Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!
(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, na našem FB či IG.)
O co v tomto týdnu hrajeme?
Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Gelowa Gummies (120 tbl) a vitamín C (60 cps) od společnosti Alavis Maxima, chutné želatinové tablety s příchutí jahod s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a k tomu kapsle s vitamínem C v lipozomální formě. Vzájemné působení kyseliny hyaluronové a vitamínu C přináší kloubům, chrupavkám i kůži jenom samá pozitiva. Benefitem současného užívání doplňku stravy ve formě žvýkacích tablet s obsahem kyseliny hyaluronové a kapslí s vitamínem C je vliv na elasticitu pojivových tkání a zdraví kloubů. V neposlední řadě ovlivňují vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání kloubních chrupavek a kůže. Varianta s příchutí jahod je bez přidaného cukru.
Do soutěže se mohou zapojit i čtenáři ze Slovenska!
Kdo se na Extrifit Cupu 2026 nepředstavil v rámci exhibice?
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 05. 2026 v 08:00 a končí 14. 05. 2026 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s
Všeobecnými pravidly soutěží.
Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (18/2026):
V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kde se konalo Mistrovství Evropy ve vzpírání mužů a žen 2026. Správná odpověď zní: v Gruzii.
Vylosováni byli a krabici s 12 proteinovými tyčinkami High Protein Bar s příchutí ařašídů a karamelu (12x 49 g) od společnosti Oshee obdrží:
- Marcela Veselá - trikoli@...cz
- Jaroslav Adámek - 36jardo36@...com
- Kristýna Chludilová - kristyna.chludilova@...com
Gratulujeme!
Náš čtenář Michael nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.
Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc věcnou cenu z našeho e-shopu!
(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, na našem FB či IG.)

Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!
Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 14. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.