Vyzkoušejte příchutě slaný karamel, štrúdl a další! Více zde.

Europa Super Show 2008
- fotogalerie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Fotogalerie

O týden později a na jiném místě (tentokrát v Dallasu), ale pořadí na prvních dvou příčkách je stejné. Toney Freeman znovu porazil Dennise Jamese a po triumfu v Tampě získal prvenství i na soutěži Europa Super Show (15. - 16. srpna). Slovenský kulturista Jaroslav Horváth obsadil v početné konkurenci desáté místo. Michael Kindred, který reprezentuje Českou republiku, již tak úspěšný nebyl. Po loňském třináctém místu se letos propadl a obsadil spolu s dalšími závodníky poslední sedmnácté místo.

Oba "naši" borci nastoupili také v kategorii do 202 liber, jejímž vítězem se stal James Flex-Lewis. Jaroslav Horváth si odváží třetí místo. Michael Kindred skončil dvanáctý.