Reklama:

Ironman Pro 2009 - první závodníci na startovní listině!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

První profesionální soutěží, která se odehraje v novém roce, bude tradiční Ironman Pro. Jubilejní dvacátý ročník této show se uskuteční 24. - 25. ledna v Los Angeles. Závodníci si mezi sebe podle dosaženého umístění rozdělí finanční prémii ve výši 30.000 USD. Prvních pět si také zajistí účast na Mr. Olympia. Vítěz soutěže se poté zařadí do vybrané společnosti, kterou zatím tvoří jeho jedenáct předchůdců. Za všechny jmenujme šampióna prvního ročníku Ironman Pro Shawna Raye, hvězdného Flexe Wheelera, který se umístil na nejvyšší příčce celkem pětkrát, nebo Jaye Cutlera a Dextera Jacksona, dva poslední nositele titulu Mr. Olympia.

Deset týdnů před soutěží se na startovní listině objevují první jména přihlášených závodníků. Ke svému profesionálnímu debutu se chystá libanonský kulturista Mohammad Bannout. Ten na sebe zatím nejvíce upozornil na Mistrovství světa 2007 v jihokorejském Jeju, kde po dodatečných diskvalifikacích získal v kategorii do 90 kg bronzovou medaili. K méně ostříleným borcům budou na soutěži patřit také Američan Daron Lytle a Cesar Mendible-Baptista z Venezuely.

Zkušenosti naopak nechybí další čtveřici přihlášených závodníků. Silvio Samuel a Gustavo Badell se na pódium postaví coby letošní finalisté Ironman Pro, nováčky nejsou ani dva zbylí kulturisté na seznamu - Mark Dugdale a Hidetada Yamagishi.

Kulturisté se mohou na soutěž hlásit až do 19. ledna, a tak startovní listina v této podobě určitě není konečná.

Ze jmenovaných bodybuilderů svou aktuální formu nechal fotograficky zachytit zatím pouze Hidetada Yamagishi. Několik snímků pořízených 15. 11. 2008 Vám nyní nabízíme.


Zdroje:
www.ironmanpro.com
www.ifbbpro.com
www.koloseum.jp


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.11.20:57YUD - Nabral dost, to jo, ale spíš mi přijde, že co do estetiky ..+1
26.11.20:22C.u.t.l.e.r - ...super zlepseni*79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 15 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra