertus Albertse Jižní Afrika 39 - - -
9. 95 Klaus Drescher Rakousko 45 - - -


Junioři kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 100 Youssef M. A. O. Ayoub Egypt - - - -


Masters bodyfitness ženy open

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 173 Nelli Tsyshkevich Rusko 11 10 12 33
2. 114 Carina Isaksson Švédsko 19 17 11 47
3. 116 Dagmar Simmen Švýcarsko 28 23 17 68
4. 193 Maria I. Barnes Escudero Španělsko 23 27 18 68
5. 142 Olga Antonova Rusko (B) 25 28 22 75
6. 153 Andrea Farkas Maďarsko 22 29 28 79
7. 112 Slavomíra Zemková Slovenská republika 41 43 - -
8. 117 Bache-Mathiesen H. Hanne Norsko 49 42 - -
9. 125 Shalmieno Paper Velká Británie 50 43 - -
10. 154 Marie-Pierre Ripert Francie 46 54 - -
11. 120 Eva Klappová Česká republika 52 53 - -
12. 110 Kristin Kristjansdottir Island 52 53 - -
13. 121 Jolana Václavíková Česká republika 60 57 - -
14. 111 Mina Paller Finsko 67 63 - -
15. 152 Cornelia Schreiber Rakousko 67 68 - -
113 Jana Bendová Česká republika el. - - -
115 Lenka Lehnová Česká republika el. - - -
119 Lenka Lipšová Česká republika el. - - -


Masters kulturistika ženy open

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 124 Violet Schwarz Německo 5 10 9 19
2. 129 Marina Nikotina Rusko 14 30 10 40
3. 250 Marina Gusmini Itálie 15 26 15 41
4. 251 Francisca Palou Ramon Španělsko 25 38 16 54
5. 126 Elena Stasiukyniene Litva 21 50 26 76
6. 127 Ester Berkes Maďarsko 26 60 27 87
7. 128 Monika Šlosrová Česká republika 38 - - -
8. 123 Andrea Paasche Německo (B) 42 - - -
9. 191 Merika Sula Estonsko 42 - - -
10. 122 Yumi Hirota Japonsko 47 - - -
118 Maria Szabo Rumunsko el. - - -


Masters kulturistika muži 40 - 49 let do 70 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 131 Michael Kohler Německo 7 10 8 18
2. 201 Carlo Capucci Itálie 13 24 11 35
3. 133 Henryk Hryszkiewicz Polsko 14 24 12 36
4. 132 Karl Heinz Tiegel Německo (B) 27 42 25 67
5. 139 Manuel Da Silva Brazílie 27 52 22 74
6. 134 Takeshi Okumura Japonsko 22 50 26 76
7. 130 Patrick Harris Barbados 45 - - -
8. 255 Gianluca Fiorenti Itálie 48 - - -
9. 254 Nelson Benjamin Jižní Afrika 49 - - -
10. 141 Petr Havlík Česká republika 52 - - -
11. 135 Carlos C. Revovecio Peru 52 - - -
12. 138 Tsutomu Nozawa Japonsko 54 - - -
13. 202 Stefano Cigni Itálie 60 - - -
14. 140 Josef Havlík Česká republika 66 - - -
15. 169 Oleg Kulakov Rusko 71 - - -
136 Huseyin Topkar Turecko el. - - -
137 Bassit K.Nasralla Samir Egypt el. - - -


Masters kulturistika muži 40 - 49 let do 80 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 145 Luiz Carlos Sarmento Brazílie 8 24 13 37
2. 148 Hakan Gumus Turecko 15 28 16 44
3. 157 Philippe Eichler Francie 17 30 17 47
4. 150 Gunar Paasche Německo (B) 12 40 15 55
5. 151 El Sayed A. K. Mohamed Egypt 30 38 19 57
6. 179 Carlos M. Munoz Španělsko 26 48 24 72
7. 156 Stanislav Dundáček Česká republika 40 - - -
8. 155 Hassan I. Ata Ali Egypt 42 - - -
9. 144 Tomáš Nosek Česká republika 44 - - -
10. 206 Maurizio Minoccari Itálie 48 - - -
11. 147 Jari Laine Finsko 56 - - -
12. 143 Toshio Konuma Japonsko 59 - - -
13. 146 Gilberto Alves Feitosa Brazílie 63 - - -
14. 149 Katsuhiko Ohashi Japonsko 64 - - -
15. 190 Brent Felstead Kanada 75 - - -


Masters kulturistika muži 40 - 49 let do 90 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 188 Jose C. Camacho Rebolo Portugalsko 21 16 11 27
2. 203 Jose Cano Gracia Španělsko 11 22 8 30
3. 161 Ernst Zimmerman Německo 14 26 10 36
4. 170 Dmitry Polyakov Rusko 20 44 21 65
5. 164 Christos Taranatzis Řecko 23 48 26 74
6. 168 Sergeii Sorokin Ukrajina 23 58 29 87
7. 180 Cortado A. Galdon Španělsko 33 - - -
8. 209 Ugo Merler Itálie 45 - - -
9. 158 Christian Manasek Rakousko 49 - - -
10. 207 Guido Platania Itálie 51 - - -
11. 163 Dechon Durity Trinidad a Tobago 52 - - -
12. 171 Konstantin Lyushakov Rusko 57 - - -
13. 167 Guliyev Rovshan Ázerbajdžán 59 - - -
14. 162 Josef Brieschle Německo 62 - - -
15. 172 Stavros Malactos Kypr 64 - - -
159 Nedialko Stoilov Rakousko el. - - -
160 Grzegorz Strojecki Polsko el. - - -
165 Ismail H. M. A. Amin Egypt el. - - -
166 Mahmoot Rawat Jižní Afrika el. - - -
187 Michael Gelsei Velká Británie el. - - -
200 Erminio Marconi Itálie el. - - -
202 Zoltan Kelemen Maďarsko el. - - -


Masters kulturistika muži 40 - 49 let nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 192 Hamedy M. H. Ahmed Egypt 5 12 8 20
2. 185 Thomas Scheu Německo 18 26 8 34
3. 184 Anatoliy Kuldlay Ukrajina 12 26 15 41
4. 186 Wolfgang Klotz Německo 31 44 23 67
5. 189 Sergey Cheremnykh Rusko 21 46 25 71
6. 253 Constantino Galeazzo Itálie 24 58 23 81
7. 181 Radek Čejka Česká republika 34 - - -
8. 183 Roman Tyc Česká republika 43 - - -
9. 178 Viktor Hell Česká republika 45 - - -
10. 175 Petri Raatikainen Finsko 48 - - -
11. 176 Pascal Guillemein Francie 48 - - -
12. 177 Stanislav Shon Česká republika 61 - - -
13. 174 Laszlo Kovacz Maďarsko 68 - - -
14. 204 Leonardo Giancippoli Itálie 70 - - -
15. 182 Ivo Havíř Česká republika 72 - - -


Masters kulturistika muži 50 - 59 let do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 221 Valter Minetto Itálie 17 16 15 31
2. 219 Luciano Andreose Itálie 11 26 10 36
3. 216 Michel Vossier Francie 13 32 16 48
4. 217 Rudigel Szengel Německo 14 36 20 56
5. 215 Peter Hunt Nový Zéland 28 44 22 66
6. 210 Atsushi Katakawa Japonsko 28 56 23 79
7. 218 Milan Bodlák Česká republika 38 - - -
8. 212 Sean Bullman Irsko 39 - - -
9. 214 Sigurdur Gestsson Island 44 - - -
10. 211 Toshihiko Hirota Japonsko 46 - - -
11. 220 Giancarlo Lapiana Itálie 51 - - -
12. 213 Jana Olejko Polsko 60 - - -


Masters kulturistika muži 50 - 59 let nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 205 Alexander Yashankin Rusko 5 10 5 15
2. 208 Wieslaw Kruk Polsko 11 20 10 30
3. 199 Aivars Visockis Lotzšsko 14 30 15 45
4. 196 David Lamptey Velká Británie 20 44 20 64
5. 198 Ahmed M. E. H. Rashad Egypt 28 50 29 79
6. 197 Pierrick Delepine Francie 27 56 25 81
7. 194 Otto Rázek Česká republika 35 - - -
8. 195 Carlo Kadlec Rakousko 40 - - -


Masters kulturistika muži nad 60 let open

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 233 Manuel V. Andes Španělsko 17 16 18 34
2. 225 Ivan Horáček Česká republika 18 34 6 40
3. 232 Bernard Cooper Velká Británie 13 28 16 44
4. 236 Sadek A. Esmat Egypt 13 34 16 50
5. 235 Wieslaw Czerski Polsko 21 42 16 58
6. 231 Adolf Hopf Německo (B) 28 58 29 87
7. 230 Peter Klein Německo 35 - - -
8. 227 Shigeru Ihara Japonsko 40 - - -
9. 228 František Zálešák Česká republika 48 - - -
10. 229 Thomas Heffner Kanada 51 - - -
11. 226 Jiří Faflík Česká republika 52 - - -
12. 234 Karl Kainrat Rakousko 58 - - -
13. 237 Nicola Gravina Itálie 65 - - -


Masters kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 192 Hamedy M. H. Ahmed Egypt - - - -


Pořadí národů

p. klub / stát celk.
1. Rusko 160
2. Egypt 106
3. Česká republika 95



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.12.12:23useyourhead - těším se na tvoje fotky v galerii.
04.12.11:36Sepp18 - z incestu pochazi jenom tva matka ty ses jeji bastard jest..
04.12.06:41useyourhead - bastard nemá nic společného s incestem, to si pletou dvě r..
03.12.22:12Sepp18 - useyourheade - radsi se uklidni, vybrec se pod dekou a nes..
03.12.17:56useyourhead - seppe, pakáž, to jste vy u vás doma, s tatínkem a s mamink..
03.12.17:39Sepp18 - skoda jen ze Lesukov neprijel v nejlepsi forme by na nej t..
01.12.20:37Rigosek - Nechapu jaktoze se nedostal do finale vypadal super a hlav..
01.12.19:40kkkastanek - Zejména ta egyptská pakáž má asi 8 jmen, takže je to zkrác..
01.12.18:17číča 125 - takhle to má vypadat u klasiků...nádhera Luki...seš vzor o..
01.12.18:11CZEBLADE - Skoda, ze Milan dopadl tak blbe *4*
01.12.17:36Sepp18 - Youssef M. A. O. Ayoub? co to je???????
01.12.12:03ssanto - Blahopreju k zivotnimu vysledku patnactej z patnacti je pr..
01.12.11:41TominaPl - Velká gratulace!!!
01.12.09:34Filip.K - Ať je kterýkoliv člověk jaký je... Ale chtělo by to nějak..
01.12.08:16Santo - je
01.12.07:53Bubu - `Viktor Hell ale nezávodil v jiné federaci,ne?Zrovna na ně..
01.12.07:38SCHWACA - všem našim závodníkům a největší asi L. Topinkovi. Cenný z..
30.11.23:31Flex24 - Blahozelam Janke Kolbaskej,nadherna zena,Gratulujem aj Fil..
30.11.23:23Ronnie - Budou, jen nam to chvilku potrva:).
30.11.23:09Iron Lung Power - Všetkých kategórií budú? Zaujímali by mali juniorky bodyfi..
30.11.22:36Stifler - Na veteránech jsem byl taky, nejtěžší kategorie mazec. Ale..
30.11.22:22Ronnie - Bodování u zbylých kategorií doplníme teď večer, stejně ta..
30.11.22:18migo - Tak to už jsi tam nebyl na veteránech*2*. Tam byly skutečn..
30.11.22:13Stifler - byl jsem tam, nejvic me zaujal egyptan, juniori nad 75, s ..
30.11.21:58migo - Vzhledem k výsledku se IFBB tenhle ústupek zase tak moc ne..
30.11.21:31číča 125 - Lukáš Topinka....paráda neskutečný.....a smekám před panem..
30.11.21:15Santo - ...se tady řeší kraviny Nabba vs. IFBB...už toho nechte, p..
30.11.20:00useyourhead - Hell byl dokonce státní trenér Nabby:-) a za nějaký čas už..
30.11.19:29danny1744 - Gratuluju všem našim ale obzvlášť Lukášovi protože vypadal..
30.11.19:13ShawnRay - Gratuluju*32* *22*
30.11.18:01Vlasta - Moc gratuluju Evě Sváčkové!
30.11.17:56peetr - Ty neumíš číst? Píšu NIC proti němu OSOBNĚ... Neuvědomuj..
30.11.17:35Bara - Viktor Hell ale nezávodil v jiné federaci,ne?Zrovna na něm..+1
30.11.08:34Sloty - jj správně je to Leheňová. Škoda, že nepostoupila *24* +1
29.11.23:46bbvka - postoupil borec :) good luck zejtra :D
29.11.23:26lkkl - Bodyfitness ženy masters - Lenka Leneňová, ne Lehnová.
29.11.22:23peetr - Ja myslel,že špatně vidím... Zdálo se mi,že ho vidím na f..+1
29.11.19:01daymoon - ...je spatne uvedeno jmeno Roberty Dobosove. Chybne je And..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra