Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Olympia bude tento rok ako vždy zaujímavá... Samson,Derek,Hadi,Andrew Jacked,Nick Walker,Curry ci Martin FitzWater. Som zvedavý či sa Križovi podarí dostať do top 6 a tým prekonať svoj zatiaľ najlepší výsledok z Olympie čo bolo 7.miesto. Spomínam si pár rokov dozadu , ked ešte sútazil v inej federácii a predpokladal som ,že po prestupe do IFBB sa dostane na Olympiu a aj do TOP10 čo sa potvrdilo. Je to fenomén a naozaj veľký rešpekt k tomu,čo dokázal.
S tema vyjmenovanyma by se do Top6 dostat nemel, pokud nekdo z nich neposere formu
Tak Curryho už teraz porazil a sám vieš ako to chodí, že niektorí sa niekedy pred Olympiou zrania a nakoniec nebudú súťažiť. Možné je všetko , som zvedavý ci sa ukáže aj Hunter Labrada. Križo ale určite má na TOP6 potenciál , myslím ,že sa niekde vyjadril,že jeho ciel do budúcna je TOP3. Je to proste freak a ako povedal Andrew Jacked - open is the size game with conditioning.Každopádne by som to uzavrel tak,že TOP10 for sure.
Videls quest pozing Daudy ? Tobu borcovi by stacilo odvodnit a Krizanka si namaze na chleba, nechapu jak borec co ma 156kilo , mimo soutěž, má kvalitnější břišáky než Křižánek co vyhrál soutěž. A už vubec nemluvim o tom, když hodí záda zezadu, to je jinej vesmír. Dauda, Chinedu, Derek, Walker, Hadi ...Fitz je otázka. Za mě bude Krizankuv TOP kdyz bude v prni 6 , kde ho v zadovych pozach smazne naprosto kazdej. A nikdo z tech jmenovanych nema tak vyraznou slabinu, jak Krizanek zada. Do TOP 10 patri urcite, do TOP 3 ani nahodou.
Krizo ma opravdu fantastickou genetiku, sice par veci nelze uz vyresit, ale to top 20 na svete rozhodne ma. Takze gratulace !
Milan B., haló, máš tu nového adepta na hejtera, pretože znevažuje Križa viac než ja. Podľa mňa totiž patrí do top 10, ale podľa ironfightera len do top 20...
(ironfighter, ber to nadnesene)
Já popíšu tvoje slabiny
Jsi hloupý, neschopný a ješitný nulák.
Doufám, že uneseš kritiku🤣🤣🤣
Real Michal figuroval na 12 mieste v top profi. A to bolo pred New York Pro a Pittsburgom. Po tychto sutaziach Michal poskocil do top 10. Myslim tu top 20 si trochu prehnal.
Tonio dojel na snahu byt plnejsi nez na NY. Nechapu proc to delal. I tak u me projel jenom ST a FDB .
stačilo týden cvičit Randovy cviky a Křižánkovo `rozlatie` se viditelně zmenšilo  .
Alebo jednoducho opravil pózovanie, a teda trup viac vertikálne natiahol. Stačí to nerobiť, a každému to pri pózovaní čiastočne `vyduje` brušnú stenu do strán. Prípadne lepšie vychytal výživu/doplnky a zbavil sa plynov v črevách, a tak mal menší tlak v brušnej dutine. Lenže ty samozrejme budeš nesúhlasiť, pretože ciel je jasný: Nesúhlasiť so všetkým, čo napíše Rando.
Já ti nevim Milane, ale nějak to furt nepomáhá. Aneb když to povolíš a vyleze to :)
Já vám nevím, ale pořád nevidím nic vylezlého, přímý břišní nemá hezky tvarované, ale drží je a ty boky má osvalené, jakoby tam měl pancéřové destičky navíc!:) Střed těla nepředělá, jsou jiní, kterým utíkalo a utíká břicho podstatně víc.
Mikuc: Prečo tie `pancéřové destičky` nemal v roku 2021/2022 keď mal len o niekoľko kg menej než teraz a keď viac cvičil s voľnými váhami a teda zapájal viac stred tela než posledné roky?
to byla narážka na randovy bludy. nemá vyboulené břicho ani povolený HSS.
križo je první člověk na světa, kterému se vyduje brušná stěna do stran. chudák rando ani netuší, co je `brušná stěna`. *** z košic vysadil prášky a od té doby to s ním jde z kopce.
máš pravdu marku. nasaď prášky a zase to bude dobré.
Podľa *** Milana B. sa `bočný plank` robí preto, pretože `bočné stabilizátory trupu` neexistujú`, a tak sa robí na h*vno, pretože stačí robiť klasický plank.
Fitness jehovista viděl obrázek oslabeného hlubokého stabilizačního systému ale už to bylo moc těžký pochopit ho
Keď som videl Michala prvý krát na Majstrovstvách Slovenska 2017 v Púchove, tak som si hovoril ``to nie je možné` no a je to možné.
Križovi gratulujem. Ale na druhej strane ak prvé miesto na profi súťaži získa súťažiaci ktorý nevie aktivovať latissimy a zadné postoje (vrátane zadku) má očividne horšie než ten ktorý skončil druhý (Tonio), k tomu pózuje nakrivo (dvojitý biceps zpredu, zozadu), tak je proste vidieť, že to nie je `Arnold Classic`, ale len `Pittsburgh Pro`.
klasický hejt. váš závodník vyhrál profi show, ty mu naoko pogratuluješ a pak ho zase popliveš. jsi prostě ***.
Daj si zmerať estrogény, Milanko... Máš maniere ako soya boys.
Ja na Križa `nepľúvam`. Popisujem jeho slabiny, to je všetko. Ale ty citlivka na kritiku tela niečo také neznesieš... Hejty na telo (`bodyshaming`) sú pre teba `e-e-e!!!`, ale hejty na osobnosť (ktorá je z objektívneho hľadiska dôležitejšia než estetika tela), v tom máš zelenú.... :D
Nikdy nic nevyhraje. A když vyhraje stejne to bylo mizerně obsazený. A je úplně hrozný.
A ja mam dokonalou postavu a brušáky ako skala 🤣🤣🤣
A kdybych ho trénoval ja 🤣🤣🤣
Ano, tělo si nevybereš. Kktskou samolibou vypatlanou povahu změnit můžeš.
A Križo vyhrává GP v kulturistice a ty bydlíš u mamky v pokojíčku a kritizuješ ho🤣🤣🤣

|