Reklama:

Luboš Chládek - trénink zad a bicepsů

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+3 hlasy Humanic145 - Který z výše uvedených 140kg by porazil 108kg Osladila? As..
+2 hlasy Humanic145 - Hcetigol: ano to je ten pan co rikal, ze pokud se mu podar..

Hodnocení: 0
hcetigol
Vloženo: 18:19:31, 22.05.2026 | profil autora
Ten docela naprd system odpovedi me neumoznuje odpovedet primo na tvuj komentar Humanic. Tak jinak, aby to nevyznelo jako hejt, protoze ikdybych to napsal jakkoliv kulantne, stejne to nekdo nazve hejtem.

Otazka - kteryho CZ profika myslis, ze bys byl schopnej porazit ? Dobre, i s tema + 9 kilama. Beran ( 140kg ) , Kveton, Turek ( Sadek uz asi ukoncil karieru, nebo o nem neni od zraneni vubec slyset ). Ja pridam svuj nazor - neporazil bys ani jednoho, bohuzel.

A soutezit na 20 zavodech za sezonu...hele to uz mi prijde jako manie.

Hodnocení: +3
Humanic145
Vloženo: 20:17:24, 22.05.2026 | profil autora
Který z výše uvedených 140kg by porazil 108kg Osladila? Asi nikdo no… ano nejsem osladil ale pointa je, ze kg nejsou vse.

A soutezit na 20 zavodech v pripade bodoveho systemu? Rekord za sezonu mam 17… pokud by se jednalo o nominaci na olympii , asi bych to kousnul a vis v cem je for? Ze bych treba ani jednoho z vyse uvedenych vlastne ani nemusel porazit :).

Ano nejsem genetickeh supertalent, mam chyby jako i ty cos vyjmenoval a ze jich je. ale formu udelat umim.

Hodnocení: 0
hcetigol
Vloženo: 11:07:55, 23.05.2026 | profil autora
S Osladilem to nebyl dobrej příměr opravdu :-) Navic, obetovat vsecko - prachy, zdravi atd jenom proto, abych se nekam dostal ( umisteni komentovat nebudu ) A na konci z toho nemit absolutne nic, teda krome pocitu ,,byl jsem tam,, Takovej soft level Patrika Seryho :-) To neni o tom, ze bych to nikomu nepral, ale zrcadlo ma doma kazdej...

Hodnocení: 0
Humanic145
Vloženo: 11:41:40, 23.05.2026 | profil autora
Jsem rad, ze uz zaciname pripoustet tu variantu, ze je to vlastne i teoreticky mozne v pripade, ze obetuju zdravi a dostatecny financni obnos :). Super!

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 12:34:20, 23.05.2026 | profil autora
Zaplaťpánbůh, že kulturisti co se ti líbí si zdraví neničí:)

Příklad Doriana ukazuje, že je možné z toho vlaku vystoupit a tělo umí odpustit…

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 15:22:46, 23.05.2026 | profil autora
Milan B.: No akurát že vtedy keď Yates absolvoval poslednú súťaž bol vo veku v akom je teraz Luboš. A hlavne - mal dostatok peňazí na to (a asi aj rozbehnutý biznis) aby si mohol dovoliť kráľovsky sa postarať o telo po tých rokoch megasypky... Rôzne drahé procedúry, drahé doplnky výživy, drahá `superbio` výživa, atď.... A k tomu nikde nie je napísané, že Yates dožije 70-tky.

Áno, súhlasím, dôchodcovský vek nie je nič `vábivé`, ale keď má človek deti (keď spravil tú chybu...), tak by na ne mal myslieť....

Hodnocení: 0
hcetigol
Vloženo: 16:20:16, 23.05.2026 | profil autora
Me uz se nelibi kulturisti od 80 let :-))) , pro mě to utnul Serge Nubret. Až na výjimky jak Benfatto a podobny. Tenkrat jeste neumirali v 40 :-)))) Z tech dnesnich co budou na Mr.O ani jeden.

Hodnocení: 0
hcetigol
Vloženo: 16:21:42, 23.05.2026 | profil autora
Humanic - kvalifikaci vyhrou v zavode, sory, ale ani omylem. Kvalifikaci ,,na body,, jestli je to fakt možný, kdo ví :-)

Hodnocení: 0
Humanic145
Vloženo: 07:24:42, 24.05.2026 | profil autora
Tak Rando se vrhnul z hodnocení postavy na finanční poradenství 😂

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 07:44:03, 24.05.2026 | profil autora
Humanic145: Takže keď spomeniem že Yates mal v tvojom veku omnoho viac peňazí než ty (a ty máš zas viac než ja), tak už som hneď `finančný poradca`? Radil som ti vari do čoho máš investovať peniaze, na ako dlho, a čo potom s výnosom, atď? Nie. Do toho sa vôbec nevyznám, preto v tomto nikomu neradím.

Hodnocení: 0
ZdenekRazic
Vloženo: 11:28:18, 22.05.2026 | profil autora
čau Rando..chceš něco říct? S tím tvým komentářem, který začíná tou URL adresou YouTube - souhlasím.. 😅

(ostatní příspěvky, jak tvé, tak ostatních jsem radši už nečetl)😄

Hodnocení: 0
hcetigol
Vloženo: 22:03:39, 21.05.2026 | profil autora
To je ten pan co mluvil o ucasti na Mr.O , nebo to je nekdo jinej ?

Hodnocení: +1
Nekdo
Vloženo: 22:53:43, 21.05.2026 | profil autora
https://youtu.be/ZFYDvL_8iiM?t=813

Neviem si predstaviť, že by sa niekedy mohol kvalifikovať, takže sa určite mýliš, je to vyslovene nemožné...

Užšie kolená a kotníky som u kulturistu snáď ešte nevidel, `bubble gut`, paže a predlaktia brutálna slabina. Veľmi divne poskladané telo, rovnako veľmi divné pózovanie.

`Štvrtej závod, štvrtá výhra. Masakr.`

Hlava mi to neberie...

1. IFBB Pro League (NPC), 2. IFBB Elite Pro, 3. potom to bude PCA alebo NABBA? Vie niekto?

Prečo ten druhý (č.87) skončil druhý a nie prvý, keď určite 9 z 10 mužov z hľadiska (keby si museli vybrať) by radšej brali jeho postavu? Žiadna výraznejšia slabina, brucho kontroloval lepšie, v podstate vyvážený kulturista...

(NEHODNOTÍM Luboša Chládka ako osobu, hodnotím jeho telo z pohľadu kulturistiky, a snáď je na kulturistickej stránke dovolené hodnotiť telo kulturistu, ak sa hodnotí slušným spôsobom.)

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 06:44:28, 22.05.2026 | profil autora
hoši, když bude článek o Křižánkovi nebo o Chládkovi, jedno je jistý, vy dva přijdete a připomenete, co je špatně. opakování je matka moudrosti.

u tebe je to rando o to horší, že píšeš eseje, které nikoho nezajímají, ale budiž. kritizovat smí každý, jak jsi říkal.

od tebe člověk čte: `teraz má bruško ako skala` a `vyzerám najlepšie ako som kedy vyzeral` a podobné sebepochvalné texty. problém je v tom, že to nikdo neuvidí, nikdy. obrázek celé postavy nikdy neukážeš a místo toho tady píšeš tyhle srance pořád dokola. z toho by se člověk skoro domníval, že vypadáš líp než on.

ale už tuším odpověď - jím dvě jídla denně, dvíham smešné váhy, ani nechcem byt privelký, sice všemu nejlíp rozumím ale nechci mít velké svaly, chci být atletický, protože kdyby u nás hořelo, vynesu mamce televizi a lednici, ne, že by se to někdy stalo, ale lepší je být připravený.

upřímně - když takhle donekonečna popisuješ cizí nedostatky a svoje vychvaluješ, už se stalo, že se tvůj po...ný život zlepšil? už se to někde odrazilo? větší psychická spokojenost?

že se nikdy nedostane na Olympii? pro někoho je ta cesta víc, než cíl, prostě ho to baví. někoho baví druhé pomlouvat na internetu... každý má jiné koníčky:)

Hodnocení: +2
Humanic145
Vloženo: 06:46:28, 22.05.2026 | profil autora
Hcetigol: ano to je ten pan co rikal, ze pokud se mu podari v nasledujicich 2 letech pribrat 9kg svalu, bude to slusny posun na to, dostat se mezi proresionaly IFBB a pochopitelne, kdyz uz jsi mezi profiky, tak cil a sen kazdeho kdo tam je ,ac na to realne ma nebo nema, je dostat se na olympii. Tak mi to prosim prej a nechame se za 2 roky prekvapit ano? Pokud se to nepovede, pro sebe jsem toho dokazal dost… chci mit nejakou motivaci a sen za kterym se hnat… je to spatne? Nemyslim si…

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 07:52:35, 22.05.2026 | profil autora
Ten pocit, že toto estetické monštrum bez slabiny sa nedostalo na Mr. Olympia...

Jason Huh (2010)

https://www.youtube.com/watch?v=OBVLfQz6-As

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 09:01:35, 22.05.2026 | profil autora
ten pocit, když mladý atraktivní muž s postavou řeckého boha, který všemu rozumí ve 40 bydlí u maminky, má jenom darčeky co mu koupila hodná teta a frustraci si vybíjí na internetech:)

Hodnocení: 0
Humanic145
Vloženo: 09:15:39, 22.05.2026 | profil autora
https://youtu.be/eAQ3qD0Z3UY?is=HNJAqTlN_gpTIE91

A opravdu bych prosil venovat pozornost mým slovům. Mel jsem i za to, ze se bude menit kvalifikacni klic a pokud bych byl schopen sbirat body, pak jsem ochotny dat klidne 20 zavodu a dostat se tam na zaklade bodu. Je to uz pro vas lepe uchopitelne? :).

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 09:45:12, 22.05.2026 | profil autora
Milan B.: Akú frustráciu? Nemám 40, mám 38. Ale to nie je nič nové, že klameš, takže... Kde som písal že mám postavu gréckeho boha? Nikde. Písal som že mám v súčasnosti najlepšiu postavu akú som kedy mal. Takže zas a znova prejavuješ svoju psychopatiu, Milan. Si ultranepríjemný človek, ktorí iným pripisuje svoje vlastné diagnózy (narcistický frustrovaný psychopat)

Humanic145: Áno, už je to pochopiteľné.

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 10:05:27, 22.05.2026 | profil autora
Ale krásný jsi, ne? Luxus, který není pro každého. Tvrdé bruško ako skála!

To jsem trefil ne? Promiň přidal jsem ti dva roky na to někdo hodně trpí třeba ženy🤣

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 11:43:59, 22.05.2026 | profil autora
`Ale krásný jsi, ne? Luxus, který není pro každého. Tvrdé bruško ako skála!`

Ľudia, ja viem že nepochybujete o tom že Milan B. je psychopat..... Len problém je, že on nevie o tom, že o tom nepochybujete. Myslí si, že ho vnímate ako psychicky zdravého človeka. Veľmi dobre viete, že sa neoplatí mu to napísať tu do diskusie, pretože ako psychopat sa potom na vás `zavesí` a bude sa do vás navážať najčastejšie ako to pôjde. A BUDE SI NA VÁS VYMÝŠĽAŤ bludy ako na mňa...

Takže, chorý Milanko....

Nikdy som nepísal že som krásny. Nikdy som nepísal že som luxus, ktorý nie je pre každého. NIKDY SOM NEPÍSAL NIČ PODOBNÉ TÝMTO VECIAM.

A týmto chcem osloviť admina/adminku, aby pouvažoval/pouvažovala nad tým `prideliť` Milanovi B. nutnosť schvaľovania jeho komentárov. Uznajte, že už je čas. TOHO KOHO NEMÁ RÁD, NA TOHO SI VYMÝŠĽA NEPRAVDY vo svojej chorej hlave. ROBÍ TO JEDINÝ z ľudí ktorí tu prispievajú. A prečo to robí ako jediný? Pretože jediný z nás je psychopat.

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 12:39:59, 22.05.2026 | profil autora
Ale krásný jsi, ne? Otázka - ne tvrzení.

Byl jsem pro ni luxus, který nemohla mít - neříkal jsem ze ne pro každého? Takze když pro ni ne - zase zásah!

Hodnocení: 0
Epirus
Vloženo: 13:03:07, 22.05.2026 | profil autora
Začíná to vypadat, že na tu ženskou žárlíš, jinak nevím, proč bys to pořád dokola vytahoval.

Hodnocení: +1
Milan B.
Vloženo: 13:46:23, 22.05.2026 | profil autora
Z tvojí historie příspěvků je zjevné, že předtím ses s ním handrkoval ty a já jsem ti ho přebral.

Takže mluvit o žárlení je na místě! Schvaluji:)

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 13:50:36, 22.05.2026 | profil autora
A že jsi to používal v každém druhém příspěvku ale teď už to dělá někdo jiný a to vadí.

A že jste Chládkovi tu Olympii otloukali o hlavu a když to vysvětlil, už nemá nikdo koule se omluvit:)

Hodnocení: +1
Epirus
Vloženo: 15:23:56, 22.05.2026 | profil autora
Rozdíl je v tom, že zatímco u mě se to pohybovalo pouze ve zdravé a hravé rovině, u tebe to přerostlo chorobnou, až patologickou mez (zdroj: to musí každej uznat). Co se týče debaty o Lubošovi, tak moje nejostřejší vyjádření tam bylo, že bych si nevsadil, že se dostane na Olympii a že v off-seasonu nevypadá nic moc. Za to se mu mám omluvit?

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 16:13:27, 22.05.2026 | profil autora
napsal jsem: luxus, který není pro každého. rando řekl, že nic takového neřekl, připomněl jsem mu souvislost. jinak předtím dlouho ne. když začne o psychopatech, odpovím mu stejně mile. ale rozumím tomu, že když dělají dva totéž, vždycky je to o úhlu pohledu /farizejství - on je horší než já! v bibli se vyznáš, to už víme:)

tady taková typická ukázka hravé diskuse:

https://kulturistika.ronnie.cz/c-42705-keone-pearson-si-debut-v-kategorii-open-pripise-na-zavodech-v-praze.html?kde=clanek&id_clanku=42705#165544

děláš totéž, co mě vyčítáš. mně je to buřt, v tomhle seš jak rando: on sa s každým vadí, ja sa nevadím, iba keď sa vadím, tak sa vadím, ale ináč nie:)

takže se nezlob, ale tvoje moralizování mám u

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 16:20:14, 22.05.2026 | profil autora
z té diskuse je přesně vidět, že totéž, co mi zazlíváš ti na něm vadí taky, že se naváží pod záminkou `já to musím kritizovat` úplně do všeho a do všech s vysvětlením `nemusím být v ničem lepší a stejně mám právo kritizovat`.

každý jiný by ho po těch kecech poslal do haj... a Humanic145 stále slušně odpovídá a když se ukáže, jak je to doopravdy, notorický hater Rando odpovídá:

Áno, už je to pochopiteľné.

Hodnocení: +1
Kebab
Vloženo: 16:28:38, 22.05.2026 | profil autora
Já bych řekl, že už jebe tobě i Randovi, co to tak dýl sleduju.

Hodnocení: +1
Milan B.
Vloženo: 16:45:53, 22.05.2026 | profil autora
vážím si tvého názoru.

Hodnocení: +1
Nekdo
Vloženo: 14:08:56, 21.05.2026 | profil autora
Oceňujem nenamachrovanú reakciu na moju kritiku exhibičnej `neformy`.

Ale na druhej strane nechápem tomu, že na jednej strane sa Luboš Chládek podľa jeho slov v cvičení riadi `starou školou`, ale na druhej strane všetko odcvičí na strojoch alebo na kladkách (proti kladkám nič nemám).

Kto potom cvičí s voľnými váhami (a kladkami) ak nie `stará škola`?

Hodnocení: 0
Humanic145
Vloženo: 15:32:30, 21.05.2026 | profil autora
Rando, nevim zda to vis, ale cvicim doma ve sklepe, kde mam 5 stroju a svete div se, kdyz vylezu do gymu, chci si dat treba taky neco jinyho… ikdyz o moc jiny nez doma to nebylo. Stroje vyuzival i yates vcetne kladek… kazdopadne nejsem si jisty , zda jsem kdy tvrdil ze trebuju vylozene oldschool ale asi se shodneme ze science based bullshit ani pumpovacka tohle nebylo. Proste hromada vynucenych, tak jak to delam kazdy bozi den

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 06:39:47, 22.05.2026 | profil autora
a co je ještě horší, necvičí vůbec nic na hluboký stabilizační systém a už je to vidět na jeho rozlitém břichu do stran. divíte se? neposlouchat trenéra šampionů z Košic se nevyplácí. hluboký stabilizační systém povolí a už se to nedá vrátit. Luboši, poradil ses s ním?

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 07:31:13, 22.05.2026 | profil autora
Milan B.: `hluboký stabilizační systém povolí a už se to nedá vrátit` .... Nič také som nikdy netvrdil, ty rozprávkár.

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 08:59:59, 22.05.2026 | profil autora
klasická taktika - vybrat jednu věc a zamlžit podstatu sdělení. takže polopatě:

tvrdil jsi, že Križo necvičí hluboký stabilizační systém a tudíž se mu rozjely šikmé břišní svaly a můžou za to stroje. teď tvrdíš, že Luboš na strojích cvičí taky.

jednoduchá, prostá otázka:

`Má Luboš rozliaté šikmé brušné svalstvo?`

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 09:42:47, 22.05.2026 | profil autora
nemusíš marku odpovídat na moje hanebné osobní útoky ale tady mi prosím odpověz. nemá tvoje teorie o oslabeném HSS nějakou slabinu?

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 13:03:19, 22.05.2026 | profil autora
Ako si mohol spraviť taku chybu v logickom úsudku?

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 18:14:59, 22.05.2026 | profil autora
Odpoveď pre nekompetentnú bytosť menom Milan B. ...

1. Niekto dostane z pijatiky rakovinu, niekto dožije vysokého veku... Znamená to že je alkohol vo veľkom množstve zdravý ak umožní dožiť sa vysokého veku? NIE. Vo väčšine prípadov cvičenie na strojoch nespôsobí taký efekt, aký to spôsobilo Križovi. To je všetko.

2. Križo v roku 2021 mal omnoho užší pás než v súčasnosti, ale pritom možno o 10kg menej mäsa než dnes. A to posledné roky namáha stred tela MENEJ

Hodnocení: 0
Nekdo
Vloženo: 18:19:26, 22.05.2026 | profil autora
(omylom som stlačil ENTER)....

2. (dokončenie) ...... Ak mi chceš tvrdiť že tie vyduté šikmé brušné svaly má z dôvodu ich brutálnej hypertrofie (bez toho, aby to malo súvis s tým že nevie dobre dýchať do bránice a že má ochabnuté HSS) tak potom musíš zároveň súhlasiť s tým,, že keby ich pravidelne `drtil` (rôznymi cvikmi na to určenými, rotácie pod rôznymi uhlami, antirotácie pod rôznymi uhlami), tak by mal pás široký ako hrudník v uvoľnenom postoji (ale s hrudníkom plným vzduchu, nie sfúknutým)... Príde ti to reálne? Vlastne načo sa pýtam........ Cieľ máš určený. Rozporovať mi vo všetkom.

Hodnocení: +1
Milan B.
Vloženo: 10:34:23, 24.05.2026 | profil autora
nemám na ty bludy kapacitu. zeptáme se AI:

Oslabený hluboký stabilizační systém (HSS) se nejčastěji projevuje chronickými bolestmi bederní i krční páteře, špatným držením těla, nestabilitou při pohybu a přetěžováním povrchových svalů, které se snaží chybějící oporu nahradit.Mezi nejčastější příznaky patří:

Bolesti zad a kloubů: Typicky jde o tupou bolest v bedrech, která se zhoršuje při dlouhém stání, sezení nebo chůzi. Časté jsou také bolesti hlavy a krční páteře.

Vystouplé břicho: I u štíhlých lidí může oslabení způsobovat tzv. bříško „vyvalené“ dopředu, protože příčný sval břišní nedokáže udržet vnitřní orgány na svém místě.

Špatné dýchání: Omezená funkce bránice vede k mělkému, povrchnímu dýchání do hrudníku. To způsobuje ztuhlost ramen a šíje.Poruchy rovnováhy a nestabilita: Tělo nemá pevnou osu, což se projevuje nejistotou při chůzi v nerovném terénu či při sportu.

Snížený sportovní výkon: Kvůli nestabilnímu středu (tzv. core) tělo ztrácí efektivní přenos síly mezi dolními a horními končetinami.

Pokud ti to nedošlo ani po tomhle, je moje úloha u konce.

Psychologický nátlak typu `rozporovat mi vo všetkom` na mě nezabírá. Rozporuju jenom bludy.

Hodnocení: 0
Sidic
Vloženo: 18:57:48, 24.05.2026 | profil autora
Milan B.: `Psychologický nátlak typu `rozporovat mi vo všetkom` na mě nezabírá. Rozporuju jenom bludy.`

je to Rando ..... ty dvě slovní spojení v podstatě vyjadřují totéž xD

Hodnocení: 0
Milan B.
Vloženo: 09:41:47, 25.05.2026 | profil autora
první přestal cvičit Dorian HSS a po něm následoval Fux a pak už se to rozjelo. kulturisti si mezi sebou řekli, že budou víc makat bicály než HSS a tím ušetřeným časem přibrali 20 kilo svalů. tedy i s pupkem bohužel:)







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 44 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie