Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Co tam ten kluk cpe, 0w20 ?
Ty zada zezadu uz nejso uvubec zadny problem pro Trnku. Mel by si davat ted bacha na ty zadni delty a uz tam nic neaplikovat. Jak se tam udela zjizvena tkan, tak s tema hrcema pak uz nic neudela.. A mel by se zamerit na stred tela. To bricho nevypada vubec dobre.. Krome toho, ale hodne dobry.. Urcite uplne jinde nez treba Beran..
proc uz Trnka nejde do profi? Určitě by se tam neztratil
Na této soutěži kartu vyhrál. Je to jen report, kde jsou zahrnuti všichni Češi.
