Neviem čo si myslieť o jeho stehnách... Kórejci majú veľmi zvláštne svaly... Je to veľké, je to nadopované, ale aj tak mi tam chýba akási `mužnosť` v tých tvaroch.... Ako keby to boli nastrelení 14 roční chalani, ktorí začali sypať od štyroch rokov...