| 29.05. | 14:31 | Milan B. - Pěkný víkend | +1 |
| 29.05. | 13:32 | Nekdo - Kto povedal že neš(u)kám?... Chápem, v tvojom zvieracom sv.. | |
| 29.05. | 13:04 | Milan B. - pro někoho je nepochopitelné proč někdo nešuká nepije neko.. | |
| 29.05. | 12:49 | Milan B. - pěkný víkend do Košic, mizím | +1 |
| 29.05. | 12:47 | Nekdo - Milan B.: Ach tie tvoje tragické úvahy. Ukážkový príklad i.. | |
| 29.05. | 12:43 | Nekdo - Milan B.: Pretože pre niekoho je nepochopiteľné keď sa nej.. | |
| 29.05. | 12:34 | Milan B. - můj pes taky nepil kafe, alkohol, nekouřil, nevěřil v syst.. | |
| 29.05. | 12:19 | Milan B. - a když už jsme v tom:
Já si prostě představim jak stojí.. | |
| 29.05. | 12:11 | Nekdo - Milan B.: Samozrejme... `Prvok` zbavený závislosti na rozm.. | |
| 29.05. | 11:52 | LeToucan - plot twist: Milan B. je Randův účet | +2 |
| 29.05. | 11:49 | Milan B. - jeden delší příspěvek a už je ze mě Rando. ano, nejsem pyš.. | |
| 29.05. | 11:23 | Kebab - Milan B.: Nepotřebuju koukat na svojí historii. To že jsem.. | +1 |
| 29.05. | 10:57 | Milan B. - A sorry ty máš intelekt osmiletého dítěte
Stejní pacient.. | |
| 29.05. | 10:30 | Milan B. - Posledně jsem udával za covidu dneska rozpoutal druhou svě.. | |
| 29.05. | 10:15 | Milan B. - Mas argumenty ok ja uz nemam silu vysvětlovat
Včera nebo.. | |
| 29.05. | 10:08 | Nekdo - `Další expert, který v 90% příspěvků bojuje s Randem (schv.. | |
| 29.05. | 09:47 | Nekdo - A SME DOMA!!! ........ :D :D :D
Už chápem patologickú m.. | |
| 29.05. | 09:34 | Milan B. - Další expert, který v 90% příspěvků bojuje s Randem (schvá.. | |
| 29.05. | 09:15 | Nekdo - Milan B.: Opakujem znova ty fabulátor, keby prostitúcia bo.. | |
| 29.05. | 09:01 | Kebab - Milan B.: Gratuluji, dosáhnul jsi v této hře úrovně Randa,.. | +1 |
| 29.05. | 08:44 | Milan B. - OMG neřekl jsem ani slovo o morálce a slušnosti. Mám na sv.. | |
| 29.05. | 08:43 | Milan B. - Epirus je asi tak pokrytec, ako som ja prostitut.
Já jsem.. | |
| 29.05. | 07:56 | Nekdo - ...Epirus je asi taký pokrytec, ako som ja prostitút. Ale .. | |
| 28.05. | 21:50 | Milan B. - Jen pro zamyšlení - Ferrari ukázalo první elektromobil a p.. | |
| 28.05. | 21:43 | Milan B. - V mojem světě neradí chlapečci co cvičí v obývačce s jedno.. | |
| 28.05. | 21:39 | Milan B. - Tak dobře Rando se za nic omlouvat nemusí. Spokojen? Vy sp.. | |
| 28.05. | 21:00 | hcetigol - Presne. Zarazi me jedna vec - delas sport, kde je vrcholem.. | |
| 28.05. | 20:03 | Epirus - Chládkův přestup do NPC a kvalifikace na Olympii už se řeš.. | +1 |
| 28.05. | 18:20 | Milan B. - Lubošovi jsi u pr..le on je zjevně dost vyrovnaný na to, a.. | |
| 28.05. | 18:07 | Milan B. - asi desetkrát jsi tady opakoval, že Luboš Chládek nemá šan.. | |
| 28.05. | 11:17 | Nekdo - Decarabas, zjavne si sa stratil v príspevkoch, mixuješ si .. | -1 |
| 28.05. | 10:29 | decarabas - Ale ty sa nemáš ospravedlniť Lubošovi preto, že Luboš to p.. | +1 |
| 27.05. | 17:48 | Nekdo - Prečo by som sa mal ospravedlniť Lubošovi Chládkovi?
Opý.. | -1 |
| 27.05. | 11:18 | Milan B. - Budiž ti to příkladem - ty se neumíš omluvit ani když jsi .. | +1 |
| 26.05. | 17:46 | Nekdo - Falošne sa ospravedlňuješ za to, čo ani nie je hodné ospra.. | -1 |
| 26.05. | 10:24 | Milan B. - Nemůžu pochopit to, co nenapíšeš - omlouvám se.
To je ja.. | +1 |
| 26.05. | 09:03 | Nekdo - *** | |
| 26.05. | 08:27 | Nekdo - Milan B.: Nepochopil si to..... Myslel som 90-te roky, kde.. | -1 |
| 26.05. | 07:03 | Milan B. - v 90.letech žádná naturální kulturistika ani nebyla. | +2 |
| 25.05. | 19:55 | Nekdo - Zlaté 90-te roky, kde ste... Asi toľko.... *33* | -2 |