Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Sportovní tragédie je, že v té inflaci titulů zaniknou skutečně hodnotné výsledky, jakých letos dosáhl např. T. Mach (po všech těch smolných evropských pokusech v minulosti) - těchto aktérů spolu s velkou gratulací upřímně lituji!
Na kolik si přijde rozhodčí za 1 kategorii, když si závodníci platí startovné za každou zvlášť? Aha, Santocha, tak to bude balíček za vše dohromady 500 Eur, který rozhodčí vysolí aby mohl být při tom a nikdo se nestaral jak hodnotí! Už to sleduju z 5%, tahle federace je pro fanouška kulturistiky už jen k pláči!
Škaredé `malé pivo` s chuťou na mladé pekné mäsko si predsa musí čo najviac namastiť kapsy, aby si to mladé pekné mäsko mohol dovoliť...
Celkem 170 kategorií a 170 titulů mistra Evropy! Je v Evropě ještě někdo, kdo ten titul nedostal?
Najväčšia `sranda` na tom je to, že keď bežnému človeku povieš `Šiel som na majstrovstvá Európy a vyhral som zlato, som majster Európy`, tak si pomyslí, že tam mohlo byť možno maximálne 10 zlatých medailí celkovo...A ono ich bolo okolo 170 .... :D :D
Běž si taky jednu vyhrát. Nic na tom není :)
