Reklama:

Luboš Chládek - trénink zad a bicepsů

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kulturista Luboš Chládek nedávno způsobil na Ronnie.cz úplné pozdvižení, když si na Extrifit Cupu dovolil ukázat se na exhibici v objemové formě. Co říká na vlnu zděšení, kterou tím vyvolal? Je opravdu důležité, jak kulturisté vypadají během nabírací fáze, nebo hraje roli až forma, se kterou pak závodí na pódiu? A co je pravdy na tom, že Luboš, který má ve federaci PCA statut úspěšného profesionálního závodníka, se chystá zkusit štěstí ve federaci NPC?

Na to všechno jsem se jej zeptal během tréninku zad a bicepsů, který jsem s ním a jeho sparingem Josefem Vomáčkou natočil v pražském Olympia Fitness Opatov. Zeptal jsem se jej i na jeho tréninkovou filozofii, která znamenala, že trénoval šestkrát týdně dvoufázově nejen v dietě, ale i v objemovce. Proč? Jak to zvládal uregenerovat? A trénuje takhle i dnes? To všechno se dozvíte ve videu. Takže chalani, nezľaknite sa, je tu Luboš Chládek!


Luboš Chládek a Josef Vomáčka - trénink zad a bicepsů




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

25.05.09:41Milan B. - první přestal cvičit Dorian HSS a po něm následoval Fux a ..
24.05.18:57Sidic - Milan B.: `Psychologický nátlak typu `rozporovat mi vo vše..
24.05.10:34Milan B. - nemám na ty bludy kapacitu. zeptáme se AI: Oslabený hlu..+1
24.05.07:44Nekdo - Humanic145: Takže keď spomeniem že Yates mal v tvojom veku..
24.05.07:24Humanic145 - Tak Rando se vrhnul z hodnocení postavy na finanční porade..
23.05.16:21hcetigol - Humanic - kvalifikaci vyhrou v zavode, sory, ale ani omyle..
23.05.16:20hcetigol - Me uz se nelibi kulturisti od 80 let :-))) , pro mě to utn..
23.05.15:22Nekdo - Milan B.: No akurát že vtedy keď Yates absolvoval poslednú..
23.05.12:34Milan B. - Zaplaťpánbůh, že kulturisti co se ti líbí si zdraví neničí..
23.05.11:41Humanic145 - Jsem rad, ze uz zaciname pripoustet tu variantu, ze je to ..
23.05.11:07hcetigol - S Osladilem to nebyl dobrej příměr opravdu :-) Navic, obe..
22.05.20:17Humanic145 - Který z výše uvedených 140kg by porazil 108kg Osladila? As..+3
22.05.18:19hcetigol - Ten docela naprd system odpovedi me neumoznuje odpovedet p..
22.05.18:19Nekdo - (omylom som stlačil ENTER).... 2. (dokončenie) ...... A..
22.05.18:14Nekdo - Odpoveď pre nekompetentnú bytosť menom Milan B. ... 1. ..
22.05.16:45Milan B. - vážím si tvého názoru.+1
22.05.16:28Kebab - Já bych řekl, že už jebe tobě i Randovi, co to tak dýl sle..+1
22.05.16:20Milan B. - z té diskuse je přesně vidět, že totéž, co mi zazlíváš ti ..
22.05.16:13Milan B. - napsal jsem: luxus, který není pro každého. rando řekl, že..
22.05.15:23Epirus - Rozdíl je v tom, že zatímco u mě se to pohybovalo pouze ve..+1
22.05.13:50Milan B. - A že jsi to používal v každém druhém příspěvku ale teď už ..
22.05.13:46Milan B. - Z tvojí historie příspěvků je zjevné, že předtím ses s ním..+1
22.05.13:03Milan B. - Ako si mohol spraviť taku chybu v logickom úsudku?
22.05.13:03Epirus - Začíná to vypadat, že na tu ženskou žárlíš, jinak nevím, p..
22.05.12:39Milan B. - Ale krásný jsi, ne? Otázka - ne tvrzení. Byl jsem pro ni ..
22.05.11:43Nekdo - `Ale krásný jsi, ne? Luxus, který není pro každého. Tvrdé ..
22.05.11:28ZdenekRazic - čau Rando..chceš něco říct? S tím tvým komentářem, který z..
22.05.10:05Milan B. - Ale krásný jsi, ne? Luxus, který není pro každého. Tvrdé b..
22.05.09:45Nekdo - Milan B.: Akú frustráciu? Nemám 40, mám 38. Ale to nie je ..
22.05.09:42Milan B. - nemusíš marku odpovídat na moje hanebné osobní útoky ale t..
22.05.09:15Humanic145 - https://youtu.be/eAQ3qD0Z3UY?is=HNJAqTlN_gpTIE91 A opra..
22.05.09:01Milan B. - ten pocit, když mladý atraktivní muž s postavou řeckého bo..
22.05.08:59Milan B. - klasická taktika - vybrat jednu věc a zamlžit podstatu sdě..
22.05.07:52Nekdo - Ten pocit, že toto estetické monštrum bez slabiny sa nedos..
22.05.07:31Nekdo - Milan B.: `hluboký stabilizační systém povolí a už se to n..
22.05.06:46Humanic145 - Hcetigol: ano to je ten pan co rikal, ze pokud se mu podar..+2
22.05.06:44Milan B. - hoši, když bude článek o Křižánkovi nebo o Chládkovi, jedn..
22.05.06:39Milan B. - a co je ještě horší, necvičí vůbec nic na hluboký stabiliz..
21.05.22:53Nekdo - https://youtu.be/ZFYDvL_8iiM?t=813 Neviem si predstaviť..+1
21.05.22:03hcetigol - To je ten pan co mluvil o ucasti na Mr.O , nebo to je nekd..
21.05.15:32Humanic145 - Rando, nevim zda to vis, ale cvicim doma ve sklepe, kde ma..
21.05.14:08Nekdo - Oceňujem nenamachrovanú reakciu na moju kritiku exhibičnej..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 0 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie