Reklama:

Lukáš Rejholec - trénink zad

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dnes pro Vás máme video kulturisty Lukáš Rejholce. Lukáš jej natočil v době, kdy se nacházel na konci odpočinkové fáze, což znamenalo, že byl po objemu, který skončil na nějakých 99 až 100 kg. Odpočinková fáze u něj znamenala především to, že byl na TRT (testosterone replacement therapy), aby si odpočinuly hormony a zdravotně se dalo všechno do pořádku. Byl také na krevních testech, které podle něj dopadly skvěle, takže mohl s čistým štítem začít přípravu, která měla celkem trvat 16 týdnů.

Lukáš Rejholec - forma v sobotu 7. února 2026

Jeho prvními závody bude 10. května Sweden Grand Prix Pro Qualifier. Tam se Lukáš bude snažit zabojovat o profi kartu v NPC Worldwide. Pokud to napoprvé nevyjde, tak za dva týdny po Švédsku bude mít další šanci v Polsku a za dva týdny poté o ni bude moci zabojovat ještě na amatérské Olympii ve Španělsku. V tuto chvíli už je Lukáš druhý týden v dietě a zbývá mu tak 14 týdnů do první soutěže. S trenérem Danem Švachem zapracoval na svých největších slabinách, což byla záda a ramena. Podle svých slov je se svou aktuální formou a s tím, jak se teď cítí, velmi spokojený a moc se těší na další závody. Co myslíte, získá na nich vytouženou profi kartu?


Lukáš Rejholec - trénink zad




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.02.18:46Nekdo - Nie je to extra prirodzené, ale je to náprava chýb prírody..
12.02.16:31Milan B. - běž si postiskat kulky je to přirozené:)
12.02.15:37Nekdo - Milanko B., netrep hlúposti.... ;-) .....
12.02.14:14Milan B. - `mezi ušima vymeteno` a `ty jsi fakt mimoň` děkuju za hodn..
12.02.13:46moab - :-)))) Ty jsi mě smáznul s umělou inteligencí! :-))) Ty má..
12.02.12:31Milan B. - Za mě není vůbec žádná ostuda přiznat, že jsem se zmýlil. ..
12.02.12:09Epirus - Já těch `dvacet` teda pochopil tak, že je prostě mladej, n..
12.02.12:04Milan B. - aha to seš ty jak jsem tě smáznul s tou umělou inteligencí..
12.02.11:53Milan B. - netuším, jakou máš motivaci pro lezení mu do zadku a ani m..
12.02.11:28moab - Co mu nevěříš? Že mu bude třicet? Ty jsi fakt mimoň. Už dr..
12.02.10:22Milan B. - Tohle téma jsem nijak zásadně nestudoval a v podstatě mi t..
12.02.10:10Milan B. - Já mu to nevěřím - už?
12.02.08:56moab - Tak to zkusím ještě já: Zodiac jen upřesnil věk. Neřešil T..
11.02.20:02Milan B. - jako borec ti sděluju, že tě mám u zadku. a poslední slovo..
11.02.18:21Nekdo - Milan B. (dodatok): Za polárnym kruhom asi bude nízka vlhk..
11.02.18:09Nekdo - decarabas: No, našťastie nie som normálny (slovo normálny ..
11.02.18:08Zodiak411 - Boha jeho. :) Tak strašně salty reakce jsem tu dlouho nevi..
11.02.18:01Milan B. - Dneska můžeš vysadit úplně v klidu a cenově dostupný HGH (..
11.02.17:27pig14 - Milan B. Žiješ v naivitě. Zaprvý, `číštění receptorů` apo..
11.02.17:03Milan B. - jestli mě chceš informovat o cruise/blast systému, ano, ta..
11.02.17:01Milan B. - TRT v úvozovkách jsi napsal až úplně nakonec. všechno co j..
11.02.16:37Zodiak411 - Víš o tom, že si neodporujeme? 🙂 Já napsal schváln..
11.02.14:56Milan B. - myslím, že otužování zlepšuje slizniční imunitu. je to hod..
11.02.12:18Milan B. - my si pořád nerozumíme. Testosterone replacement therapy j..
11.02.10:19decarabas - A zas. Ja ti niečo napíšem a ty ako odpoveď mi napíšeš, ak..
11.02.10:04Zodiak411 - Vysvětlil jsem ti důvod, proč jsem ti to psal, abych ti op..
11.02.09:34Nekdo - 1. Pes `obskočí` naprosto cokoliv LEN keď žije neprirodzen..
11.02.09:29Nekdo - decaraabs: Ak skákal, tešilo ho plávanie, nie to že voda j..
11.02.09:14Milan B. - Celou dobu je řeč o TRT. Nějaká spojitost s naturalem? Na..
11.02.09:10Epirus - Pes taky sežere čokoládu a zdechne. Zajímavý, že si ze psů..
11.02.09:07decarabas - Môj pes skákal do ľadovej vody úplne bežne, lebo ho to teš..+1
11.02.08:43Milan B. - A mění to něco na tom, že TRT je léčebný postup vhodný buď..
11.02.08:30Nekdo - Inak ohľadom toho otužovania v ľadovej vode... Ono to asi ..-1
11.02.07:56Zodiak411 - Protože jsi napsal, že je to dvacetiletý kluk. Takže jsem ..
10.02.19:51Nekdo - Súvislosť = forma vs. testosterón vs. vek, téma, ktorá sa ..
10.02.18:57Milan B. - Momentálně vyzerám najlepšie. Těžko se mi hledá souvislost..
10.02.18:52Milan B. - a proč jsi psal, že mu není dvacet? nebo že mu třicítka kl..
10.02.18:51Milan B. - myslím, že neznám nikoho, komu by se testosteron už nevrát..+1
10.02.16:40Valasekjakub123 - nejde jen o receptory ikdyz si osobne myslim ze nejlepsi j..
10.02.16:30Zodiak411 - Milane absolutně jsi mě nepochopil. Já ti nic neargumentuj..
10.02.14:11Nekdo - Momentálne telom vyzerám najlepšie ako som kedy vyzeral, a..-1
10.02.14:109027 - a do těch nohpu dává co, že to má tak hezky souměrně otekl..
10.02.13:19Kebab - Souhlas s Milanem.
10.02.13:05Milan B. - hladina testosteronu po třicítce klesá o jedno procento ro..
10.02.12:44Zodiak411 - Milane já neřeším, jestli je zvolený postup správný. To je..
10.02.07:48Milan B. - co jsem netušil, neexistuje žádné nasycení receptorů, tedy..+2
10.02.07:46Milan B. - v 52 mám naturální hodnoty TST nad fyziologickou hranicí, ..
09.02.21:39Valasekjakub123 - co to je za dobu sakra ze vsichni sypou furt v tahu? telo ..+2
09.02.21:30Zodiak411 - Jsme s Lukášem stejný ročník a bohužel už nám třicítka pom..
09.02.21:23Nekdo - Slúžiť mu bude asi na jediné - bude sa môcť prezentovať ak..
09.02.20:43fobo - vytouženou profi kartu? A co s ní potom bude dělat? +3
09.02.19:36Milan B. - TRT ve dvaceti letech? nesestoupila mu varlata? to lze ope..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie