Nechci být strýček sýček, ale není proti pravidlům ICN účast závodníků, kteří ještě před pár měsíci stáli na mistrovské soutěži jiné federace? Pokud ano, tak jim jeden physique proklouznul :)
To sis spletl, tomu se neříká strýček sýček, ale bonzák z jiné federace
Já se spíš jen bavím nad ohebností pravidel :D
A jak k tomu přijdou ostatní závodníci co jedou podle pravidel? Co? Bažante?
Chlapi, soustřeďte se asi radši spíš na svoje soutěže. `Výjimky řeší Výkonná rada ČSNKF na základě písemné žádosti.`
Za a) Třeba měl povolenou výjimku, což je možný, navíc jsem hodnotil jen bonzování Mr. Grebíka. ČSNcosi, co to je teď, si to jistě umí vyřešit samo. Pokud nebyl nasypanej, nevidím to jako trágu pro ostatní. Za b) Já bych se rád podíval na výsledky a fotky z Vaší soutěže pane Foble, ale doteď u Vás žádný nevidím. Jak k tomu přijdou Vaši závodníci že o nich není nikde ani píp.
Velevážený pane Bažante já nikoho nebonzuju, oznámení jsem nikam neposlal a nikoho jsem nejmenoval, tak si bonzákem nazývej někoho jiného laskavě. Já se jen pozastavil a zasmál, jestli má výjimku, tak super a přeju dotyčnému úspěch. Já soutěže neorganizuju, což jsem již řekl, že v žádném vedení nepůsobím od konce minulého roku, toto je komentář mě jakožto soukromé osoby, pokud tě to tíží a irituje, tak mě to hrozně mrzí a trápí, doufám, že mi to odpustíš. :)
Odpouštím ti pobavená soukromá osobo.

Mě nic netíží, to tebe asi tížilo, že se tam objevil chudera, co závodil i jinde.
Humor je kořením života. Mě třeba zase pobavilo, že se na PCA Instagramu píše: `Každý z rozhodčích je držitelem profesionální karty a má za sebou dlouhé roky praxe, příprav na závody i samotného závodění na vysoké úrovni.` A pak tam sedí jako rozhodčí Jari, kterej tu profi kartu a závodní zkušenosti zřejmě fasoval u vchodu. Nicméně dopředu prohlašuju, že mě to taky netíží :D
Děkuji ti za tvou velkorysost 😂 Pánbůh ti to oplatí na dětech.