V minulém videu se závodníky Vlastimilem Zoubkem a Sebastianem Husarem jste je oba mohli vidět v soutěžní přípravě, když je čekala jarní sezóna závodů. Jak se jim nakonec na soutěžích dařilo? A co budou v příští přípravě dělat jinak? To všechno probereme ve dnešním tréninku ramen a paží, který jsem s nimi natočil v nedávno otevřeném Form Factory Fitness Clubu Podkovářská v Praze.
Dnešní rozhovor se ale především stočí na jedno důležité téma, o kterém se ve videích moc nemluví. Jak se po závodech a po dlouhé dietě, kdy tělo shazovalo tuk a Vy jste trpěli hladem, vrátit zpátky do Vaší rutiny, aniž byste podlehli nezvladatelným chutím a "vyžrali" se? Jak dlouho je rozumné si v jídle trochu polevit a kdy už je čas se zase vrátit k pevnému plánu? A proč Vám v této chvíli nejlépe pomůže reverzní dieta? S tím vším Vám dnes Vlasta a Sebastian poradí. Skvělé je, že zatímco Vlasta najel na reverzní dietu hned po závodech a udržel si skoro závodní formu, Sebastianovi to trochu "ujelo" a od soutěže nabral už slušných 15 kilo. Díky tomu dostanete skvělé rady ze dvou opačných úhlů pohledu!
Vlastimil Zoubek a Sebastian Husar - trénink ramen a paží