Na soutěži nebyl náš fotograf, proto tam není fotogalerie.
@Majka: Tak tohle nevím, zdali bude tento slovenský lumen schopen pochopit
Sám už sebekriticky uznal, že to pochopit nedokáže
Majka: Tvoja odpoveď je iracionálna, pretože ja som sa pýtal: `...a ani žiadny externý odkaz na fotogalériu?` ..... Chceš mi teda povedať, že nikdy ste do článku nedali odkaz na galériu nachádzajúcu sa na inej stránke napr. s tým, že povedzme 5, 10, 20 fotografií ste (so zvolením napr. zahraničného fotografa ktorý ich vyfotil) použili? Ja si pamätám takých prípadov XY. Keby to totiž bol váš fotograf, nebol by dôvod nedať prakticky všetky fotky do článku a odkazovať na ich fotogalériu nachádzajúcu sa na inej stránke, nie?
Hockey: Ja zas neviem či si si všimol, ŽE SI TO NEPOCHOPIL TY, ty kus neinteligenta.
Kebab: Mám sa vyjadrovať aj k tebe osobne, či si to konečne pochopil z mojich reakcií na Majku a Hockeya?
Otázka na inteligentnejších: NEEXISTUJÚ FOTOGRAFIE Z `NABBA Czech Championship 2026` fotené fotografom, ktorý fotil pod záštitou NABBA? Pretože Majka, Hockey a Kebab na moje otázky reagovali tak, ako keby platilo: `Náš fotograf tam nebol, takže maximálne tak existujú fotografie ktoré si spravili rodinní príslušníci a kamaráti súťažiacich na tejto súťaži, a logicky po nich nebudeme `pátrať`....`
@Kebab: A jak jsme předpokládali, tak se nakonec i skutečně stalo
Když ty otázka pre inteligentnejších, tak já rada pro neinteligentního Randa: použij Google, to umíš, ne?