Atlantic City Pro 2008
- výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Poslední soutěž před Olympií je za námi. Uplynulý pátek a sobotu se pozornost všech fanoušků kulturistiky soustředila do Altantic City. Pro nás byla celá událost o to zajímavější, že se na pódiu objevil i český zástupce Pavol Jablonický, a to hned ve dvou kategoriích - open i masters.

Vítězem kategorie open se stal americký borec Melvin Anthony, který tak udělal důležitý krok pro úspěch na blížící se Olympii, kde se chystá představit v životní formě, díky níž plánuje opět porazit Toneyho Freemana a tvrdostí se vyrovnat Dexteru Jacksonovi a Philu Heathovi. Melvin se poučil z chyb v loňském roce, kdy v Atlantic City skončil čtvrtý, a neponechal nic náhodě. Na pódiu předvedl svoji nejlepší formu od Mr. Olympia 2006 a zaslouženě si odvezl cennou trofej. Druhý skončil vítěz předchozích dvou ročníků Johnnie Jackson, který byl pro Melvina největší hrozbou. Třetí místo vybojoval Darrem Charles, čímž si na poslední chvíli zajistil účast v Las Vegas. Na čtvrté místo tak odsunul Toneyho Freemana, pátou příčku obsadil Joel Stubbs. Pavol Jablonický se v početné konkurenci umístil na pěkném jedenáctém místě.

Kategorie masters se stala kořistí Darrema Charlese, který tak znovu porazil (stejně jako v kategorii open) Toneyho Freemana. Bronz získal Joel Stubbs a fantastické čtvrté místo náš Pavol Jablonický. Pátý skončil Marcos Chacon.